Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 178
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Сокет
- Сите -
Брзина на процесор
- Сите -
CPU Cores
- Сите -
Packing
- Сите -
Технологија на процесор
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

1080

дена

Intel® Pentium® Processor G4560 (3M Cache, 3.50 GHz), Kaby Lake, Box

Part number: BX80677G4560

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Celeron® G4920 Processor (2M Cache, 3.20 GHz) Coffee Lake Dual Core LGA 115...

Part number: G4920BOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel® Core™ i5-9400F Processor (9M Cache, up to 4.10 GHz) Coffee Lake

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

CPU Core i5-9400F Coffee Lake Six Core 2.9GHz LGA 1151 9MB BOX

Part number: I59400FBOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel® Core™ i5-7400 Processor (6M Cache, up to 3.50 GHz) Tray Kaby Lake

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

AMD Ryzen™ Threadripper 2950X Sixteen-Core 3.5GHz TR4 BOX w/o Cooler

Part number: YD295XA8AFWOF

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i9-7920X X-series Processor (16.5M Cache, up to 4.30) X-series Skyl...

Part number: I97920XBOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel® Core™ i9-9900K Processor (16M Cache, up to 5.00 GHz), No Fan Tray, Core N...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel® Core™ i5-9600K Processor (9M Cache, up to 4.60 GHz) Coffee Lake

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel® Core™ i7-9700K Processor (12M Cache, up to 4.90 GHz) BOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel® Core™ i7-8700 Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz)

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel® Core™ i3-8100 Processor (6M Cache, 3.60 GHz) Coffee Lake box

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel® Core™ i5-8400 Processor (9M Cache, up to 4.00 GHz) Box, Core Name: Coffee...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

AMD Ryzen™ 7 2700 Eight-Core 3.2GHz AM4 BOX w/Wraith Spire with RGB LED Cooler

Part number: YD2700BBAFBOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

AMD Ryzen™ 7 2700 8-Core 3.2 GHz (4.1 GHz Max Boost) Socket AM4 65W YD2700BBAFBOX De...

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i7-9700K Processor (12M Cache, up to 4.90 GHz) Coffee Lake Eight Co...

Part number: I79700KBOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel i7-8700K 3.7 GHz up to 4.7 GHz, Tray, Core Name: Coffee Lake, Core x 6, Thread x 12,...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

AMD A8-9600 Quad-Core 3.1GHz AM4 BOX

Part number: AD9600AGABBOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

CPU Core i7-8700 Coffee Lake Six Core 3.2GHz LGA 1151 12MB BOX

Part number: I78700BOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel® Core™ i7-7700 Processor (8M Cache, up to 4.20 GHz) Box, Core Name: Kaby L...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel® Core™ i5-8500 Processor (9M Cache, up to 4.10 GHz) Box, Core Name: Coffee...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

AMD Ryzen™ 5 2400G APU with Radeon™ RX Vega 11 BOX, 3.6GHz up to 3.9GHz, Box, ...

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i5-8500 Processor (9M Cache, up to 4.10 GHz) Coffee Lake BOX

Part number: I58500BOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i9-9900K Processor (16M Cache, up to 5.00 GHz) Coffee Lake Eight Co...

Part number: I99900KBOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

AMD Ryzen™ 5 2400G Quad-Core 3.6GHz AM4 BOX w/Radeon RX Vega 11 Graphics w/Wraith St...

Part number: YD2400C5FBBOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel i5-8600K 3.6 GHz up to 4.3 GHz, Tray, Core Name: Coffee Lake, Core x 6, Thread x 6, ...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

AMD Ryzen™ 3 2200G APU with Radeon™ Vega 8 BOX, 3.5GHz up to 3.7GHz, Box, AM4,...

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

AMD Ryzen™ 7 2700X Eight-Core 3.7GHz AM4 BOX w/Wraith Prism with RGB LED Cooler

Part number: YD270XBGAFBOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

AMD Ryzen™ 5 2600X Six-Core 3.6GHz AM4 BOX w/Wraith Spire Cooler

Part number: YD260XBCAFBOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

INTEL i5-8400 Coffee Lake, 2.8GHz up to 4.00 GHz,9M Cache, 6 Core Cpu,BOX

Part number: BX80684I58400

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback