Ценовник Последна промена: 01.12.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 83
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Screen resolution
- Сите -
Brightness
- Сите -
Contrast Ratio
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

720

дена

ACER X1123H, DLP 3D, SVGA, 3600Lm, 20000/1, HDMI, Speaker, 2.25kg

Part number: MR.JPQ11.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ACER X118H, DLP 3D, SVGA, 3600 lm, 20000/1, HDMI, Audio, 2.5kg

Part number: MR.JPV11.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

ACER P1650, DLP 3D, WUXGA, 3500Lm, 10000/1, HDMI, 10W, DC 5V, Bag, 3.7Kg

Part number: MR.JQA11.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

ACER P5330W DLP 3D, WXGA, 4500lm, 20000/1, HDMI, RJ45, 16W, Bag, 2.7kg

Part number: MR.JPJ11.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

Dzidno Platno za proek 180x180

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

Optoma H343E , LED proektor

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

BRATECK ESBA90, Auto lock manual projection screen, 90" (2.10m x 1.12m), Octagonal h...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

BRATECK ESBC72, Auto lock manual projection screen, 72" (1.45m x 1.10m), Octagonal h...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ACER M90-W01MG Projection Screen 90'' (16/9) Wall & Ceiling Gray Manua

Part number: MC.JBG11.001 

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

BRATECK ESDC72, Tripod projection screen, 72" (1.45m x 1.10m), Hexangular housing wi...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

BRATECK ESBA100, Auto lock manual projection screen, 100" (2.21m x 1.23m), Octagonal...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

BENQ Projector Screen 1:1 178 x 178 wall PPL Elite

Производител: BENQ

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

BENQ MS506 3200Ansi Lumens,SVGA (800 x 600),13000:1,resolution support VGA (640 x 480) to ...

Part number: MS506

Производител: BENQ

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

ACER P1286, DLP 3D, XGA,3300Lm, 20000/1, HDMI, Bag, 2kg,EUROPower EMEA

Part number: MR.JMW11.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

OPTOMA screen DS-3084PWC

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

BRATECK ESBA108, Auto lock manual projection screen, 108" (2.40m x 1.33m), Octagonal...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

BRATECK ESBC100, Auto lock manual projection screen, 100" (2m x 1.50m), Octagonal ho...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

BRATECK ESBC86, Auto lock manual projection screen, 86" (1.72m x 1.30m), Octagonal h...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

BRATECK ESDA90, Tripod projection screen, 90" (2m x 1.13m), Hexangular housing with ...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

OPTOMA Projector DLP S331, Texas instruments technology, 3200ANSi Lumens, 22000:1 contrast...

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

BRATECK Projector bracket PRB-18S, Universal projector bracket, For flat ceiling and pitch...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

BRATECK Projector bracket PRB-16-02S, Heavy-duty universal projector bracket, For flat cei...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

BRATECK ESBA82, Auto lock manual projection screen, 82" (1.80m x 1.01m), Octagonal h...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

BRATECK ESDA82, Tripod projection screen, 82" (1.81m x 1.23m), Hexangular housing wi...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Hama 00018792 Tripod Projection Screen, 125 x 125 cm, Duo - Coated PVC foil on both sides,...

Производител: Hama

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

BRATECK ESDC86, Tripod projection screen, 86" (1.72m x 1.30m), Hexangular housing wi...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Hama 00018796 Tripod Projection Screen, 180 x 180 cm, white, White screen made of PVC for ...

Производител: Hama

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

OPTOMA screen DS-9092PWC

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

OPTOMA screen DS-3100PMG+

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

BRATECK ESAA90, Electric projection screen, 90" (2m x 1.12m), Matte white, Tubular m...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

BRATECK ESAC86, Electric projection screen, 86" (1.72m x 1.30m), Fiberglass, Tubular...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

BRATECK ESAC100, Electric projection screen, 100" (2m x 1.50m), Fiberglass, Tubular ...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

BRATECK ESAA100, Electric projection screen, 100" (2.21m x 1.23m), Matte white, Tubu...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

OPTOMA screen DS-9092PMG+ 16:9 92" 2130mm x 1490mm, Steel Square Casing with Speed c...

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

OPTOMA screen DS-1095PMG+

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

OPTOMA screen DS-1109PMG+

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

OPTOMA Projector DLP S321, Texas instruments technology, 3200ANSi Lumens, 22000:1 contrast...

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

SHARP PG-LX2000, DLP Projector 3D ready, XGA 1024x768 Native, up to 1366x768 resolution an...

Производител: SHARP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

OPTOMA Projector DLP S311, Texas instruments technology, 3200ANSi Lumens, 20000:1 contrast...

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

OPTOMA projector DLP DS346i Texas instruments technology, 3000ANSi Lumens, 18000:1 contras...

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

OPTOMA Projector DLP W330 Texas instruments technology, black color, Wide screen HD ready,...

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

OPTOMA Electric screen DE-9092EGA, Format 16:9 Glass-fibre Matte White, Diagonal size 92&q...

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

OPTOMA projector DLP X402 Texas instruments technology, White color, 4200ANSi Lumens, 2000...

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

OPTOMA projector DLP X316 Texas instruments technology, 3200ANSi Lumens, 15000:1 contrast,...

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

OPTOMA Projector DLP W311 Texas instruments technology, black color, Wide screen HD ready,...

Производител: Optoma

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback