Ценовник Последна промена: 01.12.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 64
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
HDD
- Сите -
Технологија на процесор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
SSD
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

1080

дена

Dell PowerEdge T130, Chassis 4 x 3.5", Intel Xeon E3-1220 v6 8M Cache, 3.00 GHz 4C/4T...

Part number: PET1301C

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell PowerEdge T130, Chassis 4 x 3.5", Intel Xeon E3-1220 v6 8M Cache,3.00 GHz 4C/4T,...

Part number: 486-16641

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Lenovo Server Think TS150, 1x Intel Xeon E3-1225 v6 3.3GHz 8MB 4C, 2400MHz, 1x 8GB (1x8GB ...

Part number: 70UB001NEA

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell PowerEdge R230, Chassis 4x3.5" hot-plug, Intel Xeon E3-1225 v6 3.3GHz, 8M cache,...

Part number: per2301c

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell PowerEdge T330, Chassis 8 x 3.5" hot-plug, Intel Xeon E3-1230 v6 8M Cache,3.50 G...

Part number: pet3301c

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell PEdge R330, Chassis 4x3.5" hot-plug, Intel Xeon E3-1230 v6 3.5GHz, 8M cache, 4C/...

Part number: per3302c

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell PowerEdge R440, Chassis 4 x 3.5" hot-plug, Intel Xeon Silver 4108 1.8GHz, 11M ca...

Part number: per440cee01

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback