Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 325
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
RAM капацитет
- Сите -
Слот
- Сите -
Магистралa
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

360

дена

RAM ProMOS DIMM 256MB 266MHz DDR1

Производител: ProMOS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SILICON POWER 4GB DDR4-2400,CL17,UDIMM,(512Mx16 SR)

Part number: SP004GBLFU240C02

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SILICON POWER (DRAM Module) 4GB DDR3-1600,CL11,SODIMM,4GBx1,(512Mx8 SR)

Part number: SP004GBSTU160N02

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

G.SKILL 8GB 2400MHz DDR4

Part number: F4-2400C15S-8GNT

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

SODIMM Notebook Memory Kingston 4GB CL19 DDR4 2666MHz 1.2V KVR24S17S6/4

Part number: KVR26S19S64

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

G.SKILL 4GB 2400MHz NT Series, latency 15-15-15-35-2N, F4-2400C15S-4GNT

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

DIMM 4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury Black CL15 HX426C15FB/4

Part number: HX426C15FB4

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Kingston FURY 8GB 3200MHz DDR4 CL18 DIMM 1Rx8 HyperX FURY Black, HX432C18FB2/8

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Kingston HyperX FURY Black 16GB 3200MHz DDR4 CL18 DIMM, 2Rx8, HX432C18FB/16

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Kingston HyperX FURY Black 16GB 3200MHz DDR4 CL18 DIMM, 1Rx8, Kit of 2, HX432C18FB2K2/16

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

DIMM 16GB DDR4 3200MHz Kingston HyperX XMP Predator CL16 RGB

Part number: HX432C16PB3A16

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 8GB 2400MHz G.SKILL Aegis F4-2400C17S-8GIS

Part number: F4-2400C17S-8GIS

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка
RAM DDR4 64GB (8x8GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z CL14 F4-3200C14Q2-64GTZSW

Цена

54.604  ден.

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 64GB (8x8GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z CL14 F4-3200C14Q2-64GTZSW

Part number: F4-3200C14Q2-64GTZSW

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка
RAM DDR4 32GB (4x8GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z RGB  (For AMD Ryzen) F4-3200C14Q-32GTZRX

Цена

27.490  ден.

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 32GB (4x8GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z RGB (For AMD Ryzen) F4-3200C14Q-32GTZRX

Part number: F4-3200C14Q-32GTZRX

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Kingston 32GB 3000MHz DDR4 CL15 DIMM (Kit of 2) XMP HyperX Predator, HX430C15PB3K2/32

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z F4-3200C16D-16GTZ

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка
RAM DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z RGB (AMD Ryzen) F4-3200C16D-32GTZRX

Цена

15.262  ден.

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z RGB (AMD Ryzen) F4-3200C16D-32GTZRX

Part number: F4-3200C16D-32GTZRX

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка
RAM DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z F4-3200C15D-32GTZKW black/white

Цена

19.414  ден.

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z F4-3200C15D-32GTZKW black/white

Part number: F4-3200C15D-32GTZKW

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка
RAM DDR4 32GB (4x8GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z F4-3200C15Q-32GTZSW silver/white

Цена

20.861  ден.

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 32GB (4x8GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z F4-3200C15Q-32GTZSW silver/white

Part number: F4-3200C15Q-32GTZSW

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback