Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Total products: 158
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
Core Name
- Сите -
CPU Cores
- Сите -
Сокет
- Сите -
Clock Speed:
- Сите -
Max Turbo Frequency:
- Сите -
Packing
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

360

денови

Intel Proccessor Core i3-8100 3.6GHz Coffe Lake, 6MB, 8 GT/s, 14nm, LGA1151, 65W, Tray

Part number: CM8068403377308

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Intel Processor Celeron Dual-Core G4930 3.2GHz, 2MB, LGA 1151 Processor BOX

Part number: BX80684G4930

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

CPU AMD RYZEN 5 1600AF, Six Core, 3,6GHz 19MB s.AM4 YD1600BBAFBOX

Производител: AMD

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

CPU INTEL i5-9400 2,9GHz,SIX CORE 9MB s.1151

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

INTEL 1151 i5-9500F Coffee Lake 3GHz, 6 Core, 9MB Cache, 6 Threads

Part number: BX80684I59500F

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

CPU INTEL i7-9700F 3,0GHz, OCTA CORE, 12MB s.1151 BOX

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

CPU INTEL i9-9900KF 3,6GHz, OCTA CORE, 16MB s.1151 BOX w/o cooler

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Intel Processor Celeron Dual-Core G4920 3.2GHz, 2MB, LGA 1151 Processor BOX

Part number: BX80684G4920

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Intel Processor i5-9600K 3.70Ghz 9MB, 8 GT/s, 14nm, LGA1151, 95W, w/o cooler Box Core i5

Part number: BX80684I59600K

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Intel Processor Core i7-9700F 4.7GHz, 3GHz, 12MB, NO VGA, LGA 1151 Processor BOX

Part number: BX80684I79700F

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

Intel i9-10900X 3.7 GHz up to 4.7 GHz, No Fan Box, Core Name: Coffee Lake, Core x 10, Thre...

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

AMD Ryzen™ 9 3900X, 3,8GHz, MAX Boost 4,6GHz, 12xCore - 24 thread, 64MB Cache, Box

Производител: AMD

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Intel® Pentium® Gold G5400 (4M Cache, 3.70 GHz)

Part number: BX80684G5400

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

Intel® Core™ i3-9100F Processor (6M Cache, up to 4.20 GHz) box Coffee Lake 1151

Part number: BX80684I39100F

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

AMD Ryzen™ 5 1600 Six-Core 3.2GHz AM4 BOX

Производител: AMD

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

AMD Ryzen™ 5 3600, Six Core, 4,2GHz 35MB s.AM4 100-100000031BOX

Производител: AMD

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

Intel® Core™ i5-9600KF Processor (9M Cache, up to 4.60 GHz) Coffee Lake, 6 Core

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

Intel® Core™ i5-9400F Processor (9M Cache, up to 4.10 GHz) Coffee Lake BOX

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

Intel® Core™ i3-9100 (6M Cache, up to 4.20 GHz) 1151 Tray, Coffee Lake

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Intel® Celeron® G4920 Coffee Lake 3,2GHz DUAL CORE 2MB, BOX

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Intel® Core™ i3-9100F Coffee Lake 3,6GHz QUAD CORE 6MB s.1151, BOX

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Intel® Core™ i3-8100 Processor (6M Cache, 3.60 GHz) Coffee Lake ., BOX

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Intel® Core™ i3-9100F Processor Coffee Lake Quad 3.6GHz LGA 1151 6MB BOX w/o Gra...

Part number: I39100FBOX

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

Intel® Core™ i3-8100 Processor (6M Cache, 3.60 GHz) Coffe Lake, with cooler

Part number: BX80684I38100

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Intel® Core™ i5-9600K Processor 9M Cache, up to 4.60 GHz Coffee Lake BOX w/o Coo...

Part number: I59600KBOX

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Intel® Pentium® Gold G5400 Processor 4M Cache, 3.70 GHz Coffee Lake BOX

Part number: G5400BOX

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Intel® Core™ i7-9700 Coffee Lake Eight Core 3.0GHz LGA 1151 12MB BOX

Part number: I79700BOX

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

INTEL i5-9400F Coffee Lake (9M Cache, 2,9GHz up to 4.10 GHz) without gfx

Part number: BX80684I59400F

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

AMD Athlon™ II 220, Dual Core, 2,8GHz s.AM3

Производител: AMD

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Intel® Celeron® Processor G3930 Kaby Lake Dual Core 2.9GHz s1151 2MB BOX

Part number: G3930BOX

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

AMD Athlon™ PRO 200GE, Dual Core, 3,2Ghz,4MB,AM4, Vega 3 Graphics, YD200GC6FBBOX

Производител: AMD

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

Intel® Pentium® Gold G5400 Processor 4M Cache, 3.70 GHz BOX

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Intel® Pentium® Gold G5400 Processor (4M Cache, 3.70 GHz) Box, Coffee Lake

Part number: BX80684G5400

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Intel® Core™ i3-9100F Processor (6M Cache, up to 4.20 GHz) Coffee Lake Box, Coo...

Part number: BX80684I39100F

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

AMD Ryzen™ 3 3200G,Quad Core, 4,0GHz 6MB s.AM4 Vega 8 Graphics YD3200C5FHBOX

Производител: AMD

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Intel® Core™ i3-8100 Processor (6M Cache, 3.60 GHz) s.1151, Tray

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Intel® Core™ i3-9100 3,6GHz QUAD CORE 6MB s.1151, TRAY

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Intel® Core™ i3-9100 (6M Cache, up to 4.20 GHz) 1151, Coffee Lake

Part number: BX80684I39100

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Intel® Core™ i5-9400F Processor (9M Cache, up to 4.10 GHz) Coffee Lake, Box with...

Part number: BX80684I59400F

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Intel® Core™ i5-8400 Coffee Lake 2,8GHz,SIX CORE 9MB s.1151 TRAY

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Intel® Core™ i5-9400 Coffee Lake Six Core 2.9GHz LGA 1151 9MB BOX

Part number: I59400BOX

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Intel® Core™ i7-9700F Processor (12M Cache, up to 4.70 GHz) Coffee Lake Eight Co...

Part number: I79700FBOX

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Intel® Core™ i7-8700K Processor 12M Cache, up to 4.70 GHz Coffee Lake BOX w/o Co...

Part number: I78700KBOX

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

CPU AMD RYZEN 7 3800X, Octa Core, 4,5GHz 36MB s.AM4 100-100000025BOX

Производител: AMD

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

Intel® Core™ i7-9700K 3,6GHz, OCTA CORE, 12MB s.1151 BOX, w/o cooler Coffee Lake

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback