Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Total products: 11
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
Type Of Operating System
- Сите -
SSD Capacity
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

365

денови

DELL Precision T3610 Xeon® E5-1620 v2/ 16GB ECC DDR3/ 256GB SSD/ Quadro K2000 2GB/ Win...

Part number: T3610

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP Z420 Workstation Xeon® E5-1650/ 16GB ECC DDR3/ 250GB HDD/ Quadro 4000 2GB/ DVD-RW

Part number: Z420

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP Z620 Workstation 2 x Intel® Xeon® E5-2690/ 32GB RAM/ 256GB SSD/ DVD-RW/ Quadro ...

Part number: Z620

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.590 ден.
HP Z400 Workstation Xeon® W3680/ 8GB ECC DDR3/ 120GB SSD/ Quadro K2000 2GB
Бесплатна достава

Цена

23.310  ден.

Редовна цена:

25.900 ден.

Гаранција

365

денови

HP Z400 Workstation Xeon® W3680/ 8GB ECC DDR3/ 120GB SSD/ Quadro K2000 2GB

Part number: Z400

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

LENOVO ThinkStation C30 Tower Xeon® E5-2609 v2/ 8GB DDR/ 240GB SSD/ Nvidia Quadro 2000...

Part number: Thinkstation C30

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 3.100 ден.
HP Z400 Workstation Xeon® W3680/ 8GB RAM/ 120GB SSD/Win10
Бесплатна достава

Цена

18.900  ден.

Редовна цена:

22.000 ден.

Гаранција

365

денови

HP Z400 Workstation Xeon® W3680/ 8GB RAM/ 120GB SSD/Win10

Part number: Z400 no VGA

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback