Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 10
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Дијагонала
- Сите -
Резолуција на монитор
- Сите -
Тип на монитор
- Сите -
Време на одзив
- Сите -
Дисплеј порти
- Сите -
Built-in Speakers
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Попуст

DELL UltraSharp U2412 24" 1920x1200 Full HD Professional series
Бесплатна достава

Цена

7.900  ден.

Редовна цена:

8.900 ден.

Гаранција

365

дена

DELL UltraSharp U2412 24" 1920x1200 Full HD Professional series

Part number: U2412M

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell P190ST 19" LCD Monitor Full HD 1280 X 1024

Part number: P190ST

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkVision LT1953 19" LED Backlit LCD

Part number: LT1953

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Philips Brilliance LED with PowerSensor 22'' 225PL2
Бесплатна достава

Цена

3.600  ден.

Редовна цена:

3.900 ден.

Гаранција

365

дена

Philips Brilliance LED with PowerSensor 22'' 225PL2

Part number: 225PL2

Производител: Philips

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

NEC MultiSync® E224Wi LCD 22" Commercial Display

Part number: E224Wi

Производител: NEC

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Dell Professional P2314 23" Full HD 1920x1080
Бесплатна достава

Цена

5.900  ден.

Редовна цена:

6.818 ден.

Гаранција

365

дена

Dell Professional P2314 23" Full HD 1920x1080

Part number: P2314

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Compaq LA2405wg 24" 1920x1200 WUXGA 16:10 Silver/Black /USB Hub, DisplayPort, VGA, DVI
Бесплатна достава

Цена

6.800  ден.

Редовна цена:

7.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP Compaq LA2405wg 24" 1920x1200 WUXGA 16:10 Silver/Black /USB Hub, DisplayPort, VGA,...

Part number: LA2405wg

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

LG Flatron IPS231P IPS 23" Black 1920x1080 Full HD 16:9 VGA DVI Stereo Speakers
Бесплатна достава

Цена

6.000  ден.

Редовна цена:

7.430 ден.

Гаранција

365

дена

LG Flatron IPS231P IPS 23" Black 1920x1080 Full HD 16:9 VGA DVI Stereo Speakers

Part number: IPS231P

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL Professional P2412H 24" 1920x1080 Full HD 16:9 Black TCO 5.0 USB Hub, VGA, DVI
Бесплатна достава

Цена

7.500  ден.

Редовна цена:

9.500 ден.

Гаранција

365

дена

DELL Professional P2412H 24" 1920x1080 Full HD 16:9 Black TCO 5.0 USB Hub, VGA, DVI

Part number: P2412H

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Fujitsu 19" B19-6 black LED 1280 x 1024
Бесплатна достава

Цена

2.700  ден.

Редовна цена:

2.900 ден.

Гаранција

365

дена

Fujitsu 19" B19-6 black LED 1280 x 1024

Part number: B19-6

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback