Ценовник Последна промена: 08.10.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 317
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
RAM капацитет
- Сите -
Слот
- Сите -
Магистралa
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

360

дена

RAM ProMOS DIMM 256MB 266MHz DDR1

Производител: ProMOS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

DIMM 16GB DDR4 3200Mhz Kingston CL16 HyperX Fury Black

Part number: HX432C16FB316

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

DIMM 8GB DDR4 2666MHz Kingston CL19 1Rx8 Bulk

Part number: KVR26N19S88BK

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

DIMM 8GB DDR4 3200MHz Kingston HyperX XMP Predator CL16 HX432C16PB3/8

Part number: HX432C16PB38

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

DIMM 8GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury Black CL16 HX426C16FB3/8

Part number: HX426C16FB38

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

DIMM 8GB DDR4 3200Mhz Kingston CL16 HyperX Fury Black

Part number: HX432C16FB38

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 4GB 2400MHz G.SKILL F4-2400C17S-4GNT

Part number: F4-2400C17S-4GNT

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM SO DIMM DDR3 4GB 1600MHz G.SKILL F3-12800CL9S-4GBSQ 1,5v

Part number: F3-12800CL9S-4GBSQ

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

DELL 4GB DDR4 2666MHz

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 8GB 2400MHz G.SKILL F4-2400C17S-8GNT

Part number: F4-2400C17S-8GNT

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 8GB 2666MHz G.SKILL F4-2666C19S-8GNT

Part number: F4-2666C19S-8GNT

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 8GB 2400MHz G.SKILL AEGIS F4-2400C17S-8GIS

Part number: F4-2400C17S-8GIS

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 8GB 2666MHz G.SKILL AEGIS F4-2666C19S-8GIS

Part number: F4-2666C19S-8GIS

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 8GB 2400MHz G.SKILL F4-2400C15S-8GNT

Part number: F4-2400C15S-8GNT

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM SO DIMM DDR4 8GB 2666MHz G.SKILL F4-2666C19S-8GRS

Part number: F4-2666C19S-8GRS

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM SO DIMM DDR3 8GB 1333MHz G.SKILL F3-10666CL9S-8GBSQ 1,5v

Part number: F3-10666CL9S-8GBSQ

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM SO DIMM DDR3 8GB 1600MHz G.SKILL F3-1600C10S-8GSQ 1,5v

Part number: F3-1600C10S-8GSQ

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 8GB (2x4GB) 2666MHz G.SKILL RIPJAWS 4 F4-2666C15D-8GRR

Part number: F4-2666C15D-8GRR

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB 2400MHz G.SKILL AEGIS F4-2400C17S-16GIS

Part number: F4-2400C17S-16GIS

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3000MHz G.SKILL RipjawsV F4-3000C16D-16GVRB

Part number: F4-3000C16D-16GVRB

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (1x16GB) 3200MHz G.SKILL RipjawsV F4-3200C16S-16GVK

Part number: F4-3200C16S-16GVK

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 2666MHz G.SKILL RipjawsV F4-2666C15D-16GVR red

Part number: F4-2666C15D-16GVR

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 2666MHz G.SKILL RipjawsV F4-2666C15D-16GVB

Part number: F4-2666C15D-16GVB

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3600MHz G.SKILL RipjawsV F4-3200C18D-16GVK

Part number: F4-3600C18D-16GVK

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3600MHz G.SKILL RipjawsV F4-3200C16D-16GVKC

Part number: F4-3600C16D-16GVKC

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z F4-3200C16D-16GTZB

Part number: F4-3200C16D-16GTZB

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z RGB F4-3200C16D-16GTZR

Part number: F4-3200C16D-16GTZR

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3000MHz G.SKILL Trident Z RGB F4-3000C15D-16GTZR

Part number: F4-3000C15D-16GTZR

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z RGB NEO F4-3200C16D-16GTZN

Part number: F4-3200C16D-16GTZN

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 32GB (2x16GB) 3000MHz G.SKILL RipjawsV F4-3000C16D-32GVRB red

Part number: F4-3000C16D-32GVRB

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz G.SKILL SNIPER X F4-3200C16D-32GSXFB

Part number: F4-3200C16D-32GSXFB

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 32GB (2x16GB) 3600MHz G.SKILL RipjawsV F4-3600C19D-32GVRB

Part number: F4-3600C19D-32GVRB

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 32GB (2x16GB) 3000MHz G.SKILL Trident Z RGB F4-3000C16D-32GTZR

Part number: F4-3000C16D-32GTZR

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 32GB (2x16GB) 3600MHz G.SKILL Trident Z F4-3600C17D-32GTZ

Part number: F4-3600C17D-32GTZ

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z RGB NEO F4-3200C16D-32GTZN

Part number: F4-3200C16D-32GTZN

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz G.SKILL RipjawsV F4-3200C14D-32GVK black

Part number: F4-3200C14D-32GVK

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

SODIMM SK Hynix 2GB DDR3 1600Mhz Low Voltage

Part number: HMT425S

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

SODIMM Notebook Memory Kingston 4GB CL19 DDR4 2666MHz 1.2V Bulk

Part number: KVR26S19S64BK

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

DIMM 4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury Black CL16 HX426C16FB3/4

Part number: HX426C16FB34

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Kingston 8GB 2666MHz DDR4 CL16 DIMM 1Rx8 HyperX FURY Black, HX426C16FB3/8

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

DIMM 8GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury Black CL16 HX426C16FB3K2/16

Part number: HX426C16FB3K216

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

SODIMM Notebook Memory Kingston Impact 8GB CL15 DDR4 2666MHz 1.2V

Part number: HX426S15IB28

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

DIMM 8GB DDR4 3000MHz Kingston HyperX Fury Black CL15 HX430C15FB3/8

Part number: HX430C15FB38

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

DIMM 8GB DDR4 3200Mhz Kingston CL16 HyperX Fury Black HX432C16FB3K2/16

Part number: HX432C16FB3K216

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Kingston 8GB 2666MHz DDR4 CL16 DIMM 1Rx8 HyperX FURY RGB, HX426C16FB3A/8

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

DIMM 8GB DDR4 3200Mhz Kingston CL16 HyperX Fury Black HX432C16FB3K4/32

Part number: HX432C16FB3K432

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback