Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 491
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Дијагонала
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Оперативен систем
- Сите -
Sim Card Type
- Сите -
Internal memory
- Сите -
Предна камера
- Сите -
Primary Camera
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

360

дена

Blackview A60 Gold, Dual SIM, 6.1" IPS HD+ 1280x600, 3G: 2100/900 MHz, Chipset: Media...

Производител: Blackview

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

600

дена

Xiaomi Smartphone Redmi GO, 5" 720x1280 IPS LCD, Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53, 1GB Ra...

Part number: 46REDMIGO-8BLK

Производител: Xiaomi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

600

дена

Xiaomi Smartphone Redmi GO, 5" 720x1280 IPS LCD, Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53, 1GB Ra...

Part number: 46REDMIGO-8BLK

Производител: Xiaomi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Blackview A60 Black, Dual SIM, 6.1" IPS HD+ 1280x600, 3G: 2100/900 MHz, Chipset: Medi...

Производител: Blackview

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Huawei Y5 (2019) Amman Black, 5.71" LCD

Производител: Huawei

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Huawei Y5 (2019) Amman Brown, 5.71" LCD

Производител: Huawei

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Samsung SM-A202 Galaxy A20e Blue, Dual Sim, 5.8 Inch PLS TFT capacitive touchscreen, Multi...

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Samsung SM-A202 Galaxy A20e Black, Dual Sim, 5.8 Inch PLS TFT capacitive touchscreen, Mult...

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Samsung SM-A202 Galaxy A20e White, Dual Sim, 5.8 Inch PLS TFT capacitive touchscreen, Mult...

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Samsung SM-A202 Galaxy A20e Orange, Dual Sim, 5.8 Inch PLS TFT capacitive touchscreen, Mul...

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HUAWEI P30 Lite Black, 6.15" IPS LCD capacitive Multitouch Screen resolution 1080 x 2...

Производител: Huawei

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HUAWEI P30 Lite Blue, 6.15" IPS LCD capacitive Multitouch Screen resolution 1080 x 23...

Производител: Huawei

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

600

дена

Samsung Smartphone A520 5.2" 1080 x 1920 Super AMOLED Octa-core 1.9 GHz Cortex-A53, 3...

Part number: 01A520GOLD

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LENOVO VIBE P1m (black), 5.0” HD (1280x720) IPS, 4G LTE, Dual SIM, MediaTek MT6735P ...

Part number: PA1G0007RO

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MOTOROLA MOTO G6 Play ( XT1922-3) RO 3+32 BE DS deep indigo

Part number: PA9W0037RO

Производител: Motorola

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LENOVO P70 Blue, 5" (1280 x 720) IPS HD display, 4G, Dual SIM (Micro-SIM), MediaTek O...

Part number: P0S6000FRO

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MOTOROLA MOTO G6 (XT1925-5) RO 3+32G BE DS deep indigo

Part number: PAAL0000RO

Производител: Motorola

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LENOVO P90 Black, 5.5" (1920 x 1080) IPSF HD display, 4G, Single SIM (Micro-SIM),Inte...

Part number: P0S5000DRO

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MOTOROLA ONE (XT1941-4) RO 4+64G BL DS

Part number: PAD40022RO

Производител: Motorola

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MOTOROLA ONE (XT1941-4) RO 4+64G WH DS

Part number: PAD40025RO

Производител: Motorola

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LENOVO VIBE P1 (grey), 5.5” FHD (1080 x 1920) IPS, 4G LTE, Dual SIM, Qualcomm MSM893...

Part number: PA1N0029RO

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback