Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 59
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Тип на печатач
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

360

дена

Tysso Laser Barcode Scanner, Handheld, Rate: 100 scans/sec, Depth of Field: 3 - 50 cm, Int...

Part number: GS-6500-USB-TYS-LG

Производител: Tysso

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Tysso Black Stand for GS series scanners

Part number: B-SEMI-GS6000-Hold-B

Производител: Tysso

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Tysso MSR USB KIT for POS-1000 MSR ,Black

Part number: BP-SEMI-POS-1000-MSR

Производител: Tysso

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Tysso Touch POS 15", 2.0 Ghz Quad Core J1900 , 4GB RAM, 64GB SSD, 5 Wires resistive,...

Part number: POS-1000B-12212000

Производител: Tysso

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Tysso Touch POS 15", 2.0 Ghz Quad Core J1900 , 4GB RAM, 64GB SSD, 5 Wires resistive,...

Part number: POS-1000B-1221200DTY

Производител: Tysso

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

BarCode Scanner Symcode/Alacrity MJ-4209 Handheld USB Black

Part number: MJ4209

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

BarCode Scanner Symcode/Alacrity MJ-4209 Handheld USB Black with Stand

Part number: MJ4209STAND

Производител: Symcode

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback