Ценовник Последна промена: 15.12.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

30.06.2017

Секогаш најдобри, услугата е на врв, за секое побарано нешто има решение. Брз сервис и квалитетен. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 82
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Тип на уред
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

1050

дена

Brother PT1010R1 Labelling Machine

Производител: Brother

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Brother PT1280R1 Labelling Machine

Производител: Brother

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Epson POS Printer Parallel, TM-U220PD (052): Parallel, PS, EDG

Part number: C31C518052

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Canon P-23DTSC Printing calculator

Производител: Canon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HPRT Thermal Receipt printer TP805, USB, LAN, Serial

Part number: N/A

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

TYSSO Thermal Printer 80mm, 250mm/sec, USB/Parallel/RJ11(op.) Serial, w/cutter, 576dots / ...

Part number: PRP-300-BI-BG-U-2

Производител: Tysso

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Tysso Touch POS 15", 2.0 Ghz Quad Core J1900 , 4GB RAM, 64GB SSD, 5 Wires resistive,...

Part number: POS-1000B-12212000

Производител: Tysso

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Brother PTP750W Desktop, Plug&Play, TZ tapes 3.5 to 24 mm, Print up to 30mm/sec, Opti...

Производител: Brother

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Brother PTH110 Handheld, PC layout keyboard, TZ tapes 3.5 to 12mm, Cutter with replaceable...

Производител: Brother

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Brother PTH105WB Handheld, Soft-touch keys, ABC keyboard, TZ tapes 3.5 to 12mm, Manual Cu...

Производител: Brother

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Brother PTH105 Handheld, Latin and Cyrillic keyboard, TZ tapes 3.5 to 12mm, Cutter blade, ...

Производител: Brother

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Brother PTD210VP Desktop, QWERTY keyboard, TZ tapes 3.5 to 12 mm, 0mm/s print speed, Batt...

Производител: Brother

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Brother PTH300 Handheld, ABC keyboard, TZ tapes 3.5 to 18 mm, Li-ion battery capable, 20mm...

Производител: Brother

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Brother PTH500 Handheld, Standard PC style QWERTY keyboard, TZ tapes 3.5 to 24 mm, Auto C...

Производител: Brother

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Laser Scanner Z-3101, USB

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Brother PT2700VP Desktop, Latin and Cyrillic keyboard, TZ tapes 3.5 to 24mm, Automatic Cut...

Производител: Brother

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Metrologic Bar Code MК-5145 - 71A38 Eclipse Handscanner / USB

Производител: Metrologic

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Metrologic Bar Code MS-9520 -77А48 Voyager Handscanner / KBW Black

Производител: Metrologic

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Metrologic Bar Code MK-9520 - 37A47 KBW Voyager

Производител: Metrologic

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Metrologic Bar Code MK-9535-79C547 BlueTooth KWB wireless Voyager

Производител: Metrologic

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Metrologic Bar Code Honeywell Xenon 1902, USB

Производител: Metrologic

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback