Ценовник Последна промена: 15.12.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 147
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Моќност
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

360

дена

NJOY PSU 450w

Part number: PWPS-045000A-BU01A

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

Cooler Master MasterWatt 750W, 80Plus Bronze, Fan type: LDB fan, Active PFC, EU Cable, Eff...

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Попуст

NJOY WODEN 750W Active PFC
Бесплатна достава Гејминг

Цена

3.983  ден.

Редовна цена:

4.193 ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY WODEN 750W Active PFC

Part number: PWPS-075A04W-BU01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Попуст

NJOY TITAN 600W Active PFC
Бесплатна достава Гејминг

Цена

2.868  ден.

Редовна цена:

3.019 ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY TITAN 600W Active PFC

Part number: PWPS-060A02T-BU01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

600

дена

HKC Power Supply 650w, 12CM fan, 20+4pin, SATA, 1xPCI-E(6pin), 1xPCI-E(6+2pin), 8 pin (4+4...

Part number: V-650

Производител: HKC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

3600

дена

PSU 750W EVGA SuperNOVA 750 G3, 80 PLUS Gold, 92% efficiency, Fully Modular, SLI & Cro...

Part number: 220-G3-0750-X2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Попуст

NJOY STORM 650W Active PFC
Бесплатна достава Гејминг

Цена

3.744  ден.

Редовна цена:

3.942 ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY STORM 650W Active PFC

Part number: PWPS-065A0AM-CE01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

2500

дена

PSU 650W EVGA SuperNOVA 650 G3, 80 PLUS Gold, 92% efficiency, Fully Modular, SLI & Cro...

Part number: 220-G3-0650-Y2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

600

дена

HKC Power Supply 450w, 12CM fan, 20+4pin, SATA, 1xPCI-E(6+2pin), 8 pin (4+4)

Part number: V-450

Производител: HKC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

PSU 550W EVGA SuperNOVA 550 G2, 80 PLUS Gold, 92% efficiency, Fully Modular, SLI & Cro...

Part number: 220-G2-0550-Y2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

NJOY AGON 600W Pasive PFC

Part number: PWPS-060P02G-BU01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

2500

дена

PSU 550W EVGA SuperNOVA 550 G3, 80 PLUS Gold, 92% efficiency, Fully Modular, SLI & Cro...

Part number: 220-G3-0550-Y2

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

RPC 550W ATX PSU (250W real power)

Part number: PWPS-055000A-BU01A

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

MSI PSU MS-550

Part number: MS-550

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

MSI PLATINUM 600 v7 ATX 2.31

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

NJOY Storm 550W Active PFC

Part number: PWPS-055A0AM-CE01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

NJOY Woden 650 Active PFC

Part number: PWPS-065A04W-BU01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HKC 650w, 12CM fan, 20+4pin, SATA, 1xPCI-E(6pin), 1xPCI-E(6+2pin), 8 pin (4+4)

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback