Ценовник Последна промена: 26.06.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 234
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Интерфејс
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

1800

дена

SSD M.2 Kingston NVMe A1000 480GB PCIe 3.0 x2

Part number: SA1000M8480G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

SSD M.2 Kingston NVMe A1000 240GB PCIe 3.0 x2

Part number: SA1000M8240G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD 240GB WD GREEN SATAIII 3D WDS240G2G0A

Part number: WDS240G2G0A

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD 240GB WD GREEN M.2 (SATAIII) 3D WDS240G2G0B

Part number: WDS240G2G0B

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" Sandisk Ultra 3D 250GB 550MB/s

Part number: SDSSDH3250GG25

Производител: Sandisk

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD 120GB WD GREEN SATAIII 3D 7mm WDS120G2G0A

Part number: WDS120G2G0B

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD 2.5" Samsung 860 Evo 250GB SATA3 MZ76E250B

Part number: MZ76E250B

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO 500GB PCIe 3.0 x4

Part number: MZV7E500BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" Kingston UV400 Series 960GB 7mm

Part number: SUV400S37960G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD M.2 Kingston NVMe A1000 960GB PCIe 3.0 x2

Part number: SA1000M8960G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Samsung SSD 2.5" 850 Pro 1TB SATA3 550MB/s

Part number: MZ7KE1T0BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD 2.5" Samsung 860 PRO 512GB SATA3 560MB/s

Part number: MZ76P512BEU

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD M.2 Samsung NVMe 960 Evo 500GB PCIe 3.0 x4

Part number: MZV6E500BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Samsung Internal SSD 1TB, 2.5", SATA III, 850 EVO

Part number: MZ-75E1T0B

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

SSD 512GB WD M.2 PCIe NVME BLACK WDS512G1X0C

Part number: WDS512G1X0C

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD M.2 Samsung 860 Evo 500GB SATA III

Part number: MZN6E500BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" Kingston A400 Series 480GB 7mm

Part number: SA400S37480G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD M.2 Samsung 850 Evo 500GB SATA III

Part number: MZN5E500BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD 2.5" Samsung 860 Evo 500GB SATA3 550MB/s

Part number: MZ76E500E

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" Sandisk Ultra 3D 1TB 560MB/s

Part number: SDSSDH31T00G25

Производител: Sandisk

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" SanDisk 480GB Plus 535MB/s

Part number: SDSSDA480GG26

Производител: Sandisk

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 500GB WD BLUE M.2 (SATAIII) 3D WDS500G2B0B

Part number: WDS500G2B0B

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

SSD 500GB CRUCIAL MX500 CT500MX500SSD1

Part number: CT500MX500SSD1

Производител: Crucial

Прегледај
Во кошничка

Попуст

A-Data SSD SP930, 480GB, XPG, 2.5" SATA III
Бесплатна достава

Цена

10.691  ден.

Редовна цена:

11.137 ден.

Гаранција

990

дена

A-Data SSD SP930, 480GB, XPG, 2.5" SATA III

Part number: ASX930SS3-480GM-C

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 500GB SAMSUNG 860 EVO MZ-76E500B/EU

Part number: MZ-76E500B/EU

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

SSD 500GB SANDISK ULTRA 3D SDSSDH3-500G-G25

Part number: SDSSDH3-500G-G25

Производител: Sandisk

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Samsung Internal SSD 500GB, 2.5", SATA 6Gb/s, 850 EVO
Бесплатна достава

Цена

10.465  ден.

Редовна цена:

10.901 ден.

Гаранција

720

дена

Samsung Internal SSD 500GB, 2.5", SATA 6Gb/s, 850 EVO

Part number: MZ-75E500B

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 250GB SAMSUNG M.2 960 EVO PCIe NVME MZ-V6E250BW

Part number: MZ-V6E250BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD M.2 Samsung 860 Evo 250GB SATA III

Part number: MZN6E250BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" Western Digital WD Blue 3D NAND 500GB SATA3 560MB/s

Part number: WDS500G2B0A

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" Sandisk Ultra 3D 500GB 560MB/s

Part number: SDSSDH3500GG25

Производител: Sandisk

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD M.2 Samsung NVMe 960 Evo 250GB PCIe 3.0 x4

Part number: MZV6E250BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" Kingston A400 Series 240GB 7mm

Part number: SA400S37240G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD 2.5" Samsung 860 Evo 250GB SATA3 550MB/s

Part number: MZ76E250E

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD 250GB SAMSUNG M.2 (SATAIII) 860 EVO MZ-N6E250BW

Part number: MZ-N6E250BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

SSD 256GB WD M.2 PCIe NVME BLACK WDS256G1X0C

Part number: WDS256G1X0C

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" SanDisk 240GB Plus 530MB/s

Part number: SDSSDA240GG26

Производител: Sandisk

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" Western Digital WD Green 240GB SATA3 545MB/s

Part number: WDS240G2G0A

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 250GB SAMSUNG 860 EVO MZ-76E250B/EU

Part number: MZ-76E250B/EU

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD WD 3TB 64MB SATA3, NAS RED, WD30EFRX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Samsung Internal SSD 250GB, M.2 2280, PCIe 3.0 x4, NVMe 1.2, 960 EVO

Part number: MZ-V6E250BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" SanDisk 480GB Ultra II 550MB/s

Part number: SDSSDHII480GG25

Производител: Sandisk

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

SSD M.2 Kingston NVMe KC1000 480GB PCIe 3.0 x4

Part number: SKC1000480G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

SSD 250GB SANDISK ULTRA 3D SDSSDH3-250G-G25

Part number: SDSSDH3-250G-G25

Производител: Sandisk

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD 256GB INTEL M.2 (SATAIII) SSDSCKKF256GB

Part number: SSDSCKKF256GB

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD 256GB MICRON M.2 (SATAII) MTFDDAV256TBN

Part number: MTFDDAV256TBN

Производител: Micron

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD 256GB HYNIX M.2 (SATAIII) SC311

Part number: SC311

Производител: HYNIX

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback