Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Total products: 5
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

1080

денови

ThinkServer ST50 Tower Intel® Xeon® E-2124G Processor (8M Cache, up to 3,40 GHz)/ ...

Part number: 7Y48A006EA

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Lenovo ThinkSystem SR530 with Intel Xeon Silver 4210 (10C 2.2GHz 13.75MB Cache/85W) 16GB (...

Part number: 7X08A078EA

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Dell PowerEdge R230, Chassis 4x3.5" hot-plug, Intel Xeon E3-1225 v6 3.3GHz, 8M cache,...

Part number: per2301c

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Dell PowerEdge T330, Chassis 8 x 3.5" hot-plug, Intel Xeon E3-1230 v6 8M Cache,3.50 G...

Part number: pet3301c

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Dell PEdge R330, Chassis 4x3.5" hot-plug, Intel Xeon E3-1230 v6 3.5GHz, 8M cache, 4C/...

Part number: per3302c

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback