Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 144
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Моќност
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

0

дена

PSU Tester ATX 24pin 8-in-1

Part number: E77DE32A5L

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Cooler Master MasterWatt Lite 600W, 230V, 80Plus, Fan type: Silent 120mm HDB fan, Active P...

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

NJOY AGON 600W Pasive PFC

Part number: PWPS-060P02G-BU01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

MSI PSU MS-550

Part number: MS-550

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

NJOY RPC 450W ATX PSU (200W real)

Part number: PWPS-045000A-BU01A

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

PSU 850W 14CM FAN, EVGA SuperNOVA G2, 80+ GOLD, FULL MODULAR, 220-G2-0850-X2

Part number: 220-G2-0850-X2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte Power Supply 700W, ATX 12V v2.31, 10A, SATAx7, 100-240V, 47-63Hz, 85%, 80 Plus Br...

Part number: GP-B700H

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

2500

дена

PSU 550W 13cm FAN, EVGA SuperNOVA G3, 80+ GOLD, FULL MODULAR, 220-G3-0550-Y2

Part number: 220-G3-0550-Y2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte Power Supply 500W, ATX 12V v2.31, 8A, SATAx4, 100-240V, 50-60Hz, 86%, 80 Plus Bro...

Part number: GP-PB500

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Spire,Power Supply 300W,SFX Ver.3.0,ATX Ver.1.3,Single 12v rail

Part number: SP-SFX-300W

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

PSU 550W CORSAIR VS550 ATX 12CM FAN 80 PLUS CP-9020171-EU

Производител: Corsair

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

PSU 500W NZXT 80+ GOLD, DIGITAL MONITORING, FULL MODULAR NP-1PM-E500A-EU

Part number: NP-1PM-E500A-EU

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

PSU 750W 14CM FAN, EVGA GQ, 80+ GOLD, SEMI MODULAR, 210-GQ-0750-V2

Part number: 210-GQ-0750-V2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NJOY Power Supply 450W, ATX 12V v2.3, SATAx2, 230V, 47-63HZ, 72%

Part number: 45000AB

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

NJOY RPC 550W ATX PSU (250W real power)

Part number: PWPS-055000A-BU01A

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Spire,Power Supply 550W, ATX 2.31 +12VDC, One 120mm fan, 80% efficansiy, Black

Part number: SP-ATX-550Z-PPFC

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

PSU 200W LC-POWER 8CM FAN SFX LC200SFX

Производител: LC-Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Spire Power Supply, 600W, ATX, 20+4pin, 100-240 V, 12cm fan, 12V 4pin, SATA, black

Part number: SP-ATX-600Z-PPFC

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

MSI PLATINUM 600 v7 ATX 2.31

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Spire Power Supply, 650W, ATX, 20+4pin, 100-240 V, 12cm fan, 12V 4pin, SATA, black

Part number: SP-ATX-650Z-APFC

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

NJOY TITAN 600W Active PFC 80 Plus Bronze

Part number: PWPS-060A02T-BU01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HKC 650w, 12CM fan, 20+4pin, SATA, 1xPCI-E(6pin), 1xPCI-E(6+2pin), 8 pin (4+4)

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

NJOY WODEN 750W Active PFC 80 Plus Gold

Part number: PWPS-075A04W-BU01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

NJOY Legion 600 80PLUS Silver 230V EU ECOVA Certification

Part number: PWPS-060ASBL-BU01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

NJOY Legion 700 80PLUS Silver 230V EU ECOVA Certification

Part number: PWPS-070ASBL-BU01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

PSU 750W 14CM FAN, EVGA BQ, 80+ BRONZE, SEMI MODULAR, 110-BQ-0750-V2

Part number: 110-BQ-0750-V2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

PSU 850W 14CM FAN, EVGA BQ, 80+ BRONZE, SEMI MODULAR, 110-BQ-0850-V2

Part number: 110-BQ-0850-V2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

PSU 650W NZXT 80+ GOLD, DIGITAL MONITORING, FULL MODULAR NP-1PM-E650A-EU

Part number: NP-1PM-E650A-EU

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

PSU 650W 13CM FAN, EVGA SuperNOVA G3, 80+ GOLD, FULL MODULAR, 220-G3-0650-Y2

Part number: 220-G3-0650-Y2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

PSU 750W 13cm FAN, EVGA SuperNOVA G3, 80+ GOLD, FULL MODULAR, 220-G3-0750-X2

Part number: 220-G3-0750-X2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

PSU 850W NZXT 80+ GOLD, DIGITAL MONITORING, FULL MODULAR NP-1PM-E850A-EU

Part number: NP-1PM-E850A-EU

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

CHIEFTEC 1250W Chieftec GPS-1250C, ATX-12V, 14cm Fan, 80+GOLD

Part number: GPS-1250C

Производител: CHIEFTEC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

PSU 800W Matrix 20+4pin, 2xSATA, 6P+2P, 12cm Fan, CE

Part number: 800WMATRIX

Производител: Matrix

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

PSU 700W Matrix 20+4pin, 2xSATA, 8cm Fan, CE

Part number: 700WMATRIX

Производител: Matrix

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

PSU 1000W Deepcool DQ1000 Modular 80Plus Gold Black

Part number: GPDGDQ1000

Производител: DeepCool

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

PSU 750W Gigabyte G750H Real Power, 80 PlusGold, Modular, Silent, 14cm Fan, Fan Speed Cont...

Part number: GPG750H

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

PSU 700W Gigabyte B700H Real Power, 80 Plus, Modular, Silent, 12cm Fan, Fan Speed Control,...

Part number: GPB700H

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

PSU 650W Sharkoon SHP650 V2 80 Plus Real Power, 12cm Fan

Part number: SHP650V2

Производител: Sharkoon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

PSU 750W SAMA GameStorm GS850 80Plus Gold Black

Part number: GS850GOLDEDITION

Производител: Sama

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

PSU 700W Deepcool DA700N 80PLUS Bronze Black

Part number: DPBZDA700N

Производител: DeepCool

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

PSU 480W Gigabyte Hercules Pro 480, Silent 12cm Fan, Real Power, Black

Part number: GZETS40NC2

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

PSU 600W Deepcool DA600N 80Plus Bronze Black

Part number: DPBZDA600N

Производител: DeepCool

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

PSU 700W Sharkoon WPM700 80 Plus Bronze Real Power Modular, Silent, 14cm Fan

Part number: WPM700

Производител: Sharkoon

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback