Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 221
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Интерфејс
- Сите -
SSD Capacity
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

720

дена

Verbatim SSD Vi500 S3 120GB 2.5'' SATA III Read 485MBps, Write 375MBps

Part number: 70022

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 2.5" 500GB WesternDigital 5400rpm, 16MB Cache, SATA 6.0Gb/s, WD Blue, 7mm height,...

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim SSD Vi500 S3 240GB 2.5'' SATA III Read 500MBps, Write 410MBps

Part number: 70023

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

SSD External Intenso Premium 128GB High Speed USB 3.0

Part number: 3823430

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim SSD Vi500 S3 480GB 2.5'' SATA III Read 550MBps, Write 460MBps

Part number: 70024

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD External WD My Passport 256GB High Speed USB 3.1 540MB/s

Part number: WDBKVX2560PSLWESN

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" Kingston UV500 Series 960GB 7mm w/Hardware Encryption/TCG Opal 2.0

Part number: SUV500960G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD External WD My Passport 512GB High Speed USB 3.1 540MB/s

Part number: WDBKVX5120PSLWESN

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD 2.5" Samsung 860 PRO 512GB SATA3 560MB/s Bulk

Part number: MZ76P512E

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SILICON POWER ACE A55 2.5'' SATA 128GB, 2.5'' SATA, A55 ,TLC, std

Part number: SP128GBSS3A55S25

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SAMSUNG 1TB SSD 970 EVO M.2 PCI-E NVMe, MZ-V7E1T0BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Samsung SSD 2.5" 850 Pro 1TB SATA3 550MB/s

Part number: MZ7KE1T0BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SAMSUNG 2TB SSD 970 EVO M.2 PCI-E NVMe, MZ-V7E2T0BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD M.2 Samsung NVMe 960 Evo 500GB PCIe 3.0 x4

Part number: MZV6E500BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

Samsung Internal SSD 500GB, M.2(2280), NVMe, 970 EVO

Part number: MZ-V7E500BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Kingston 480GB SSDNow UV400 SATA3 2 7mm, SUV400S37A/480G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD 2.5" Samsung 860 Evo 1TB SATA3 550MB/s

Part number: MZ76E1T0BEU

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Samsung 512GB SSD 960 PRO M.2 Series, MZ-V6P512BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SAMSUNG SSD 860 EVO SATA3 1TB, MZ-76E1T0B/EU

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Kingston 960GB PCIe NVMe SSD (M.2 2280), Entry-Level PCI NVMe performance, up to 1500MB/s ...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Samsung 1TB 850 PRO Series SSD SATA III, MZ-7KE1T0BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Kingston 480GB A400 SSD SATA3, Form factor: 2,5", Data Transfer: up to 500MB/s Read ...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

A-Data SSD SU800, 512GB, M.2(2280), 3D NAND

Part number: ASU800NS38-512GT-C

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Kingston 120GB SSDNow UV400 SATA 3 2.5, SUV400S37/120G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SAMSUNG 500GB SSD 960 EVO M.2 Series, MZ-V6E500BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Kingston 960GB PCIe NVMe SSD (M.2 2280), High-performance, next-generation, SKC1000/960G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Samsung 860 PRO SSD 2.5" 1TB SATA3 560MB/s

Part number: MZ76P1T0BEU

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" SanDisk 480GB Plus 535MB/s

Part number: SDSSDA480GG26

Производител: Sandisk

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SAMSUNG 500GB SSD 970 EVO M.2 PCI-E NVMe, MZ-V7E500BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

A-Data SSD SU800, 256GB, M.2(2280), 3D NAND

Part number: ASU800NS38-256GT-C

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SAMSUNG 250GB SSD 970 EVO M.2 PCI-E NVMe, MZ-V7E250BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Kingston 480GB PCIe NVMe SSD (M.2 2280), Entry-Level PCI NVMe performance, up to 1500MB/s ...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" SanDisk 120GB Plus SATA3 530MB/s SDSSDA120GG27

Part number: SDSSDA120GG27

Производител: Sandisk

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Samsung 512GB 850 PRO Series SSD SATA III, MZ-7KE512BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Kingston 480GB SSD UV500 SATA 3 2.5, SUV500/480G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback