Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Total products: 47
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Screen resolution
- Сите -
Brightness
- Сите -
Contrast Ratio
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

0

денови

ssProjection-Kit UWA3 (Black) USB-A EURO type 802.11 b/g/n Realtek 8192CU for P1285B, P138...

Part number: MC.JG811.00C

Производител: ACER

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

SAL CEILING MOUNT SHORT MAX 11 CM CM-01S

Part number: MC.JLC11.002

Производител: ACER

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

155х155 цм, зидно

Part number: KP

Производител: Unknown Brand

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

SAL CEILING MOUNT LONG MAX 64 CM CM-02S

Part number: MC.JLC11.003

Производител: ACER

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

1MW 87” (4:3) Tripod Screen (White)

Part number: MC.JBG11.00F

Производител: ACER

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

1MG Projection Screen Wall & Ceiling Gray Manual 90'' diagonal (16:9)

Part number: MC.JBG11.001

Производител: ACER

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

ssCAST HDMI/MHL (White)

Part number: MC.JKY11.007

Производител: ACER

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

tor Screen 1:1 178 x 178 wall PPL Elite

Производител: BENQ

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Projector BenQ MS527 3300Ansi 13000:1 White

Part number: 9HJFA7713E

Производител: BENQ

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Projector BenQ MW612 WXGA 20000:1 4000Ansi White

Part number: 9HJH57713E

Производител: BENQ

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Projector Rigal RD-803 2000 Lumens 2000:1 800x480 pixels w/1080P support, 2xUSB/AV/VGA/HDM...

Производител: Unknown Brand

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Projector Rigal RD-806 2800 Lumens 1500:1 1280x800 pixels w/1080P support, YPbPr/2xUSB/AV/...

Производител: Unknown Brand

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Projector Rigal RD-826 4000 Lumens 4000:1 1920×1280 pixels 1080P,2xUSB/AV/VGA/2xHDMI

Производител: Unknown Brand

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Projector BenQ MX825ST 3300 Ansi 20000:1 White

Производител: BENQ

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Projector BenQ SW752 WXGA 13000:1 4700Ansi White

Производител: BENQ

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

OPTOMA Projector DLP S331, Texas instruments technology, 3200ANSi, 22000:1, SVGA (800x600)

Производител: Optoma

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

OPTOMA projector DLP HD144X, 3400 ANSi, 23000:1 FULLHD (1920x1080)

Производител: Optoma

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

OPTOMA Projector DLP S321, Texas instruments technology, 3200ANSi, 22000:1, SVGA (800x600)

Производител: Optoma

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Projector BenQ MX535 3600 Ansi XGA 15000:1 2xHDMI White

Производител: BENQ

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Projector BenQ TW535 WXGA 15000:1 3600Ansi White

Производител: BENQ

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

OPTOMA Electric screen DE-9106EGA, 106" Diagonal 16:9 Electric Screen, Aluminium Case...

Производител: Optoma

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Projector BenQ MS630ST 3200 Ansi 13000:1 White

Производител: BENQ

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Projector BenQ MH733 4000 Ansi 16000:1 Full HD White

Производител: BENQ

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

OPTOMA projector DLP EH335, 3600 ANSi, 20000:1, FULLHD (1920x1080)

Производител: Optoma

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

OPTOMA projector DLP UHD40 True to life detail - 4K Ultra HD projector, 2400 ANSi Lumens, ...

Производител: Optoma

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

OPTOMA projector DLP ZH506 High brightness professional laser projector, 5000 ANSi Lumens,...

Производител: Optoma

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

ACER X118H, DLP 3D, SVGA, 3600 lm, 20000/1, HDMI, Audio, 2.5kg

Part number: MR.JPV11.001

Производител: ACER

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

ACER X1225i, DLP 3D, XGA, 3600Lm, 20000/1, HDMI, USB Display, Wifi, RJ45, 2.6kg

Part number: MR.JRB11.001

Производител: ACER

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

ACER X1325Wi, DLP 3D, WXGA, 3600Lm, 20000/1, HDMI, Wifi, RJ45, 2.6kg,EUROPower EMEA

Part number: MR.JRC11.001

Производител: ACER

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

ACER P1150, DLP 3D, SVGA, 3600Lm, 20000/1, Speaker, 2xHDMI, Bag, 2.25kg

Part number: MR.JPK11.001

Производител: ACER

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

OPTOMA Projector DLP S334e, 3800 ANSi, 22000:1, SVGA (800x600)

Производител: Optoma

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

OPTOMA Projector DLP S322e, 3800 ANSi, 22000:1, SVGA (800x600)

Производител: Optoma

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

ACER P5530 DLP 3D, 1080p, 4000lm, 20000/1, HDMI, RJ45, 16W, Bag, 2.7kg,EURO Power EMEA

Part number: MR.JPF11.001

Производител: ACER

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

OPTOMA projector DLP HD27e, 3400 ANSi , 25000:1, FULLHD

Производител: Optoma

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback