Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Total products: 119
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Моќност
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

1050

денови

BE QUIET! SYSTEM POWER 9 600W CM 80 Plus BRONZE SEMI MODULAR, BN302

Производител: BEQUIET!

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

NJOY 850W Active PFC GOLD

Part number: PSAT-085A04W-BU01B

Производител: nJoy

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

PSU 300W LC-POWER 8CM FAN SFX LC300SFX V3.21

Производител: LC-Power

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

BE QUIET! SYSTEM POWER B9 450W 80 Plus BRONZE, BN208

Производител: BEQUIET!

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

BE QUIET! SYSTEM POWER B9 600W 80 Plus BRONZE, BN209

Производител: BEQUIET!

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

BE QUIET! SYSTEM POWER 9 500W CM 80 Plus BRONZE SEMI MODULAR, BN301

Производител: BEQUIET!

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1800

денови

BE QUIET! PURE POWER 11 500W CM 80 Plus GOLD SEMI MODULAR, BN297

Производител: BEQUIET!

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1800

денови

BE QUIET! STRAIGHT POWER 11 750W 80 Plus PLATINUM FULL MODULAR, BN307

Производител: BEQUIET!

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1800

денови

BE QUIET! STRAIGHT POWER 11 850W 80 Plus PLATINUM FULL MODULAR, BN308

Производител: BEQUIET!

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1800

денови

BE QUIET! STRAIGHT POWER 11 1000W 80 Plus PLATINUM FULL MODULAR, BN309

Производител: BEQUIET!

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1800

денови

BE QUIET! STRAIGHT POWER 11 1200W 80 Plus PLATINUM FULL MODULAR, BN310

Производител: BEQUIET!

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

Cooler Master MWE Gold 550W, 230V, 80Plus Gold, Fan type: Silent 120mm LDB fan, Active PF...

Производител: Cooler Master

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

Cooler Master MWE Gold 750W, 230V, 80Plus Gold, Fan type: Silent 120mm LDB fan, Active PFC...

Производител: Cooler Master

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Matrix PSU 800W 20+4pin, 2xSATA, 6P+2P, 12cm Fan, CE

Part number: 800WMATRIX

Производител: Matrix

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Matrix PSU 700W 20+4pin, 2xSATA, 8cm Fan, CE

Part number: 700WMATRIX

Производител: Matrix

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

NJOY RPC 450W ATX PSU (200W real)

Part number: PWPS-045000A-BU01A

Производител: nJoy

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

MSI PSU MS-550

Part number: MS-550

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 92 ден.
NJOY STORM 650W Active PFC
Бесплатна достава Гејминг

Цена

1.753  ден.

Редовна цена:

1.845 ден.

Гаранција

1080

денови

NJOY STORM 650W Active PFC

Part number: PWPS-065A0AM-CE01B

Производител: nJoy

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

Deepcool DA600N 80Plus Bronze Black PSU 600W

Part number: DPBZDA600N

Производител: DeepCool

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

HKC 650w, 12CM fan, 20+4pin, SATA, 1xPCI-E(6pin), 1xPCI-E(6+2pin), 8 pin (4+4)

Производител: Unknown Brand

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

Deepcool DN550 (New Version) 80Plus Black PSU 550W

Part number: DP230EUDN550

Производител: DeepCool

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

Deepcool DN500 (New Version) 80Plus Black PSU 500W

Part number: GPBZDN500

Производител: DeepCool

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Spire PEARL 550 , ATX 2.31 +12VDC

Part number: SP-ATX-550Z-PPFC

Производител: Spire

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Gigabyte G750H 750W, 80 Plus Gold ATX 12V v2.31

Part number: GP-G750H

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка
Riotoro Enigma G2 650W Modular 80+ Gold PSU
Гејминг

Цена

5.681  ден.

Гаранција

1800

денови

Riotoro Enigma G2 650W Modular 80+ Gold PSU

Part number: PR-GP0650-FMG2-EU

Производител: Riotoro

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

NJOY Agon 600 80 Plus

Part number: PWPS-060P02G-BU01B

Производител: nJoy

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Spire PEARL 600, ATX, 20+4pin

Part number: SP-ATX-600Z-PPFC

Производител: Spire

Преглед
Во кошничка
Riotoro Builder Edition 600W 80+ PSU
Гејминг

Цена

3.370  ден.

Гаранција

1080

денови

Riotoro Builder Edition 600W 80+ PSU

Part number: PR-BFX600-EU

Производител: Riotoro

Преглед
Во кошничка
Riotoro Enigma G2 750W Modular 80+ Gold PSU
Гејминг

Цена

6.275  ден.

Гаранција

1800

денови

Riotoro Enigma G2 750W Modular 80+ Gold PSU

Part number: PR-GP0750-FMG2-EU

Производител: Riotoro

Преглед
Во кошничка
NZXT 80+ GOLD PSU 500W , DIGITAL MONITORING, FULL MODULAR NP-1PM-E500A-EU
Гејминг

Цена

6.840  ден.

Гаранција

1800

денови

NZXT 80+ GOLD PSU 500W , DIGITAL MONITORING, FULL MODULAR NP-1PM-E500A-EU

Part number: NP-1PM-E500A-EU

Производител: NZXT

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Spire JEWEL SFX 300W PFC,SFX Ver.3.0,ATX Ver.1.3,Single 12v rail

Part number: SP-SFX-300W

Производител: Spire

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

NJOY Power Supply 450W, ATX 12V v2.3, SATAx2, 230V, 47-63HZ, 72%

Part number: 45000AB

Производител: nJoy

Преглед
Во кошничка
Riotoro Enigma G2 850W Modular 80+ Gold PSU
Гејминг

Цена

7.455  ден.

Гаранција

1800

денови

Riotoro Enigma G2 850W Modular 80+ Gold PSU

Part number: PR-GP0850-FMG2-EU

Производител: Riotoro

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

RPC 45000AB 450W Labeled ATX12V 2.3 120mm FAN

Производител: RPC

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Diablotek PSU Micro mATX 320W 20+4pin,SATA, Dual Fan

Part number: PSDA320PB

Производител: Unknown Brand

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

NJOY RPC 550W ATX PSU (250W real power)

Part number: PWPS-055000A-BU01A

Производител: nJoy

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Matrix PSU Micro mATX 400W 20+4pin, 2xSATA, 8cm Fan

Part number: 400WMICROMATRIX

Производител: Matrix

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

LC-POWER PSU 200W 8CM FAN SFX LC200SFX

Производител: LC-Power

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

MS PLATINUM 600 v7 ATX 2.31

Производител: MS Industrial

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Gembird 80Plus Black Box Power PSU 400W

Part number: CCCPSU80PBBP400

Производител: GEMBIRD

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

DeepCool DE600 V2 PSU 450W-600W Black

Part number: DPDE600USPH

Производител: DeepCool

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Spire PEARL 650, 650W, ATX, 20+4pin

Part number: SP-ATX-650Z-APFC

Производител: Spire

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Gigabyte PSU PW400, ATX 12V v2.31, 8A, 400W

Part number: GP-PW400

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback