Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 253
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Интерфејс
- Сите -
SSD Capacity
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" Kingston A400 Series 1920GB 7mm

Part number: SA400S371920G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Kingston 256GB KC600 SATA 3 2.5" SSD, Hardware-based self-encrypting drive with 3D TL...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD M.2 2280 Gigabyte NVMe 256GB PCIe 3.0 x4 1700/1100 MB/s

Part number: GPGSM2NE3256GNTD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Leven JS300 Series 240GB SSD 2.5" 560/440 MB/s

Part number: JS300SSD240GB

Производител: Leven

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

M.2 240GB TRANSCEND MTS420S (SATAIII) 3D NAND 2242

Part number: TS240GMTS420S

Производител: TRANSCEND

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

SanDisk X600 SSD M.2 2280 SATA3 128GB SD9SN8W-128G

Производител: Sandisk

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

Samsung 128GB M.2 SSD 2280 NGFF MZ-NLN128C 80mm Solid State Drive

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

LITE-ON 128GB SSD M.2 2280 CV8-8E128 SATA 6.0 GB/s 3D NAND Solid State Drive

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Leven JS300 Series 120GB SSD 2.5" 560/410 MB/s

Part number: JS300SSD120GB

Производител: Leven

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" Verbatim Vi550 Series 128GB 7mm

Part number: 49350

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" Verbatim Vi550 Series 256GB 7mm

Part number: 49351

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Silicone Power 2,5" 256GB SSD

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD M.2 2280 Gigabyte NVMe 128GB PCIe 3.0 x4 1550/550 MB/s

Part number: GPGSM2NE3128GNTD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

SSD M.2 2280 Leven NVMe 256GB PCIe 3.0 x4 2000/1000 MB/s

Part number: JP600256GB

Производител: Leven

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Kingston 250GB A2000 M.2 PCIe NVMe SSD, 3D NAND, XTS-AES 256-bit Encryption, TCG Opal, rea...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

SSD M.2 Kingston UV500 240GB SATA3 256bit enc.

Part number: SUV500M8240G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Leven JS600 Series 512GB SSD 2.5" 560/460 MB/s

Part number: JS600SSD512GB

Производител: Leven

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" Verbatim Vi550 Series 512GB 7mm

Part number: 49352

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Leven NVMe 512GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0 x2 2400/1200 MB/s

Part number: JP600512GB

Производител: Leven

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

SSD M.2 Kingston UV500 480GB SATA3 256bit enc.

Part number: SUV500M8480G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

SSD 2.5" Kingston KC600 Series 1024GB 7mm

Part number: SKC6001024G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Kingston 1920GB A400 SSD SATA3, Form factor: 2,5", Data Transfer: up to 500MB/s Read...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Kingston 512GB KC600 SATA 3 2.5" SSD, Hardware-based self-encrypting drive with 3D TL...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SSD MOUNTING KIT 2,5-3,5 TEAM

Производител: Team Group

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Kingston 500GB A2000 M.2 PCIe NVMe SSD, 3D NAND, XTS-AES 256-bit Encryption, TCG Opal, rea...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SSD 2,5" 240GB VERBATIM Vi500 S3 70023

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SSD 2,5" 256GB VERBATIM Vi550 S3 49351

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SSD 2,5" 240GB SANDISK PLUS SDSSDA-240G-G26/5%

Производител: Sandisk

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SSD M.2 240GB KINGSTON mSATA UV500 SUV500MS / 240G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SSD M.2 250GB CRUCIAL MX500 SATAIII, CT250MX500SSD4

Производител: Crucial

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SSD M.2 256GB SAMSUNG PM981 M.2 PCI-E NVMe MZVLB256HAHQ-000D1

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SSD M.2 512GB INTEL M.2 PCI-E NVMe 660P SSDPEKNW512G8X1

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SSD M.2 250GB SAMSUNG M.2 970 EVO Plus NVME PCIe B2B MZ-V7S250E

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

EXTERNAL SSD 2,5" SAMSUNG T5 500GB Type-C MU-PA500B / EU

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SSD M.2 1TB INTEL M.2 PCI-E NVMe 660P SSDPEKNW010T8X1

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Kingston HyperX Fury 480GB SSD SATA 3 2.5, SHFS37A/480G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Samsung 860 Pro 256GB, SATA3 MZ-76P256BW/EU

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Samsung 850 Pro 1TB SSD 2.5" SATA3 550MB/s, MZ-7KE1T0BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Kingston HyperX Savage 480GB SSD SATAIII 2.5" (7mm height), SHSS37A/480G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Kingston HyperX Savage 240GB SSD SATAIII 2.5" (7mm height), SHSS37A/240G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Kingston A400 480GB PCIe NVMe SSD (M.2 2280)

Part number: SA1000M8/480G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Samsung 860 Pro 512GB SSD 2.5" SATA3 560MB/s MZ-76P512E/EU

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback