Ценовник Последна промена: 08.10.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 6
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Тип на оптички уред
- Сите -
Дијагонала
- Сите -
Технологија на процесор
- Сите -
Clock Speed:
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
SSD Capacity
- Сите -
Тип на оперативен систем
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Попуст

Bundle Lenovo ThinkCentre M82 SFF Pentium® G620/ 4GB RAM/ 250GB HDD/ Win10/ DVD + Fujitsu 19" B19-6 LED
Бесплатна достава Подарок Пакет

Цена

9.900  ден.

Редовна цена:

10.447 ден.

Гаранција

365

дена

Bundle Lenovo ThinkCentre M82 SFF Pentium® G620/ 4GB RAM/ 250GB HDD/ Win10/ DVD + Fuji...

Part number: ThinkCentre M82 + 19

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Bundle HP Compaq Elite 8200 SFF Core™ i5-2400/ 4GB DDR3/ 250GB HDD+ 120GB SSD/ DVD-RW/ Win10 + Philips Brilliance 225PL2 22"
Бесплатна достава Подарок Пакет

Цена

15.900  ден.

Редовна цена:

16.900 ден.

Гаранција

365

дена

Bundle HP Compaq Elite 8200 SFF Core™ i5-2400/ 4GB DDR3/ 250GB HDD+ 120GB SSD/ DVD-R...

Part number: HP 8200 + Monitor Philips

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Bundle DELL OptiPlex 7010 SFF Core™ i5-3470/ 8GB RAM /120GB /DVD/ Win10 + 22" Monitor Nec
Бесплатна достава Подарок Пакет

Цена

17.900  ден.

Редовна цена:

19.900 ден.

Гаранција

365

дена

Bundle DELL OptiPlex 7010 SFF Core™ i5-3470/ 8GB RAM /120GB /DVD/ Win10 + 22" M...

Part number: OptiPlex 7010 + Monitor

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Bundle HP Compaq 8200 Elite SFF Core™ i5-2400/ 4GB DDR3/ 250GB HDD/ Geforce 1030 NEW...

Part number: Gaming Bundle 8200SFF

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Bundle DELL OptiPlex 7010 Mini PC USFF Core™ i5-3470s/ 8GB RAM /240GB SSD/Win10 + De...

Part number: Bundle DELL i5 23

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

New PC DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770/ 8GB RAM/ 120GB SSD + 1TB/ GTX 1650 4GB + DEL...

Part number: Gaming Bundle DD-Render

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback