Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHostГаранција

1080

денови

ThinkServer ST50 Tower Intel® Xeon® E-2124G Processor (8M Cache, up to 3,40 GHz)/ ...

Part number: 7Y48A006EA

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Lenovo Power Supply Hot-Swap ThinkSystem 750W(230/115V) Platinum

Part number: 7N67A00883

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Lenovo ThinkSystem SSD 2.5" Intel S4610 240GB Mainstream SATA 6Gb Hot Swap

Part number: 4XB7A13633

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Lenovo ThinkSystem SR530 with Intel Xeon Silver 4210 (10C 2.2GHz 13.75MB Cache/85W) 16GB (...

Part number: 7X08A078EA

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Dell 8 GB Certified Memory Module - 1RX8 DDR4 UDIMM 2400MHz (For T130 & R330)

Part number: A9654881

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Ready Rails 1U Sliding Rails, CusKit

Part number: 770-BBJR

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

300GB 10K RPM SAS 12Gbps 2.5in Hot-plug Hard Drive,CusKit

Part number: 400-AJOQ

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Single, Hot-plug Power Supply (1+0), 750W,CusKit

Part number: 450-AEBN

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Kit - 2TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 3.5in Cabled Hard Drive

Part number: 400-AFYC

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

PERC H330 RAID Controller, CusKit

Part number: 405-AADW

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

DELL 1TB 7.2K RPM NLSAS 6Gbps 3.5in Hot-plug Hard Drive,13G,CusKit

Part number: 400-AEFJ

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Single Hot Plug Power Supply 350W, Customer Kit

Part number: 450-AFJN

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Dell 1TB 7.2K RPM NLSAS 12Gbps 2.5in Hot-plug Drive CusKit

Part number: 400-ALUQ

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Dell 16GB Certified Memory Module - 2Rx8 RDIMM 2400MHz (For R630)

Part number: A8711887

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Dell 2TB 7.2K RPM NLSAS 12Gbps 512n 2.5in Hot-plug Drive

Part number: 400-AMTT

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Dell PowerEdge R230, Chassis 4x3.5" hot-plug, Intel Xeon E3-1225 v6 3.3GHz, 8M cache,...

Part number: per2301c

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Dell PowerEdge T330, Chassis 8 x 3.5" hot-plug, Intel Xeon E3-1230 v6 8M Cache,3.50 G...

Part number: pet3301c

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Dell PEdge R330, Chassis 4x3.5" hot-plug, Intel Xeon E3-1230 v6 3.5GHz, 8M cache, 4C/...

Part number: per3302c

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback