Ценовник Последна промена: 26.03.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Total products: 7
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
RAM капацитет
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
Type Of Operating System
- Сите -
SSD Capacity
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

You save

DELL PRECISION T3610 Workstation A class Refurbished Xeon® E5-1620 v2 3700Mhz/ 16GB DDR/ 256Gb SSD/ Nvidia Quadro K2000 2gb 128bit/ Windows 10Pro
Бесплатна достава

Цена

42.000  ден.

Редовна цена:

46.000 ден.

Warranty

365

days

DELL PRECISION T3610 Workstation A class Refurbished Xeon® E5-1620 v2 3700Mhz/ 16GB DD...

Part number: T3610

Производител: DELL

view
add to cart

You save

HP Z420 Workstation Xeon® E5-1650/ 16GB ECC RAM / 250GB HDD /VGA Quadro 4000 2GB / DVD-RW
Бесплатна достава

Цена

38.000  ден.

Редовна цена:

42.000 ден.

Warranty

365

days

HP Z420 Workstation Xeon® E5-1650/ 16GB ECC RAM / 250GB HDD /VGA Quadro 4000 2GB / DVD...

Part number: Z420

Производител: Hp

view
add to cart

You save

LENOVO ThinkStation C30 Tower Xeon® E5-2609 v2/ 8GB DDR/ 240GB SSD/ Nvidia Quadro 2000 1024Mb/ DVD
Бесплатна достава

Цена

15.480  ден.

Редовна цена:

17.200 ден.

Warranty

365

days

LENOVO ThinkStation C30 Tower Xeon® E5-2609 v2/ 8GB DDR/ 240GB SSD/ Nvidia Quadro 2000...

Part number: Thinkstation C30

Производител: LENOVO

view
add to cart

You save

LENOVO ThinkStation P500 Tower Xeon® E5-2620 v3/ 32GB DDR/ 256Gb SSD/ Nvidia Quadro K2200/ DVD
Бесплатна достава

Цена

53.100  ден.

Редовна цена:

59.000 ден.

Warranty

365

days

LENOVO ThinkStation P500 Tower Xeon® E5-2620 v3/ 32GB DDR/ 256Gb SSD/ Nvidia Quadro K2...

Part number: Thinkstation P500

Производител: LENOVO

view
add to cart

You save

HP Z620 Тower 2 x Intel® Xeon® E5-2690/ 32GB RAM/ 256GB SSD/ DVD-RW/ Quadro K4000 3072Mb
Бесплатна достава

Цена

72.810  ден.

Редовна цена:

80.900 ден.

Warranty

365

days

HP Z620 Тower 2 x Intel® Xeon® E5-2690/ 32GB RAM/ 256GB SSD/ DVD-RW/ Quadro K4000 ...

Part number: Z620

Производител: Hp

view
add to cart

You save

HP Z400 Workstation Xeon® W3680/ 8GB RAM/ 120GB SSD/ Quadro K2000 2GB
Бесплатна достава

Цена

23.310  ден.

Редовна цена:

25.900 ден.

Warranty

365

days

HP Z400 Workstation Xeon® W3680/ 8GB RAM/ 120GB SSD/ Quadro K2000 2GB

Part number: Z400

Производител: Hp

view
add to cart

You save

HP Z400 Workstation Xeon® W3680/ 8GB RAM/ 120GB SSD/Win10
Бесплатна достава

Цена

18.900  ден.

Редовна цена:

22.000 ден.

Warranty

365

days

HP Z400 Workstation Xeon® W3680/ 8GB RAM/ 120GB SSD/Win10

Part number: Z400 no VGA

Производител: Hp

view
add to cart

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

continue
checkout


Feedback