Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 7
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Тип на оптички уред
- Сите -
Дијагонала
- Сите -
Технологија на процесор
- Сите -
Брзина на процесор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
HDD
- Сите -
SSD
- Сите -
Тип на оперативен систем
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Попуст

DELL OPTIPLEX 9020 AIO 23" A class Refurbished Intel® Core™ i5-4570S / 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD-RW/ Win 10 Pro
Бесплатна достава SSD

Цена

27.900  ден.

Редовна цена:

28.900 ден.

Гаранција

365

дена

DELL OPTIPLEX 9020 AIO 23" A class Refurbished Intel® Core™ i5-4570S / 8GB ...

Part number: OPTIPLEX 9020

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

All in One DELL OPTIPLEX 9020 AIO 23" A class Refurbished Intel® Core™ i5-4570S / 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD-RW/ Win 10 Pro
Бесплатна достава SSD

Цена

27.900  ден.

Редовна цена:

28.900 ден.

Гаранција

365

дена

All in One DELL OPTIPLEX 9020 AIO 23" A class Refurbished Intel® Core™ i5-4...

Part number: OPTIPLEX 9020

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

All in One LENOVO Thinkcentre M93z A class Refurbished 23" FullHD Intel® Core&tra...

Part number: M93z

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Bundle 19" Monitor Lenovo + PC DELL OptiPlex 7010 Intel® Core™ i3-3220/ 4GB RAM/ 250GB HDD/ DVD-RW/ Win10Home
Бесплатна достава Пакет

Цена

13.500  ден.

Редовна цена:

15.500 ден.

Гаранција

365

дена

Bundle 19" Monitor Lenovo + PC DELL OptiPlex 7010 Intel® Core™ i3-3220/ 4GB...

Part number: OptiPlex 7010 + Moniotr

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Bundle 19" Monitor Fujitsu + Fujitsu Esprimo E710 SFF A Class Refurbished Intel® Pentium® G640/ 4GB RAM/ 320GB HDD/ DVD/ Win10Home
Бесплатна достава Пакет

Цена

9.900  ден.

Редовна цена:

11.900 ден.

Гаранција

365

дена

Bundle 19" Monitor Fujitsu + Fujitsu Esprimo E710 SFF A Class Refurbished Intel® ...

Part number: Esprimo E710 + Monitor

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Bundle 24" Monitor HP LED + HP Elitedesk 800 G1 Mini PC A Class Refurbished Intel® Core™ i5-4570S / 4GB RAM/ 500 GB HDD/ Windows 10 Home
Бесплатна достава Пакет

Цена

22.500  ден.

Редовна цена:

23.500 ден.

Гаранција

365

дена

Bundle 24" Monitor HP LED + HP Elitedesk 800 G1 Mini PC A Class Refurbished Intel®...

Part number: HP800G1 + Monitor

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback