Ценовник Последна промена: 26.03.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Total products: 11
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Дијагонала
- Сите -
Технологија на процесор
- Сите -
Clock Speed:
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
SSD Capacity
- Сите -
Type Of Operating System
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

You save

Bundle Lenovo ThinkCentre M82 SFF Pentium® G620/ 4GB RAM/ 250GB HDD/ Win10/ DVD + Dell P190ST 19" LCD Monitor Full HD 1280 X 1024
Бесплатна достава Подарок Пакет

Цена

9.900  ден.

Редовна цена:

10.447 ден.

Warranty

365

days

Bundle Lenovo ThinkCentre M82 SFF Pentium® G620/ 4GB RAM/ 250GB HDD/ Win10/ DVD + Dell...

Part number: ThinkCentre M82 + 19

Производител: LENOVO

view
add to cart

You save

Bundle DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i7-3770s/ 8GB DDR3/ 240GB SSD/ DVD/ Win10Home + Dell Pro G2410t / P2412HB
Бесплатна достава Подарок Пакет

Цена

25.200  ден.

Редовна цена:

26.800 ден.

Warranty

365

days

Bundle DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i7-3770s/ 8GB DDR3/ 240GB SSD/ DVD/ W...

Part number: Dell 7010 USFF + Dell 24

Производител: DELL

view
add to cart

Warranty

365

days

DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i5-2400s/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD/ Win10Hom...

Part number: Dell 7010 USFF + Dell 22

Производител: DELL

view
add to cart

Warranty

365

days

Bundle Lenovo ThinkCentre M82 SFF Pentium® G620/ 4GB RAM/ 250 GB HDD /DVD + Dell P190S...

Part number: Lenovo SFF + Dell 19

Производител: LENOVO

view
add to cart

Warranty

365

days

Bundle DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i3-3220/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD /Wi...

Part number: Dell 7010 USFF + Dell 22

Производител: DELL

view
add to cart

Warranty

365

days

Bundle DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i5-3470s/ 8GB DDR3/ 240GB SSD/ DVD/ W...

Part number: Dell 7010 USFF + Dell 23

Производител: DELL

view
add to cart

You save

Bundle DELL OptiPlex 7010 SFF Core™ i7-3770/ 8GB RAM/ 240GB SSD/ DVD/ Win10 + Dell Pro P2210 22" LCD
Бесплатна достава Подарок Пакет

Цена

23.500  ден.

Редовна цена:

25.900 ден.

Warranty

365

days

Bundle DELL OptiPlex 7010 SFF Core™ i7-3770/ 8GB RAM/ 240GB SSD/ DVD/ Win10 + Dell P...

Part number: Dell 7010+Dell 22

Производител: DELL

view
add to cart

You save

Bundle Dell OptiPlex 9010 Tower Gaming Core™ i5-3470/ 16GB DDR3 /240 GB SSD + 500GB HDD/ DVD /GeForce GTX 1650 4GB New + Dell P2314h 23"
Бесплатна достава Подарок Пакет Гејминг

Цена

28.300  ден.

Редовна цена:

30.000 ден.

Warranty

365

days

Bundle Dell OptiPlex 9010 Tower Gaming Core™ i5-3470/ 16GB DDR3 /240 GB SSD + 500GB ...

Part number: Dell 9010 + Dell 23

Производител: DELL

view
add to cart

You save

Bundle Dell OptiPlex 3020 Tower Gaming Core™ i5-4570 4th gen/ 16GB DDR3/240GB SSD + 500GB HDD/ DVD/ GeForce GTX 1650 4GB New + Dell Pro G2410t / P2412HB
Бесплатна достава Подарок Пакет Гејминг

Цена

32.800  ден.

Редовна цена:

34.200 ден.

Warranty

365

days

Bundle Dell OptiPlex 3020 Tower Gaming Core™ i5-4570 4th gen/ 16GB DDR3/240GB SSD + ...

Part number: Dell 3020 + Dell 24

Производител: DELL

view
add to cart

You save

Bundle DELL OptiPlex 790 Desktop Core™ i3-2100/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD/ Win10Home + Lenovo 22" ThinkVision LT2252PWA
Бесплатна достава Подарок Пакет

Цена

12.900  ден.

Редовна цена:

13.900 ден.

Warranty

365

days

Bundle DELL OptiPlex 790 Desktop Core™ i3-2100/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD/ Win10Home ...

Part number: Dell 790 + Lenovo 22

Производител: DELL

view
add to cart
Bundle DELL OptiPlex 7010 Mini PC USFF Core™ i5-3470s/ 8GB RAM /240GB SSD/Win10 + Dell ProP2314 23" Full HD
Подарок Пакет

Цена

22.318  ден.

Warranty

365

days

Bundle DELL OptiPlex 7010 Mini PC USFF Core™ i5-3470s/ 8GB RAM /240GB SSD/Win10 + De...

Part number: Bundle DELL i5 23

Производител: DELL

view
add to cart

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

continue
checkout


Feedback