Ценовник Последна промена: 01.12.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 31
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

360

дена

Dell 8 GB Certified Memory Module - 1RX8 DDR4 UDIMM 2400MHz (For T130 & R330)

Part number: A9654881

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

DELL PERC H310 Integrated RAID Controller, Full Height Adapter - Kit

Part number: 405-12172

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Ready Rails 1U Sliding Rails, CusKit

Part number: 770-BBJR

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

DELL PERC H310 Integrated RAID Controller, Mini-Type - Kit

Part number: 405-12144

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

300GB 10K RPM SAS 12Gbps 2.5in Hot-plug Hard Drive,CusKit

Part number: 400-AJOQ

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Single, Hot-plug Power Supply (1+0), 750W,CusKit

Part number: 450-AEBN

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Kit - 2TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 3.5in Cabled Hard Drive

Part number: 400-AFYC

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

DELL PERC H330 RAID Controller, CusKit

Part number: 405-AADW

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

PERC H330 RAID Controller, CusKit

Part number: 405-AADW

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Single Hot Plug Power Supply 350W, Customer Kit

Part number: 450-AFJN

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL 1TB 7.2K RPM NLSAS 6Gbps 3.5in Hot-plug Hard Drive,13G,CusKit

Part number: 400-AEFJ

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Dell 1TB 7.2K RPM NLSAS 12Gbps 2.5in Hot-plug Drive CusKit

Part number: 400-ALUQ

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL 2TB 7.2K RPM NLSAS 512n 3.5in Hot-plug Hard Drive, CusKit

Part number: 400-ALRR

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Dell 16GB Certified Memory Module - 2Rx8 RDIMM 2400MHz (For R630)

Part number: A8711887

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

LENOVO 16GB TruDDR4 Memory (2Rx8, 1.2V) PC4-19200 CL17 2400MHz LP RDIMM

Part number: 01KN301

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Dell 2TB 7.2K RPM NLSAS 12Gbps 512n 2.5in Hot-plug Drive

Part number: 400-AMTT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback