Ценовник Последна промена: 08.10.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHostГаранција

0

дена

UPS Battery 12V 7AH

Part number: BAT12V7AH

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Power Cord 1.2m

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Power Cord molded PC186-ML12

Part number: PC186ML12

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Power Extension Cord 1,8m

Part number: PC189

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Power Cord PC-184/2

Part number: PC1842

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Power Protector Power Cube 3m 6sockets

Part number: SPG6B10C

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка
19.99.3408-3 VALUE UPS, 800VA with Cable and SW

Цена

4.974  ден.

Гаранција

360

дена

19.99.3408-3 VALUE UPS, 800VA with Cable and SW

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Batteries 2300mAH Rech. Instant NI-MH AA 2pack EnerGenie

Part number: EGBA106

Производител: EnerGenie

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

UPS Battery 6V 4.5AH

Part number: BAT6V45AH

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка
NJOY Seth 650VA/360w 2 x Schuko Battery Backup & Surge Protection

Цена

2.675  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY Seth 650VA/360w 2 x Schuko Battery Backup & Surge Protection

Part number: PWUP-LI065ST-CG01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY ISIS 650L/360w 2 x Outlets with Battery Backup & Surge Protection

Цена

3.044  ден.

Гаранција

0

дена

NJOY ISIS 650L/360w 2 x Outlets with Battery Backup & Surge Protection

Part number: PWUP-LI065IS-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY RENTON USB 650VA /360W, 3 x Schuko Outlets with Battery Backup & Surge Protection

Цена

3.136  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY RENTON USB 650VA /360W, 3 x Schuko Outlets with Battery Backup & Surge Protection

Part number: UPLI-LI065RE-CG01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Soter 600/360W 4xSchuko outlets with protection

Цена

3.413  ден.

Гаранција

0

дена

NJOY Soter 600/360W 4xSchuko outlets with protection

Part number: PWUP-LI060SR-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Shed 625VA/375W 5xOutlets with Surge Protection out of which 4 Outlets with Battery Backup

Цена

3.598  ден.

Гаранција

0

дена

NJOY Shed 625VA/375W 5xOutlets with Surge Protection out of which 4 Outlets with Battery B...

Part number: PWUP-LI062SH-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Horus Plus 800VA/480W 2x Schuko, RJ11 phone line/modem surge protection&Battery Backup & Surge Protection

Цена

3.782  ден.

Гаранција

0

дена

NJOY Horus Plus 800VA/480W 2x Schuko, RJ11 phone line/modem surge protection&Battery B...

Part number: PWUP-LI080H1-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Horus Plus 1500VA/900W 4x Schuko Battery Backup & Surge Protection RJ11 phone line/modem surge protection

Цена

6.919  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY Horus Plus 1500VA/900W 4x Schuko Battery Backup & Surge Protection RJ11 phone lin...

Part number: PWUP-LI150H1-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Horus Plus 2000VA/1200W 4x Schuko Battery Backup & Surge Protection

Цена

9.790  ден.

Гаранција

0

дена

NJOY Horus Plus 2000VA/1200W 4x Schuko Battery Backup & Surge Protection

Part number: PWUP-LI200H1-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Isis 2000L/1200w 4xOutlets with Battery Backup & Surge Protection

Цена

10.696  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY Isis 2000L/1200w 4xOutlets with Battery Backup & Surge Protection

Part number: PWUP-LI200IS-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Echo On-Line 1000VA/800W 3xSchuko Battery Backup & Surge Protection

Цена

10.787  ден.

Гаранција

0

дена

NJOY Echo On-Line 1000VA/800W 3xSchuko Battery Backup & Surge Protection

Part number: PWUP-OL100EC-CG01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY ATEN 1000VA/800W 3xOutlets with Battery Backup & Surge Protection

Цена

14.912  ден.

Гаранција

0

дена

NJOY ATEN 1000VA/800W 3xOutlets with Battery Backup & Surge Protection

Part number: PWUP-OL100AT-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY ATEN 3000L/2400W 4xOutlets with Battery Backup & Surge Protection

Цена

34.854  ден.

Гаранција

0

дена

NJOY ATEN 3000L/2400W 4xOutlets with Battery Backup & Surge Protection

Part number: PWUP-OL300AT-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
PRO 3000 4 x Schuko outlets with protection

Цена

36.089  ден.

Гаранција

1080

дена

PRO 3000 4 x Schuko outlets with protection

Part number: PWUP-OL300AP-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
Philips SPN3140A/58, Surge protector  4 outlets,  power and surge indicators, max current 16 A, joules ( 3 lines protection) 900 J, max

Цена

1.028  ден.

Гаранција

0

дена

Philips SPN3140A/58, Surge protector 4 outlets, power and surge indicators, max current ...

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка
NJOY AVR AKIN 1000 VA stabilizator za struja

Цена

1.937  ден.

Гаранција

720

дена

NJOY AVR AKIN 1000 VA stabilizator za struja

Part number: PWAV-10001AK-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY PALADIN 1000VA stabilizator za struja

Цена

1.231  ден.

Гаранција

720

дена

NJOY PALADIN 1000VA stabilizator za struja

Part number: PWAV-10003PL-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
Power Tree UPS 850 VA / 510 Watts, Line-Interactive, Outlets: 3x C13, Input: 130 - 285V, Output: 230V, Tower, AVR

Цена

3.109  ден.

Гаранција

360

дена

Power Tree UPS 850 VA / 510 Watts, Line-Interactive, Outlets: 3x C13, Input: 130 - 285V, O...

Part number: S850E

Производител: Power Tree

Прегледај
Во кошничка
Power Tree G Line UPS 3000VA/2400W, Line-Interactive, Outlets: 4 x C13, Input: 140 - 275, Tower, Full AVR

Цена

18.237  ден.

Гаранција

360

дена

Power Tree G Line UPS 3000VA/2400W, Line-Interactive, Outlets: 4 x C13, Input: 140 - 275, ...

Part number: GLINE3000T

Производител: Power Tree

Прегледај
Во кошничка
NJOY AKIN 2000VA stabilizator za struja

Цена

3.136  ден.

Гаранција

720

дена

NJOY AKIN 2000VA stabilizator za struja

Part number: PWAV-20002AK-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

TP-Link Antenna Extension Cable, 2.4GHz, 5m Low-loss , RP-SMA Male to Female connector

Part number: TL-ANT24EC5S

Производител: TP-LINK

Прегледај
Во кошничка
Power Tree UPS 1250 VA / 750 Watts, Line-Interactive, Outlets: 5x C13, Input: 140 - 275V, Output: 230V, Tower, AVR, Ports: USB

Цена

4.612  ден.

Гаранција

360

дена

Power Tree UPS 1250 VA / 750 Watts, Line-Interactive, Outlets: 5x C13, Input: 140 - 275V, ...

Part number: S1250P

Производител: Power Tree

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback