Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHostГаранција

365

денови

DELL OptiPlex 990 Tower Gamer Core™i5-2500/ 8GB RAM / 120GB SSD + 500GB HDD/ GT 1030...

Part number: OptiPlex 990 GT 1030

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i3-3220/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD

Part number: 7011 USFF

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 3.800 ден.
New PC DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 1TB /DVD /GeForce GTX 1650 4GB DDR5 New + BENQ 24"
Бесплатна достава Подарок Пакет Гејминг

Цена

36.400  ден.

Редовна цена:

40.200 ден.

Гаранција

364

денови

New PC DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 1TB /DVD /GeForce GTX 1650...

Part number: Pro Delux+1650+BENQ

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Dell Professional P2012HT 20" 1600 x 900 5 ms LCD Monitor

Part number: Dell P2012HT

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 7010 USFF Core™ i5-3470s/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ DVD/ Windows 10 Hom...

Part number: DELL 7010 USFF i5/SSD WIN

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

30

денови

Power Supply for Dell Optiplex 3010/7010 SFF

Part number: PSU for Dell SFF

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Lenovo ThinkCentre M93p Mini PC Core™ i3-4130T/ RAM 4GB DDR3/ HDD 500GB/ No ODD

Part number: Lenovo M93 MINI PC i3

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Lenovo ThinkCentre M93p Mini PC Core™ i3-4130T/ RAM 4GB DDR3/ HDD 500GB/ No ODD/ Win...

Part number: Lenovo M93 MINI PC i4 WIN

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 390 SFF Core™ i5-2400/ RAM 8GB DDR3/ SSD 120GB/ DVD/ Windows 10 Home

Part number: DELL 390 SFF i5/SSD WIN

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Lenovo ThinkCentre M93p Mini PC Core™ i5-4670T/ RAM 4GB DDR3/ HDD 500GB/ No ODD

Part number: Lenovo M93 MINI PC i5

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 7010 USFF Core™ i5-3470s/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ DVD

Part number: DELL 7010 USFF i5/SSD

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.600 ден.
DELL OptiPlex 390 SFF Core™ i5-2400/ RAM 8GB DDR3/ SSD 120GB/ DVD
Бесплатна достава

Цена

10.900  ден.

Редовна цена:

12.500 ден.

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 390 SFF Core™ i5-2400/ RAM 8GB DDR3/ SSD 120GB/ DVD

Part number: DELL 390 SFF i5/SSD

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Lenovo ThinkCentre M93p Mini PC Core™ i5-4670T/ RAM 4GB DDR3/ HDD 500GB/ No ODD/ Win...

Part number: Lenovo M93 MINI PC i5 WIN

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 3020 SFF Core™ i5-4670T/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ DVD

Part number: DELL 3020 i5/SSD

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 3010 Desktop Core™ i5-3470/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ DVD/ Windows 10 H...

Part number: DELL 3010 i5/SSD WIN

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP EliteDesk 800 G1 Mini PC Core™ i5-4570T/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ No optic

Part number: HP 800 MINI PC i5/SSD

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Fujitsu Esprimo Q920 Mini PC Core™ i5-4570T/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ No optic

Part number: Fujitsu Q920 MINI PC i5

Производител: FUJITSU

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 9020 USFF Core™ i5-4460s/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ DVD

Part number: DELL 9020 USFF i5/SSD

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Lenovo ThinkPad X240 12,5" Core™i5-4200u/ RAM 8GB DDR3/ SSD 120GB/ No ODD

Part number: Lenovo X240 i5/SSD

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.700 ден.
DELL OptiPlex 3010 Desktop Core™ i5-3470/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ DVD
Бесплатна достава

Цена

13.300  ден.

Редовна цена:

15.000 ден.

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 3010 Desktop Core™ i5-3470/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ DVD

Part number: DELL 3010 i5/SSD

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Lenovo ThinkPad X250 12.5" Core™i5-5300U/ RAM 8GB DDR3/ SSD 120GB/ No ODD

Part number: Lenovo X250 i5/SSD

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP EliteDesk 800 G1 Mini PC Core™ i5-4570T/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ No optic/ Windo...

Part number: HP 800 MINI PC i5/SSD WIN

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Fujitsu Esprimo Q920 Mini PC Core™ i5-4570T/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ No optic/ Wind...

Part number: Fujitsu Q920 MINI PC i5 WIN

Производител: FUJITSU

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 9020 USFF Core™ i5-4460s/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ DVD/ Windows 10 Hom...

Part number: DELL 9020 USFF i5/SSD WIN

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 3020 SFF Core™ i5-4670T/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ DVD/ Windows 10 Home

Part number: DELL 3020 i5/SSD WIN

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.600 ден.
DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i7-3770s/ 8GB DDR3/ 240GB SSD/ DVD
Бесплатна достава

Цена

17.900  ден.

Редовна цена:

19.500 ден.

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i7-3770s/ 8GB DDR3/ 240GB SSD/ DVD

Part number: 7013 USFF

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL Latitude E5450 14" Core™i5-5300U/ RAM 8GB DDR4/ SSD 240GB/ No ODD

Part number: Dell E5450

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i5-4570/ 8GB DDR3/ 500GB HDD/ No OD/ GeForce GT 1030...

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL Latitude E5470 14" Core™i5-6300U/ RAM 8GB DDR4/ SSD 256GB/ No ODD

Part number: Dell E5470

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL Latitude E7270 12.5" Core™ i5-6300U/ RAM 4GB DDR4/ SSD 128GB/ No ODD

Part number: Dell E7270

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 9010 Tower Core™i7-3770/ RAM 16GB DDR3/ SSD 240GB + 500GB/ DVD

Part number: Dell 9010 i7/SSD

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP EliteDesk 800 G2 Mini PC Core™ i5-6500T/ 8GB DDR4/ 500 GB HDD/ Win10 Home

Part number: Elitedesk 800 G2 Win10H

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 9010 Tower Core™i7-3770/ RAM 16GB DDR3/ SSD 240GB + 500GB/ DVD/ Window...

Part number: Dell 9010 i7/SSD WIN

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

New PC DD-Gamer Delux Core™ i5-4590 4th gen / 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce GT 1030...

Part number: DDGamer Delux

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

New PC DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 1TB /DVD /GeForce GT 1030 ...

Part number: DDGamerPro Delux

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 6.100 ден.
New PC DD-Gamer Delux Core™ i5-4590 4th gen / 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce GT 1030 2GB DDR5/ DVD-RW + Dell Pro P2213T 22"
Бесплатна достава Подарок Пакет Гејминг

Цена

26.000  ден.

Редовна цена:

32.100 ден.

Гаранција

365

денови

New PC DD-Gamer Delux Core™ i5-4590 4th gen / 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce GT 1030...

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 3.100 ден.
New PC DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 1TB /DVD /GeForce GT 1030 2GB DDR5 New + Dell Pro P2213T 22"
Бесплатна достава Подарок Пакет Гејминг

Цена

31.500  ден.

Редовна цена:

34.600 ден.

Гаранција

365

денови

New PC DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 1TB /DVD /GeForce GT 1030 ...

Part number: DDGamerPro Delux

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 9010 Tower Gamer Core™i7-3770/ RAM 16GB DDR3/ SSD 240GB + 500GB/ DVD/ ...

Part number: Dell 9010 i7/SSD GAMER

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP Z230 Tower Gamer Core™ i7-4770/ RAM 16GB ECC/ SSD 240GB + HDD 500GB/ DVD/ GTX 165...

Part number: HP Z230 i7 GAMER

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 4.100 ден.
New PC DD-Gamer Delux Core™ i5-4590 4th gen /16 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1650 4gb new/ DVD-RW + BENQ BL2410 24"
Бесплатна достава Подарок Пакет Гејминг

Цена

35.100  ден.

Редовна цена:

39.200 ден.

Гаранција

365

денови

New PC DD-Gamer Delux Core™ i5-4590 4th gen /16 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1650 4g...

Part number: DDGamer Delux

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 3.200 ден.
DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 1TB /DVD /GeForce GTX 1650 4GB DDR5 New + BENQ 24"
Бесплатна достава Подарок Пакет Гејминг

Цена

42.000  ден.

Редовна цена:

45.200 ден.

Гаранција

364

денови

DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 1TB /DVD /GeForce...

Part number: Pro Delux+SSD+1650+BENQ

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.100 ден.
DELL Optiplex 980 Tower Core™ i7-860/ 8GB RAM/ 320GB HDD/ DVD/ GeForce GT 1030 2GB DDR5 NEW
Бесплатна достава Гејминг

Цена

13.900  ден.

Редовна цена:

16.000 ден.

Гаранција

365

денови

DELL Optiplex 980 Tower Core™ i7-860/ 8GB RAM/ 320GB HDD/ DVD/ GeForce GT 1030 2GB D...

Part number: Optiplex 980 GT 1030

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback