Ценовник Последна промена: 26.03.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Total products: 8
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
RAM капацитет
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

You save

DELL PowerEdge R720 2U 2x Xeon® E5-2690/ 64GB RAM ECC/ 2xSAS 2000GB/ Perc H710mini /2 x psu
Бесплатна достава

Цена

79.000  ден.

Редовна цена:

81.000 ден.

Warranty

365

days

DELL PowerEdge R720 2U 2x Xeon® E5-2690/ 64GB RAM ECC/ 2xSAS 2000GB/ Perc H710mini /2 ...

Part number: Poweredge R720

Производител: DELL

view
add to cart

You save

HP Proliant DL360 G8p 1U 2xXeon® E5-2650L v2 /64 GB RAM ECC / 2x 600GB SAS / FREE RAIL KIT 2 x PSU
Бесплатна достава

Цена

45.000  ден.

Редовна цена:

50.000 ден.

Warranty

365

days

HP Proliant DL360 G8p 1U 2xXeon® E5-2650L v2 /64 GB RAM ECC / 2x 600GB SAS / FREE RAIL...

Part number: HP Proliant DL360

Производител: Hp

view
add to cart

You save

HP Proliant DL360 G8p 1U 2x Xeon® E5-2650L v2/ 64 GB RAM ECC /Smart Aixay P420/ 2Gb FREE Rail-kit
Бесплатна достава

Цена

45.000  ден.

Редовна цена:

50.000 ден.

Warranty

365

days

HP Proliant DL360 G8p 1U 2x Xeon® E5-2650L v2/ 64 GB RAM ECC /Smart Aixay P420/ 2Gb FR...

Part number: HP Proliant DL360

Производител: Hp

view
add to cart

You save

DELL PowerEdge R720 2U 2x Xeon® E5-2660 v2/64GB RAM ECC /2xSAS 2000Gb /Perc H710mini /2 x psu
Бесплатна достава

Цена

74.000  ден.

Редовна цена:

77.000 ден.

Warranty

365

days

DELL PowerEdge R720 2U 2x Xeon® E5-2660 v2/64GB RAM ECC /2xSAS 2000Gb /Perc H710mini /...

Part number: Poweredge R720

Производител: DELL

view
add to cart

You save

DELL PowerEdge R710 2U 2x Xeon® L5640/ 32 GB RAM ECC / No HDD /Perc 6/i-2xPSU
Бесплатна достава

Цена

19.500  ден.

Редовна цена:

22.000 ден.

Warranty

365

days

DELL PowerEdge R710 2U 2x Xeon® L5640/ 32 GB RAM ECC / No HDD /Perc 6/i-2xPSU

Part number: Poweredge R710

Производител: DELL

view
add to cart

You save

DELL Poweredge R620 1U 2 x Xeon Hexa-core E5-2630L 2000Mhz / 64GB DDR3 ECC / No HDD /No optic /Perc H710 mini / 2 x 750Watt
Бесплатна достава

Цена

35.000  ден.

Редовна цена:

41.000 ден.

Warranty

365

days

DELL Poweredge R620 1U 2 x Xeon Hexa-core E5-2630L 2000Mhz / 64GB DDR3 ECC / No HDD /No op...

Part number: Poweredge R620 No HDD

Производител: DELL

view
add to cart

You save

DELL PowerEdge R720 2U 2x Xeon® E5-2650L V2-1700Mhz/64GB RAM ECC /2x2TB SAS /Perc H710mini /2 x psu
Бесплатна достава

Цена

52.000  ден.

Редовна цена:

60.000 ден.

Warranty

365

days

DELL PowerEdge R720 2U 2x Xeon® E5-2650L V2-1700Mhz/64GB RAM ECC /2x2TB SAS /Perc H710...

Part number: DELL PowerEdge R720 2U

Производител: DELL

view
add to cart

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

continue
checkout


Feedback