Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 195
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
Core Name
- Сите -
CPU Cores
- Сите -
Сокет
- Сите -
Clock Speed:
- Сите -
Max Turbo Frequency:
- Сите -
Packing
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

900

дена

AMD Ryzen™ 9 3900X 12-Core 3.8GHz AM4 BOX w/Wraith Prism with RGB LED

Part number: 100100000023BOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i7-8700 Coffee Lake Six Core 3.2GHz LGA 1151 12MB TRAY w/o Cooler

Part number: I78700TRAY

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

AMD Athlon™ 3000G Dual Core, 3,5GHz, 5MB, Readeon Vega 3 Graphics

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

AMD Ryzen™ 3 3200G,Quad Core, 4,0GHz 6MB s.AM4 Vega 8 Graphics YD3200C5FHBOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Intel® Core™ i3-9100 3,6GHz QUAD CORE 6MB s.1151, TRAY

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

AMD Ryzen™ 5 3400G, Quad Core, 4,2GHz 6MB s.AM4,Vega 11 Graphics YD3400C5FHBOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i3-9100 (6M Cache, up to 4.20 GHz) 1151, Coffee Lake

Part number: BX80684I39100

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Intel® Core™ i5-9400 Coffee Lake, 6 Core 2.9GHz up to 4.1GHz LGA 1151 9MB box.

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

AMD Ryzen™ 5 3600, Six Core, 4,2GHz 35MB s.AM4 100-100000031BOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel® Core™ i7-9700KF 3,6GHz, OCTA CORE, 12MB s.1151 BOX, w/o cooler

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

AMD Ryzen™ 9 3900X, 12core, 4,6GHz 64MB s.AM4 100-100000023BOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

AMD Ryzen™ 3 3200G 3,6 GHz -4,0GHz 4xCore 2+4MB Cache, Box

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

AMD Ryzen™ 5 3400G 3,7 GHz - 4,2GHz 4xCore 2 + 4 MB Cache, Box

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i5-9600KF Coffee Lake Six Core 3.7GHz LGA 1151 9MB BOX w/o Graphics...

Part number: I59600KFBOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i7-9700F Processor (12M Cache, up to 4.70 GHz) Coffee Lake Eight Co...

Part number: I79700FBOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i7-9700KF Coffee Lake Eight Core 3.6GHz LGA 1151 12MB BOX w/o Graph...

Part number: I79700KFBOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel® Core™ i7-9700KF 3.6 GHz up to 4.9 GHz, Tray, Coffee Lake, Core x 8

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i9-9900KF Coffee Lake Eight Core 3.6GHz LGA 1151 16MB BOX w/o Graph...

Part number: I99900KFBOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

AMD Ryzen™ 9 3900X, 3,8GHz, MAX Boost 4,6GHz, 12xCore - 24 thread, 64MB Cache, Box

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel® Core™ i9-9900KF 3.6 GHz up to 5 GHz, No Fan Box, Coffee Lake, Core x 8

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

AMD Athlon II 220, Dual Core, 2,8GHz s.AM3

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

AMD Ryzen™ 7 3700X, Octa Core, 4,4GHz 36MB s.AM4 100-100000071BOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel® Pentium® Gold G5400 Processor 4M Cache, 3.70 GHz BOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i3-9100F Coffee Lake 3,6GHz QUAD CORE 6MB s.1151, BOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

900

дена

AMD Ryzen™ 7 2700 Eight-Core 3.2GHz AM4 BOX w/Wraith Spire with RGB LED Cooler

Part number: YD2700BBAFBOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel® Core™ i5-8500 Processor (9M Cache, up to 4.10 GHz), Tray, Core Name: Coff...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

AMD Ryzen™ 7 3800X BOX 3,9 GHz MAX Boost 4,5GHz 8xCore 32MB

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

900

дена

AMD Ryzen™ 5 3600X Six-Core 3.8GHz AM4 BOX w/Wraith Spire Cooler

Part number: 100100000022BOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

AMD Ryzen™ 5 2600, Six Core, 3,9GHz 19MB s.AM4 YD2600BBAFBOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel® Core™ i9-9900K Processor (16M Cache, up to 5.00 GHz), No Fan Tray, Core N...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i3-8100 Processor (6M Cache, 3.60 GHz) Coffee Lake ., BOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i7-7700 Processor 8M Cache, up to 4.20 GHz Kaby Lake BOX

Part number: I77700BOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel® Celeron® Processor G3930 2M Cache, 2.90 GHz Box, Core Kaby Lake, BX80677G39...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

900

дена

AMD Ryzen™ 7 2700X Eight-Core 3.7GHz AM4 BOX w/Wraith Prism with RGB LED Cooler

Part number: YD270XBGAFBOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Intel® Core™ i9-9900K Processor (16M Cache, up to 5.00 GHz), No Fan Box, Coffee ...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

900

дена

AMD Ryzen™ 7 3700X Box Eight-Core 3.6GHz AM4 BOX w/Wraith Prism with RGB LED Cooler

Part number: 100100000071BOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

900

дена

AMD Ryzen™ 5 3400G Quad-Core 3.7GHz AM4 BOX w/Radeon RX Vega 11 Graphics w/Wraith Sp...

Part number: YD3400C5FHBOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Celeron® Processor G3930 Kaby Lake Dual Core 2.9GHz s1151 2MB BOX

Part number: G3930BOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

900

дена

AMD Ryzen™ 7 3800X Eight-Core 3.9GHz AM4 BOX w/Wraith Prism with RGB LED Cooler

Part number: 100100000025BOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Celeron® Processor G3930 (2M Cache, 2.90 GHz) BOX BX80677G3930

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i3-9100F Processor Coffee Lake Quad 3.6GHz LGA 1151 6MB BOX w/o Gra...

Part number: I39100FBOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i5-9600K Processor 9M Cache, up to 4.60 GHz Coffee Lake BOX w/o Coo...

Part number: I59600KBOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback