Ценовник Последна промена: 15.12.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 339
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
RAM капацитет
- Сите -
Слот
- Сите -
Магистралa
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

690

дена

2GB DDR3 1333MHz 204pin SO-DIMM, PQI CL9

Производител: PMI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

Crucial RAM 8GB, DDR4, 2400Mhz, UDIMM, CL17

Part number: CT8G4DFS824A

Производител: Crucial

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Kingston 32GB 3000MHz DDR4 CL15 DIMM (Kit of 2) XMP HyperX Predator, HX430C15PB3K2/32

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SILICON POWER 4GB DDR4-2400 CL17 SODIMM,4GBx1,(512Mx8 SR)

Part number: SP004GBSFU240N02

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SILICON POWER 4GB DDR3, 1333MHz (CL9)

Part number: SP004GBLTU133N02

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

A-DATA 4GB 2400MHz DDR4 1.2V Non-ECC CL15 SODIMM, Dual Rank,

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

Crucial RAM 4GB, DDR4, 2400Mhz, SODIMM, CL17

Part number: CT4G4SFS824A

Производител: Crucial

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SILICON POWER 8GB DDR4-2400 CL17 SODIMM,8GBx1,(1GB x 8SR)

Part number: SP008GBSFU240B02

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

Crucial RAM 8GB, DDR4, 2133Mhz, SODIMM, CL15

Part number: CT8G4SFD8213

Производител: Crucial

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

A-Data RAM 16GB, DDR4, 2400Mhz, U-DIMM, CL17

Part number: AD4U2400316G17-S

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Kingston 4GB 2400MHz DDR4 Non-ECC CL17 DIMM 1Rx8, KVR24N17S6/4

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Crucial 8GB 2133MHz DDR4 Non-ECC CL15 SODIMM, 8GB/CT8G4SFD8213

Производител: Crucial

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback