Ценовник Последна промена: 26.03.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Total products: 10
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Дијагонала
- Сите -
Резолуција на монитор
- Сите -
Тип на монитор
- Сите -
Време на одзив
- Сите -
Дисплеј порти
- Сите -
Built-in Speakers
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Warranty

365

days

DELL UltraSharp U2312HM 23" Full HD 1920x1080

Part number: U2312HM

Производител: DELL

view
add to cart

You save

Acer B193 19" LCD 1280 x 1024, VGA, DVI
Бесплатна достава

Цена

2.500  ден.

Редовна цена:

2.700 ден.

Warranty

365

days

Acer B193 19" LCD 1280 x 1024, VGA, DVI

Part number: Acer B193

Производител: ACER

view
add to cart

You save

Fujitsu 19" B19-6 black LED 1280 x 1024
Бесплатна достава

Цена

2.700  ден.

Редовна цена:

2.900 ден.

Warranty

365

days

Fujitsu 19" B19-6 black LED 1280 x 1024

Part number: B19-6

Производител: FUJITSU

view
add to cart

You save

Dell Professional P190ST 19" LCD Monitor Full HD 1280 X 1024
Бесплатна достава

Цена

2.700  ден.

Редовна цена:

2.900 ден.

Warranty

365

days

Dell Professional P190ST 19" LCD Monitor Full HD 1280 X 1024

Part number: P190ST

Производител: DELL

view
add to cart

Warranty

365

days

Dell Professional G2410t / P2412HB 24" 5ms 60 Hz D-Sub, DVI-D LCD Monitor

Part number: G2410t

Производител: DELL

view
add to cart

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

continue
checkout


Feedback