Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHostГаранција

1050

дена

PQI MICRO SD 2GB

Part number: PQ-2048-AE

Производител: Pqi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

16.01.4248-10 Ext.CD/DVD/HDD-Box,Aluminium,5,25",USB2.0

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

11.03.1290-40 HDD external/internal converter set

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

16.01.4220-10 External 3.5" HDD Box, IEEE 1394a

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

WESTERN DIGITAL HDD WESTERN DIGITAL 2TB 64MB SATAIII Caviar Black 7200rpm

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-DATA C802 4GB MY FLASH CLASSIC

Part number: AC802-4G-RBK

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD M.2 Kingston NVMe A1000 960GB PCIe 3.0 x2

Part number: SA1000M8960G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO 1TB PCIe 3.0 x4

Part number: MZV7E1T0BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO 500GB PCIe 3.0 x4

Part number: MZV7E500BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD M.2 Samsung 860 Evo 1TB SATA III

Part number: MZN6E1T0BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" Kingston UV400 Series 960GB 7mm

Part number: SUV400S37960G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD 2.5" Samsung 860 Evo 1TB SATA3 550MB/s

Part number: MZ76E1T0BEU

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD 2.5" Samsung 860 Evo 250GB SATA3 MZ76E250B

Part number: MZ76E250B

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HDD 2.5" 500GB Toshiba SATA 3.0 Gbit/s 8MB 5400RPM MQ01ABD050V

Part number: MQ01ABD050V

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3.5" 2TB Toshiba P300 SATA3 7200rpm 64MB

Part number: HDWD120UZSVA

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3.5" 2TB Western Digital Blue SATA3 64MB

Part number: WD20EZRZ

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD M.2 Samsung NVMe 970 PRO 512GB PCIe 3.0 x4

Part number: MZV7P512BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SILICON POWER M.2 2280 M55 240GB SATA III, 6Gb/s

Part number: SP240GBSS3M55M28

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

Samsung Internal SSD 500GB, M.2(2280), NVMe, 970 EVO

Part number: MZ-V7E500BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

600

дена

Toshiba HDD 2TB, SATA 6Gb/s, 7200rpm, 64MB

Part number: HDWD120UZSVA

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

WESTERN DIGITAL 8TB SATA 6Gb/s 5400rpm 256MB

Part number: WD81PURZ

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD M.2 250GB SAMSUNG M.2 970 EVO Basic NVME PCIe MZ-V7E250BW /5

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SILICON POWER 16GB, Blaze B02, USB 3.1/3.0,

Part number: SP016GBUF3B02V1K

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim USB2.0 64GB, Slider, Black

Part number: 98698

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim Pen Drive 64GB, Dual OTG/USB, transfer data from smartphones

Part number: 49844

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD 2,5" 120GB VERBATIM Vi500 S3

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD 2,5" 120GB WD GREEN SATAIII 3D 7mm WDS120G2G0A /5%

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SSD 2,5" 120GB CRUCIAL BX500 3D NAND, CT120BX500SSD1

Производител: Crucial

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

A-Data SSD SU800, 128GB, M.2(2280), 3D NAND

Part number: ASU800NS38-128GT-C

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback