Ценовник Последна промена: 08.10.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHostГаранција

1080

дена

A-DATA C802 4GB MY FLASH CLASSIC

Part number: AC802-4G-RBK

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

PQI MICRO SD 2GB

Part number: PQ-2048-AE

Производител: Pqi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Seagate BarraCuda 2TB 64MB 3.5" SATA Internal

Part number: ST2000DL003

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

WESTERN DIGITAL HDD WESTERN DIGITAL 2TB 64MB SATAIII Caviar Black 7200rpm

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 6TB Toshiba NAS, SATA-3, 6.0Gb/s, 7200 rpm, 128MB Cache, HDWN16QUZSVA

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Intel® SSD 660p 1TB, M.2 80mm PCIe* 3.0 x4, 3D2, QLC - White Box

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Intel® SSD 660p 512GB, M.2 80mm PCIe 3.0 x4, 3D2, QLC - Retail Box

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Intel® SSD 660p 512GB, M.2 80mm PCIe 3.0 x4, 3D2, QLC - White Box

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Kingston A2000 500GB SSD M.2 NVMe PCIe 3.0x4

Part number: SA2000M8500G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Gigabyte 480GB SSD 2.5" SATA3 550/480 MB/s

Part number: GPGSTFS31480GNTD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Kingston A2000 250GB SSD M.2 NVMe PCIe 3.0x4

Part number: SA2000M8250G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

KEYBOARD WIRED USB GENIUS KB-125

Part number: AC-HUEPS-M1

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

A-DATA A-DATA HV-620,500GB 2.5'' USB 3.0 Black

Part number: HV-620

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Transcend 256GB, MTS430S SATA III NAND 2242

Part number: TS256GMTS430S

Производител: TRANSCEND

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

SPEAKERS 5.1 GENIUS SW-5.1 1020, 26,5W

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Seagate Barracuda 2TB SATA 6Gb/s 7200rpm 64MB

Part number: ST2000DM006

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SILICON POWER PSD,Bolt B75,512GB,Silver

Part number: SP512GBPSDB75SCS

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SiliconPower А80 M.2 2280, 512 GB SSD

Part number: SP512GBP34A80M28

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SILICON POWER 4TB,PHD,Diamond D30,Black

Part number: SP040TBPHDD3LS3K

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD M.2 2280 Gigabyte NVMe 128GB PCIe 3.0 x4 1550/550 MB/s

Part number: GPGSM2NE3128GNTD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

®Hdd 2.5" 1TB Maxtor M3 PORTABLE BLACK, STSHX-M101TCBM

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD M.2 2280 Gigabyte NVMe 256GB PCIe 3.0 x4 1700/1100 MB/s

Part number: GPGSM2NE3256GNTD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Seagate BarraCuda HDD 3.5" 2TB SATA3 7200RPM 256MB

Part number: ST2000DM008

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Samsung 860 EVO 250GB, SATA3 550MB/s MZ-76E250BW

Part number: MZ76E250BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

[OUTLET] HDD 3.5" 3TB Western Digital SATA3 64MB WD30FYYZ

Part number: OTWD3000FYYZ

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Kingston HyperX Fury 480GB RGB SHFR SSD SATA 3 2.5"

Part number: SHFR200480G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Gigabyte 1TB SSD 2.5" SATA3 550/500 MB/s

Part number: GPGSTFS31100TNTD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Kingston HyperX Fury 960GB RGB SHFR SSD SATA 3 2.5"

Part number: SHFR200960G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3.5" 6TB Western Digital Red NAS SATA3 256MB WD60EFAX

Part number: WD60EFAX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 8TB WesternDigital Purple Sata-3, 7200, 256MB Cache, Surveillance , WD82PURZ

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 10TB Seagate Exos X10(Helium) Enterprise SATA 6Gb/s 7200 256MB, ST10000NM0086

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback