Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 210
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Интерфејс
- Сите -
SSD Capacity
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

720

дена

SK Hynix SC300 M.2 128GB SATA M2280

Производител: HYNIX

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" Kingston UV500 Series 480GB 7mm w/Hardware Encryption/TCG Opal 2.0

Part number: SUV500480G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

Samsung Internal SSD 500GB, M.2(2280), NVMe, 970 EVO Plus

Part number: MZ-V7S500BW

Производител: 

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim SSD Internal Vi550 S3 2.5" 128GB Read: 560MB/s Write: 460MB/s

Part number: 49350

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Попуст

SiliconPower A80 M.2 2280, 128 GB SSD
Бесплатна достава

Цена

1.631  ден.

Редовна цена:

1.716 ден.

Гаранција

720

дена

SiliconPower A80 M.2 2280, 128 GB SSD

Part number: SP128GBP32A80M28

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

TRANSCEND M.2 256GB MTS430S(SATA III) NAND 2242

Part number: TS256GMTS430S

Производител: TRANSCEND

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

A-Data SSD XPG SX6000Lite, 256GB, PCle Gen3x4 M.2(2280 NVMe), 3D NAND, R/W 1800/1200MB/s

Part number: ASX6000LNP-256GT-C

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

A-Data SSD XPG SX6000Pro, 256GB, PCle Gen3x4 M.2(2280 NVMe), 3D NAND, R/W 2100/1500MB/s

Part number: ASX6000PNP-256GT-C

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Попуст

SiliconPower А80 M.2 2280, 256 GB SSD
Бесплатна достава

Цена

3.545  ден.

Редовна цена:

3.731 ден.

Гаранција

720

дена

SiliconPower А80 M.2 2280, 256 GB SSD

Part number: SP256GBP34A80M28

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

Samsung Internal SSD 250GB, M.2(2280), NVMe, 970 EVO Plus

Part number: MZ-V7S250BW

Производител: 

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Patriot 120GB Patriot Burst SATA3 SSD, PBU120GS25SSDR

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Patriot 240GB Patriot Burst SATA3 SSD, PBU240GS25SSDR

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD M.2 Kingston NVMe A2000 250GB PCIe 3.0x4 256bit enc.

Part number: SA2000M8250G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Kingston 250GB M.2 PCIe NVMe SSD, 3D TLC NAND

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Patriot 480GB Patriot Burst SATA3 SSD, PBU480GS25SSDR

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 250GB PCIe Bulk

Part number: MZV7S250E

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD M.2 Kingston NVMe A2000 500GB PCIe 3.0x4 256bit enc.

Part number: SA2000M8500G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD M.2 2280 Gigabyte NVMe 512GB PCIe 3.0 x2 1550/850 MB/s

Part number: GPGSM2NE8512GNTD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Kingston 500GB M.2 PCIe NVMe SSD, 3D TLC NAND

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Kingston 1TB M.2 PCIe NVMe SSD, 3D TLC NAND

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

A-Data SSD SU800, 512GB , 2.5" SATAIII, 3D NAND , R/W 560/520MB/s

Part number: ASU800SS-512GT-C

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Kingston 480GB PCIe NVMe SSD (M.2 2280), High-performance, next-generation, SKC1000/480G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD M.2 Samsung NVMe 970 PRO 512GB PCIe 3.0 x4

Part number: MZV7P512BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD M.2 Kingston NVMe A1000 960GB PCIe 3.0 x2

Part number: SA1000M8960G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 1TB PCIe

Part number: MZV7S1T0BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim SSD Vi500 S3 480GB 2.5'' SATA III Read 550MBps, Write 460MBps

Part number: 70024

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD 2.5" Samsung 860 PRO 256GB SATA3 560MB/s

Part number: MZ76P256BEU

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD 2.5" Samsung 860 QVO 2TB SATA3 550MB/s

Part number: MZ76Q2T0BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD 2.5" Samsung 860 QVO 1TB SATA3 550MB/s

Part number: MZ76Q1T0BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" Kingston UV500 Series 960GB 7mm w/Hardware Encryption/TCG Opal 2.0

Part number: SUV500960G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" Kingston A400 Series 960GB 7mm

Part number: SA400S37960G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD 2.5" Samsung 860 PRO 512GB SATA3 560MB/s

Part number: MZ76P512BEU

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD M.2 Kingston NVMe A1000 480GB PCIe 3.0 x2

Part number: SA1000M8480G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" SanDisk 240GB Plus 530MB/s

Part number: SDSSDA240GG26

Производител: Sandisk

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD M.2 Kingston NVMe A1000 240GB PCIe 3.0 x2

Part number: SA1000M8240G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Kingston 960GB A400 SSD SATA3, Form factor: 2,5", Data Transfer: up to 500MB/s Read ...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback