Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 26
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Резолуција (dpi)
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

360

дена

XEROX Travel Scanner 150, Mobile A4 Sheetfed, 600 dpi, 10 sec/page @ 200 dpi b&w, 10 s...

Part number: 100N02792

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

Canon LIDE 220 Scaner, Optical Resolution: 2400 x 4800 dpi, 48-bit, Scan to Cloud Functio...

Производител: Canon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

Canon LIDE 120 Scaner, Optical Resolution: 2400 x 4800 dpi, 48-bit, Scan to Cloud Functio...

Производител: Canon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

Canon CanoScan LiDE 210 Color Image Scanner, Resolution 480dpi, Flatbed, USB

Производител: Canon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

Brother ADS-2800W Duplex Scanner, Resolution : 600 x 600 dpi, Scan speed : 30.0 ppm, Singl...

Производител: Brother

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

Brother TD-4100N Professional Wide Label Printer + Network, 300dpi print resolution, Up to...

Производител: Brother

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

Brother ADS2800W A4 document scanner Dual CIS, 30 ppm standard in mono&colour, 60 side...

Производител: Brother

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback