Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHostГаранција

1080

дена

A-DATA C802 4GB MY FLASH CLASSIC

Part number: AC802-4G-RBK

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

PQI MICRO SD 2GB

Part number: PQ-2048-AE

Производител: Pqi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

16.01.4248-10 Ext.CD/DVD/HDD-Box,Aluminium,5,25",USB2.0

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

11.03.1290-40 HDD external/internal converter set

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

Ucom 5,25" HDD box combo

Производител: Ucom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD Seagate Barracuda 2TB 64MB 3.5" SATA Internal

Part number: ST2000DL003

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

WESTERN DIGITAL HDD WESTERN DIGITAL 2TB 64MB SATAIII Caviar Black 7200rpm

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim SSD Internal Vi550 S3 2.5" 128GB Read: 560MB/s Write: 460MB/s

Part number: 49350

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim Micro SDXC Card 128GB Class 10 UHS incl. adapter

Part number: 44085

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SILICON POWER M.2 2280 PCIe NVMe SSD,A80,128GB,std

Part number: SP128GBP32A80M28

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SK Hynix SC300 M.2 128GB SATA M2280

Производител: HYNIX

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SILICON POWER M.2 2280 NVMe PCIe,A80,256GB,std read 3200mb/s write 3000mb/s

Part number: SP256GBP34A80M28

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

Samsung Internal SSD 250GB, M.2(2280), NVMe, 970 EVO Plus

Part number: MZ-V7S250BW

Производител: 

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SILICON POWER A55 1TB 3D TLC NAND, 7mm 2.5" Blue Max 560/530 Mb/s - Full Capacity

Part number: SP001TBSS3A55S25

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" Kingston UV500 Series 480GB 7mm w/Hardware Encryption/TCG Opal 2.0

Part number: SUV500480G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SSD M.2 2280 Gigabyte NVMe 512GB PCIe 3.0 x2 1550/850 MB/s

Part number: GPGSM2NE8512GNTD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

Samsung Internal SSD 500GB, M.2(2280), NVMe, 970 EVO Plus

Part number: MZ-V7S500BW

Производител: 

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3.5" 8TB Western Digital SATA3 256MB WD81PURZ Purple Surveillance

Part number: WD81PURZ

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim Flash Drive USB 3.0 256GB V3 Black

Part number: 49168

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim USB 3.0 Drive 32GB Store N Go V3, Grey

Part number: 49173

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim SSD Vi500 S3 240GB 2.5'' SATA III Read 500MBps, Write 410MBps

Part number: 70023

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim Flash Drive USB 3.0 64GB, Pinstripe, Black

Part number: 49318

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim Micro SDHC Card 16GB, Class 10, incl. adapter

Part number: 44082

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim Micro SDHC Card 32GB, Class 10, incl. adapter

Part number: 44083

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim Flash Drive USB2.0 16GB, Pinstripe, black

Part number: 49063

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim Flash Drive USB 2.0 16GB, Slider Drive, black

Part number: 98696

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback