Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 62
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Screen resolution
- Сите -
Brightness
- Сите -
Contrast Ratio
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

360

дена

OPTOMA Projector DLP X343e, 3800 ANSi Lumens, 22000:1 contrast, XGA (1024x768), Inputs: In...

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

OPTOMA projector DLP UHD40 True to life detail - 4K Ultra HD projector, 2400 ANSi Lumens, ...

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

OPTOMA projector DLP ZH506 High brightness professional laser projector, 5000 ANSi Lumens,...

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

ACER P1150, DLP 3D, SVGA, 3600Lm, 20000/1, Speaker, 2xHDMI, Bag, 2.25kg

Part number: MR.JPK11.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ACER X118H, DLP 3D, SVGA, 3600 lm, 20000/1, HDMI, Audio, 2.5kg

Part number: MR.JPV11.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

ACER P5530 DLP 3D, 1080p, 4000lm, 20000/1, HDMI, RJ45, 16W, Bag, 2.7kg,EURO Power EMEA

Part number: MR.JPF11.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Projector BenQ MS531 3300 Ansi 15000:1 White

Part number: 9HJG77733E

Производител: BENQ

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Projector BenQ MH534 3300 Ansi 15000:1 Full HD 2xHDMI White

Part number: 9HJG97733E

Производител: BENQ

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Projector BenQ MH741 4000 Ansi 10000:1 Full HD White

Part number: 9HJEA7724E

Производител: BENQ

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback