Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 24
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
HDD
- Сите -
Технологија на процесор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
SSD
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

1080

дена

DELL PowerEdge T330 4x3.5”, IntelXeon 1xE3-1220v6, 16GB RAM, 2 x 1TB 3.5" 7.2K ...

Part number: 210-AFFQ

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Lenovo Server Think TS150, 1x Intel Xeon E3-1225 v6 3.3GHz 8MB 4C, 2400MHz, 1x 8GB (1x8GB ...

Part number: 70UB001NEA

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

LENOVO TS150 , Intel Xeon E3-1225V6 / 3.3 GHz,8GB / 64 GB (max) DDR4 SDRAM ECC , 2 x 1 TB ...

Part number: 70UB001NEA

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell PowerEdge R230, Chassis 4x3.5" hot-plug, Intel Xeon E3-1225 v6 3.3GHz, 8M cache,...

Part number: per2301c

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell PowerEdge T330, Chassis 8 x 3.5" hot-plug, Intel Xeon E3-1230 v6 8M Cache,3.50 G...

Part number: pet3301c

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell PEdge R330, Chassis 4x3.5" hot-plug, Intel Xeon E3-1230 v6 3.5GHz, 8M cache, 4C/...

Part number: per3302c

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback