Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 131
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Моќност
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

0

дена

PSU Tester ATX 24pin 8-in-1

Part number: E77DE32A5L

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка
NJOY AYRUS 500, 80+ PSU 500W
Гејминг

Цена

2.023  ден.

Гаранција

1050

дена

NJOY AYRUS 500, 80+ PSU 500W

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка
Riotoro Builder Edition 600W 80+ PSU
Гејминг

Цена

3.450  ден.

Гаранција

1080

дена

Riotoro Builder Edition 600W 80+ PSU

Part number: PR-BFX600-EU

Производител: Riotoro

Прегледај
Во кошничка
Riotoro Enigma G2 650W Modular 80+ Gold PSU
Гејминг

Цена

4.986  ден.

Гаранција

1800

дена

Riotoro Enigma G2 650W Modular 80+ Gold PSU

Part number: PR-GP0650-FMG2-EU

Производител: Riotoro

Прегледај
Во кошничка
Riotoro Enigma G2 750W Modular 80+ Gold PSU
Гејминг

Цена

5.542  ден.

Гаранција

1800

дена

Riotoro Enigma G2 750W Modular 80+ Gold PSU

Part number: PR-GP0750-FMG2-EU

Производител: Riotoro

Прегледај
Во кошничка
Riotoro Enigma G2 850W Modular 80+ Gold PSU
Гејминг

Цена

6.517  ден.

Гаранција

1800

дена

Riotoro Enigma G2 850W Modular 80+ Gold PSU

Part number: PR-GP0850-FMG2-EU

Производител: Riotoro

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Diablotek PSU Micro mATX 320W 20+4pin,SATA, Dual Fan

Part number: PSDA320PB

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Matrix PSU Micro mATX 400W 20+4pin, 2xSATA, 8cm Fan

Part number: 400WMICROMATRIX

Производител: Matrix

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Gembird 80Plus Black Box Power PSU 400W

Part number: CCCPSU80PBBP400

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

CoolerMaster MasterWatt Lite PSU 500W 80Plus 20+4Pin, 12cm FAN

Part number: MPX5001ACABWES

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Cooler Master MWE Bronze 450 V2, Fan Size: 120mm, Active PFC

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Cooler Master MWE Bronze 550 V2, Fan Size: 120mm, Active PFC

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Cooler Master MWE Bronze 650 V2, Fan Size: 120mm, Active PFC

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Cooler Master MWE Bronze 750W V2, Fan Size: 120mm

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Gigabyte B700H Real Power, 80Plus, Modular, PSU 700W

Part number: GPB700H

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Gigabyte G750H Real Power, 80Plus GOLD, Modular, Silent, PSU 750W

Part number: GPG750H

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Sharkoon WPM Gold ZERO PSU 550W 80 Plus GOLD Real Power Semi-Modular, 14cm Fan

Part number: WPMGOLDZERO550

Производител: Sharkoon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Sharkoon WPM Gold ZERO PSU 750W 80 Plus GOLD Real Power Semi-Modular, 14cm Fan

Part number: WPMGOLDZERO750

Производител: Sharkoon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Cooler Master V650 Gold, Power Supply 650 Watts 100% Modular

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Gigabyte AORUS AP850GM PSU 850W Real Power, 80Plus GOLD, Modular, 135mm Smart Fan

Part number: GPAP850GM

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Corsair Professional Platinum Series HX850i, EU version, CP-9020073-EU

Производител: Corsair

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Cooler Master MasterWatt Lite 600W, 230V, 80Plus

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

NJOY RPC 450W ATX PSU (200W real)

Part number: PWPS-045000A-BU01A

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte G750H 750W, 80 Plus Gold ATX 12V v2.31

Part number: GP-G750H

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Spire JEWEL SFX 300W PFC,SFX Ver.3.0,ATX Ver.1.3,Single 12v rail

Part number: SP-SFX-300W

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

RPC 45000AB 450W Labeled ATX12V 2.3 120mm FAN

Производител: RPC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NJOY Power Supply 450W, ATX 12V v2.3, SATAx2, 230V, 47-63HZ, 72%

Part number: 45000AB

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

NJOY RPC 550W ATX PSU (250W real power)

Part number: PWPS-055000A-BU01A

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Spire PEARL 550 , ATX 2.31 +12VDC

Part number: SP-ATX-550Z-PPFC

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LC-POWER PSU 200W 8CM FAN SFX LC200SFX

Производител: LC-Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Spire PEARL 600, ATX, 20+4pin

Part number: SP-ATX-600Z-PPFC

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

MS PLATINUM 600 v7 ATX 2.31

Производител: MS Industrial

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Spire PEARL 650, 650W, ATX, 20+4pin

Part number: SP-ATX-650Z-APFC

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

NJOY Agon 600 80 Plus

Part number: PWPS-060P02G-BU01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

NJOY Titan 600 80 Plus Bronze Active PFC

Part number: PWPS-060A02T-BU01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HKC 650w, 12CM fan, 20+4pin, SATA, 1xPCI-E(6pin), 1xPCI-E(6+2pin), 8 pin (4+4)

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

NJOY Wooden 750 80 Plus Gold Active PFC

Part number: PWPS-075A04W-BU01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Legion 700 80 Plus Silver
Гејминг

Цена

3.995  ден.

Гаранција

1050

дена

NJOY Legion 700 80 Plus Silver

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

NJOY Legion 600 80 Plus Silver 230V

Part number: PWPS-060ASBL-BU01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

NJOY Legion 700 80 Plus Silver 230V

Part number: PWPS-070ASBL-BU01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte AORUS P850W 80+ GOLD Modular

Part number: GP-AP850GM

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

CHIEFTEC 1250W Chieftec GPS-1250C, ATX-12V, 14cm Fan, 80+GOLD

Part number: GPS-1250C

Производител: CHIEFTEC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LC-Power Mining edition 1800W

Part number: LC1800 V2.31

Производител: LC POWER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Matrix PSU 800W 20+4pin, 2xSATA, 6P+2P, 12cm Fan, CE

Part number: 800WMATRIX

Производител: Matrix

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Matrix PSU 700W 20+4pin, 2xSATA, 8cm Fan, CE

Part number: 700WMATRIX

Производител: Matrix

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback