Ценовник Последна промена: 30.03.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Total products: 15
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Дијагонала
- Сите -
Технологија на процесор
- Сите -
Clock Speed:
- Сите -
Max Turbo Frequency:
- Сите -
Core Name
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
SSD Capacity
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Тип на оптички уред
- Сите -
Type Of Operating System
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Warranty

365

days

Lenovo ThinkPad Yoga 11e 11.6" Touchscreen Celeron®N2940/ 4GB DDR3/ 128GB SSD/ Wi...

Part number: ThinkPad Yoga 11e

Производител: LENOVO

view
add to cart

Warranty

365

days

DELL Latitude E6440 14" Core™ i5-4300M/ 4GB DDR3/ 320GB SATA/ Slim DVD

Part number: Latitude E6440

Производител: DELL

view
add to cart

Warranty

365

days

Lenovo ThinkPad X260 12.5" LED Core™ i3-6100U 6th Gen./ 4GB DDR4/ 500GB SSHD/ W...

Part number: ThinkPad X260

Производител: LENOVO

view
add to cart

Warranty

365

days

HP ProBook 430 G3 13.3”, HD Core™ i3-6100U 6th gen/ 8 GB DDR3/ 128GB M.2 SSD

Part number: ProBook 430 G3

Производител: Hp

view
add to cart

You save

DELL Latitude E7450 14" Core™ i7-5600U/ 8GB DDR3/ 256GB SSD/ NO ODD/ Webcam
Бесплатна достава

Цена

25.900  ден.

Редовна цена:

29.000 ден.

Warranty

365

days

DELL Latitude E7450 14" Core™ i7-5600U/ 8GB DDR3/ 256GB SSD/ NO ODD/ Webcam

Part number: Latitude E7450

Производител: DELL

view
add to cart

Warranty

0

days

Dell Docking station PR03X

Part number: Docking

Производител: DELL

view
add to cart

You save

HP Docking Station EliteBook
Бесплатна достава

Цена

1.500  ден.

Редовна цена:

2.800 ден.

Warranty

0

days

HP Docking Station EliteBook

Part number: Docking

Производител: Hp

view
add to cart

You save

DELL Latitude E7440 14" IPS Core™ i5-4310U/ 8GB RAM/ 256GB SSD/ Win10Home
Бесплатна достава

Цена

23.900  ден.

Редовна цена:

25.500 ден.

Warranty

365

days

DELL Latitude E7440 14" IPS Core™ i5-4310U/ 8GB RAM/ 256GB SSD/ Win10Home

Part number: Latitude E7440

Производител: DELL

view
add to cart

You save

HP EliteBook 840 G2 14" Core™ i5-5200U/ 8GB RAM/ 128GB SSD
Бесплатна достава

Цена

18.900  ден.

Редовна цена:

22.500 ден.

Warranty

365

days

HP EliteBook 840 G2 14" Core™ i5-5200U/ 8GB RAM/ 128GB SSD

Part number: Elitebook 840 g2

Производител: Hp

view
add to cart

You save

Lenovo ThinkPad T530 15.6"Core™ i5-3210M/ 4GB DDR3/ 320GB HDD/ DVD-RW Win10Home
Бесплатна достава

Цена

21.000  ден.

Редовна цена:

23.000 ден.

Warranty

365

days

Lenovo ThinkPad T530 15.6"Core™ i5-3210M/ 4GB DDR3/ 320GB HDD/ DVD-RW Win10Home

Part number: ThinkPad T530

Производител: LENOVO

view
add to cart

You save

HP EliteBook 840 G2 14" IPS Full HD Core™ i5-5200U/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Win10Home
Бесплатна достава

Цена

21.900  ден.

Редовна цена:

25.000 ден.

Warranty

365

days

HP EliteBook 840 G2 14" IPS Full HD Core™ i5-5200U/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Win10Ho...

Part number: Elitebook 840 g2 IPS

Производител: Hp

view
add to cart

You save

HP EliteBook 840 G2 14" Full HD Core™ i5-5300U/ 8GB RAM/ SSD 180GB/ No optic/ web cam/Win10Pro
Бесплатна достава

Цена

25.500  ден.

Редовна цена:

27.000 ден.

Warranty

365

days

HP EliteBook 840 G2 14" Full HD Core™ i5-5300U/ 8GB RAM/ SSD 180GB/ No optic/ w...

Part number: Elitebook 840 g2

Производител: Hp

view
add to cart

You save

DELL Latitude E6430 14" Core™ i7-3720QM/ 8GB DDR3/ 320GB/ DVD RW/ Win10
Бесплатна достава

Цена

19.900  ден.

Редовна цена:

21.000 ден.

Warranty

365

days

DELL Latitude E6430 14" Core™ i7-3720QM/ 8GB DDR3/ 320GB/ DVD RW/ Win10

Part number: Latitude E6430

Производител: DELL

view
add to cart

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

continue
checkout


Feedback