Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 27
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Резолуција (dpi)
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

360

дена

XEROX Travel Scanner 150, Mobile A4 Sheetfed, 600 dpi, 10 sec/page @ 200 dpi b&w, 10 s...

Part number: 100N02792

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

XEROX Travel Scanner 100, Mobile A4 sheetfed, 600x600, USB powered

Part number: 003R98788

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

Canon LIDE 120 Scaner, Optical Resolution: 2400 x 4800 dpi, 48-bit, Scan to Cloud Functio...

Производител: Canon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

Canon LIDE 220 Scaner, Optical Resolution: 2400 x 4800 dpi, 48-bit, Scan to Cloud Functio...

Производител: Canon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

Canon CanoScan LiDE 210 Color Image Scanner, Resolution 480dpi, Flatbed, USB

Производител: Canon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

Brother ADS-2800W Duplex Scanner, Resolution : 600 x 600 dpi, Scan speed : 30.0 ppm, Singl...

Производител: Brother

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

Brother ADS2800W A4 document scanner Dual CIS, 30 ppm standard in mono&colour, 60 side...

Производител: Brother

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback