Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Total products: 20
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Дијагонала
- Сите -
Технологија на процесор
- Сите -
Clock Speed:
- Сите -
Max Turbo Frequency:
- Сите -
Core Name
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
SSD Capacity
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Тип на оптички уред
- Сите -
Type Of Operating System
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

365

денови

Lenovo ThinkPad X240 12,5" Core™i5-4200u/ RAM 8GB DDR3/ SSD 120GB/ No ODD

Part number: Lenovo X240 i5/SSD

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Lenovo ThinkPad X250 12.5" Core™i5-5300U/ RAM 8GB DDR3/ SSD 120GB/ No ODD

Part number: Lenovo X250 i5/SSD

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL Latitude E5450 14" Core™i5-5300U/ RAM 8GB DDR4/ SSD 240GB/ No ODD

Part number: Dell E5450

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL Latitude E5470 14" Core™i5-6300U/ RAM 8GB DDR4/ SSD 256GB/ No ODD

Part number: Dell E5470

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL Latitude E7270 12.5" Core™ i5-6300U/ RAM 4GB DDR4/ SSD 128GB/ No ODD

Part number: Dell E7270

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

Dell Docking station PR03X

Part number: Docking

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

HP Docking Station EliteBook

Part number: Docking

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP EliteBook 8570p 15.6" Core™ i7-3520M/ 4GB DDR3 /320GB HDD / DVD

Part number: EliteBook 8570p

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Lenovo ThinkPad T430 14" Core™ i5-3320M/ 8GB RAM/ 320GB HDD/ Win10Home

Part number: ThinkPad T430

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP EliteBook 840 G2 14" Core™ i5-5200U/ 8GB RAM/ 128GB SSD

Part number: Elitebook 840 g2

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL Latitude E7440 14" IPS Core™ i5-4310U/ 8GB RAM/ 256GB SSD/ Win10Home

Part number: Latitude E7440

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Lenovo ThinkPad Yoga 11e 11.6" Touchscreen Celeron®N2940/ 4GB DDR3/ 128GB SSD/ Wi...

Part number: ThinkPad Yoga 11e

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL Latitude E6440 14" Core™ i5-4300M/ 4GB DDR3/ 320GB SATA/ Slim DVD

Part number: Latitude E6440

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Lenovo ThinkPad X260 12.5" LED Core™ i3-6100U 6th Gen./ 4GB DDR4/ 500GB SSHD/ W...

Part number: ThinkPad X260

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP ProBook 430 G3 13.3”, HD Core™ i3-6100U 6th gen/ 8 GB DDR3/ 128GB M.2 SSD

Part number: ProBook 430 G3

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Lenovo ThinkPad T530 15.6"Core™ i5-3210M/ 4GB DDR3/ 320GB HDD/ DVD-RW Win10Home

Part number: ThinkPad T530

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP EliteBook 840 G2 14" IPS Full HD Core™ i5-5200U/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Win10Ho...

Part number: Elitebook 840 g2 IPS

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP EliteBook 840 G2 14" Full HD Core™ i5-5300U/ 8GB RAM/ SSD 180GB/ No optic/ w...

Part number: Elitebook 840 g2

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 3.100 ден.
DELL Latitude E7450 14" Core™ i7-5600U/ 8GB DDR3/ 256GB SSD/ NO ODD/ Webcam
Бесплатна достава

Цена

25.900  ден.

Редовна цена:

29.000 ден.

Гаранција

365

денови

DELL Latitude E7450 14" Core™ i7-5600U/ 8GB DDR3/ 256GB SSD/ NO ODD/ Webcam

Part number: Latitude E7450

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.100 ден.
DELL Latitude E6430 14" Core™ i7-3720QM/ 8GB DDR3/ 320GB/ DVD RW/ Win10
Бесплатна достава

Цена

19.900  ден.

Редовна цена:

21.000 ден.

Гаранција

365

денови

DELL Latitude E6430 14" Core™ i7-3720QM/ 8GB DDR3/ 320GB/ DVD RW/ Win10

Part number: Latitude E6430

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback