Ценовник Последна промена: 30.03.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Total products: 12
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Дијагонала
- Сите -
Резолуција на монитор
- Сите -
Тип на монитор
- Сите -
Време на одзив
- Сите -
Дисплеј порти
- Сите -
Built-in Speakers
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Warranty

365

days

DELL UltraSharp U2312HM 23" Full HD 1920x1080

Part number: U2312HM

Производител: DELL

view
add to cart

You save

Acer B193 19" LCD 1280 x 1024, VGA, DVI
Бесплатна достава

Цена

2.500  ден.

Редовна цена:

2.700 ден.

Warranty

365

days

Acer B193 19" LCD 1280 x 1024, VGA, DVI

Part number: Acer B193

Производител: ACER

view
add to cart

You save

Samsung SyncMaster BX2440 24" | 1920 x 1080 (Full HD) | DVI | VGA (d-sub)
Бесплатна достава

Цена

4.200  ден.

Редовна цена:

4.800 ден.

Warranty

365

days

Samsung SyncMaster BX2440 24" | 1920 x 1080 (Full HD) | DVI | VGA (d-sub)

Part number: BX2440

Производител: Samsung

view
add to cart

Warranty

365

days

BENQ BL2410 24" | 1920 x 1080 (Full HD) | LED | DVI | VGA (d-sub) | DP | USB 2.0 | Sp...

Part number: BL2410

Производител: BENQ

view
add to cart

You save

Fujitsu 19" B19-6 black LED 1280 x 1024
Бесплатна достава

Цена

2.700  ден.

Редовна цена:

2.900 ден.

Warranty

365

days

Fujitsu 19" B19-6 black LED 1280 x 1024

Part number: B19-6

Производител: FUJITSU

view
add to cart

You save

Dell Professional P190ST 19" LCD Monitor Full HD 1280 X 1024
Бесплатна достава

Цена

2.700  ден.

Редовна цена:

2.900 ден.

Warranty

365

days

Dell Professional P190ST 19" LCD Monitor Full HD 1280 X 1024

Part number: P190ST

Производител: DELL

view
add to cart

Warranty

365

days

Dell Professional G2410t / P2412HB 24" 5ms 60 Hz D-Sub, DVI-D LCD Monitor

Part number: G2410t

Производител: DELL

view
add to cart

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

continue
checkout


Feedback