Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 132
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Моќност
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

0

дена

PSU Tester ATX 24pin 8-in-1

Part number: E77DE32A5L

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

NJOY TITAN 600W Active PFC 80 Plus Bronze

Part number: PWPS-060A02T-BU01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

NJOY WODEN 750W Active PFC 80 Plus Gold

Part number: PWPS-075A04W-BU01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

NJOY Legion 600 80PLUS Silver 230V EU ECOVA Certification

Part number: PWPS-060ASBL-BU01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

NJOY Legion 700 80PLUS Silver 230V EU ECOVA Certification

Part number: PWPS-070ASBL-BU01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

PSU 850W NZXT Digital Monitoring Full Modular 80Plus Gold

Part number: NP1PME850AEU

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

CoolerMaster V850, Power Supply 850 Watts 100% Modular Certified 80PLUS Platinum, 16 AWG ...

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

CoolerMaster V1000, Power Supply 1000 Watts 100% Modular Certified 80PLUS Platinum, 16 AW...

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

CoolerMaster V1300, Power Supply 1300 Watts 100% Modular Certified 80PLUS Platinum, 16 AW...

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Corsair Professional Platinum Series HX1200, EU version, CP-9020140-EU
Бесплатна достава

Цена

11.900  ден.

Редовна цена:

12.286 ден.

Гаранција

1050

дена

Corsair Professional Platinum Series HX1200, EU version, CP-9020140-EU

Производител: Corsair

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Corsair Builder Series CX, 750 Watt, ATX, EPS12V, PS/2, Power Supply, EU Version, CP-9020015-EU
Бесплатна достава

Цена

4.400  ден.

Редовна цена:

4.983 ден.

Гаранција

1050

дена

Corsair Builder Series CX, 750 Watt, ATX, EPS12V, PS/2, Power Supply, EU Version, CP-90200...

Производител: Corsair

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Cooler Master MasterWatt Lite 600W, 230V, 80Plus, Fan type: Silent 120mm HDB fan, Active P...

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

NJOY AGON 600W Pasive PFC

Part number: PWPS-060P02G-BU01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

MSI PSU MS-550

Part number: MS-550

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

NJOY RPC 450W ATX PSU (200W real)

Part number: PWPS-045000A-BU01A

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

PSU 850W 14CM FAN, EVGA SuperNOVA G2, 80+ GOLD, FULL MODULAR, 220-G2-0850-X2

Part number: 220-G2-0850-X2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

2500

дена

PSU 550W 13cm FAN, EVGA SuperNOVA G3, 80+ GOLD, FULL MODULAR, 220-G3-0550-Y2

Part number: 220-G3-0550-Y2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

PSU 550W CORSAIR VS550 ATX 12CM FAN 80 PLUS CP-9020171-EU

Производител: Corsair

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

PSU 500W NZXT 80+ GOLD, DIGITAL MONITORING, FULL MODULAR NP-1PM-E500A-EU

Part number: NP-1PM-E500A-EU

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

PSU 750W 14CM FAN, EVGA GQ, 80+ GOLD, SEMI MODULAR, 210-GQ-0750-V2

Part number: 210-GQ-0750-V2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

NJOY RPC 550W ATX PSU (250W real power)

Part number: PWPS-055000A-BU01A

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

PSU 200W LC-POWER 8CM FAN SFX LC200SFX

Производител: LC-Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

MSI PLATINUM 600 v7 ATX 2.31

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HKC 650w, 12CM fan, 20+4pin, SATA, 1xPCI-E(6pin), 1xPCI-E(6+2pin), 8 pin (4+4)

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

PSU 750W 14CM FAN, EVGA BQ, 80+ BRONZE, SEMI MODULAR, 110-BQ-0750-V2

Part number: 110-BQ-0750-V2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

PSU 850W 14CM FAN, EVGA BQ, 80+ BRONZE, SEMI MODULAR, 110-BQ-0850-V2

Part number: 110-BQ-0850-V2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

PSU 650W NZXT 80+ GOLD, DIGITAL MONITORING, FULL MODULAR NP-1PM-E650A-EU

Part number: NP-1PM-E650A-EU

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

2500

дена

PSU 650W 13CM FAN, EVGA SuperNOVA G3, 80+ GOLD, FULL MODULAR, 220-G3-0650-Y2

Part number: 220-G3-0650-Y2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

2500

дена

PSU 750W 13cm FAN, EVGA SuperNOVA G3, 80+ GOLD, FULL MODULAR, 220-G3-0750-X2

Part number: 220-G3-0750-X2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

PSU 850W NZXT 80+ GOLD, DIGITAL MONITORING, FULL MODULAR NP-1PM-E850A-EU

Part number: NP-1PM-E850A-EU

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

CHIEFTEC 1250W Chieftec GPS-1250C, ATX-12V, 14cm Fan, 80+GOLD

Part number: GPS-1250C

Производител: CHIEFTEC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

PSU 800W Matrix 20+4pin, 2xSATA, 6P+2P, 12cm Fan, CE

Part number: 800WMATRIX

Производител: Matrix

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

PSU 700W Matrix 20+4pin, 2xSATA, 8cm Fan, CE

Part number: 700WMATRIX

Производител: Matrix

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

PSU 1000W Deepcool DQ1000 Modular 80Plus Gold Black

Part number: GPDGDQ1000

Производител: DeepCool

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

PSU 750W Gigabyte G750H Real Power, 80 PlusGold, Modular, Silent, 14cm Fan, Fan Speed Cont...

Part number: GPG750H

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

CoolerMaster 500W, OEM Packaging, 20/24 pin ATX connectors: 1, 4 pin Molex plug: 2, CPU co...

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

PSU 700W Gigabyte B700H Real Power, 80 Plus, Modular, Silent, 12cm Fan, Fan Speed Control,...

Part number: GPB700H

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

PSU 650W Sharkoon SHP650 V2 80 Plus Real Power, 12cm Fan

Part number: SHP650V2

Производител: Sharkoon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

PSU 750W SAMA GameStorm GS850 80Plus Gold Black

Part number: GS850GOLDEDITION

Производител: Sama

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

PSU 700W Deepcool DA700N 80PLUS Bronze Black

Part number: DPBZDA700N

Производител: DeepCool

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Cooler Master GM series, 750W PSU

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

PSU 600W Deepcool DA600N 80Plus Bronze Black

Part number: DPBZDA600N

Производител: DeepCool

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

PSU 700W Sharkoon WPM700 80 Plus Bronze Real Power Modular, Silent, 14cm Fan

Part number: WPM700

Производител: Sharkoon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Cooler Master Vanguard V series 1000W 80Plus Gold w/135mm Fan, Singal 12V rail, Full Modul...

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

PSU 500W CoolerMaster Elite RS-500PSAP-J3,PFC,12cm Fan

Part number: RS500PSAPJ3

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback