Ценовник Последна промена: 08.10.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 31
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

180

дена

1000GB SAS various brands

Part number: 1000gb SAS

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Hard Disk 3,5" 500GB Refurbished HDD, Various brands Western Digital, Seagate. Class ...

Part number: 500gb refurbished

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

ATI Radeon HD 4550 512MB DDR2 PCI-E Low Profile DMS-59 TV-OUT

Part number: HD 4550

Производител: Ati

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Hard Disc 3.5" 160GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested
Бесплатна достава Распродажба

Цена

700  ден.

Редовна цена:

1.000 ден.

Гаранција

30

дена

Hard Disc 3.5" 160GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 160gb Used

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Hard Disc 3.5" 250GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested
Бесплатна достава Распродажба

Цена

850  ден.

Редовна цена:

1.200 ден.

Гаранција

30

дена

Hard Disc 3.5" 250GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 250gb Used

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Hard Disc 3.5" 80GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested
Бесплатна достава Распродажба

Цена

500  ден.

Редовна цена:

800 ден.

Гаранција

30

дена

Hard Disc 3.5" 80GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 80gb Used

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Hard Disc 3.5" 320 GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested
Бесплатна достава Распродажба

Цена

1.000  ден.

Редовна цена:

1.436 ден.

Гаранција

30

дена

Hard Disc 3.5" 320 GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 320gb Used

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

USB DVD - RW DRIVE

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

SAS 3.5 "HDD Tray Caddy for server HP, DELL (only with server+HDD)

Part number: Caddy

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Quadro NVS 285 P383
Бесплатна достава Распродажба

Цена

1.000  ден.

Редовна цена:

1.500 ден.

Гаранција

180

дена

Quadro NVS 285 P383

Part number: NVS 285

Производител: nVidia Quadro

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

Hard Disc 3.5" 1000 GB Refurbished, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 1000gb Used

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

300GB SAS various brands

Part number: 300GB SAS

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

2000 GB HP 7200 SAS Refurbished

Part number: 2000gb Sas

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

Intel® Core™ i3-3220 Processor (3M Cache, 3.30 GHz), socket 1155

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

Intel® Core™ i3-2100 Processor (3M Cache, 3.10 GHz), socket 1155

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

NVIDIA Quadro 2000 1GB GDDR5 Graphics card

Производител: nVidia Quadro

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

Intel® Core™ i5-2400 Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz), socket 1155

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

Intel® Core™ i5-3470 Processor (6M Cache, up to 3.60 GHz) , socket 1155

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

Intel® Core™ i3-4130 Processor (3M Cache, 3.40 GHz), socket 1150

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

Intel® Core™ i7-860 Processor (8M Cache, 2.80 GHz), socket 1156

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

NVIDIA Quadro K2000 2GB GDDR5 Graphics card

Производител: nVidia Quadro

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

Intel® Core™ i5-4570 Processor (6M Cache, up to 3.60 GHz), socket 1150

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

NVIDIA Quadro 4000 2GB GDDR5 Graphics card

Производител: nVidia Quadro

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

Intel® Core™ i7-2600 Processor (8M Cache, up to 3.80 GHz), socket 1155

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

NVIDIA Quadro K4000 3GB GDDR5 Graphics card

Производител: nVidia Quadro

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

NVIDIA Quadro 5000 2.5GB GDDR5 Graphics card

Производител: nVidia Quadro

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

Intel® Core™ i7-4770 Processor (8M Cache, up to 3.90 GHz), socket 1150

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

NVIDIA Quadro K5000 4GB GDDR5 Graphics card

Производител: nVidia Quadro

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback