Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 153
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Дијагонала
- Сите -
Резолуција на монитор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Оперативен систем
- Сите -
Брзина на процесор
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
Интегрирана веб камера
- Сите -
Тип
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

720

дена

LENOVO Tab 3 8 (TB3-850F), WiFi GPS BT4.0, QuadCore, 8" IPS 1280 x 800, 2GB, 16GB fla...

Part number: ZA170171BG

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

PEN TABLET GENIUS i405X

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

PEN TABLET GENIUS i608X

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO E7 (TB-7104F), Black, WiFi BT4.0, QuadCore, 7" HD 1024 x 600, 1GB, 16GB flash,...

Part number: ZA400077BG

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO E8 (TB-8304F1), Black, WiFi GPS BT4.0, QuadCore, 8" IPS 1280 x 800, 1GB, 16GB ...

Part number: ZA3W0013BG

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO Tab 4 8 (TB-8504F), WiFi GPS BT4.0, QuadCore, 8" IPS 1280 x 800, 2GB, 16GB fla...

Part number: ZA2B0059BG

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO Tab 2 A10-30 (TB2-X30F) WiFi, GPS, BT4.0, Qualcomm 1.3GHz QuadCore, 10" IPS 12...

Part number: ZA0C0135BG

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO Tab 2 A10-30 (TB2-X30L) WiFi, 4G, GPS, BT4.0, Qualcomm 1.3GHz QuadCore, 10" IP...

Part number: ZA0D0074BG

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO Tab 4 10 (TB-X304F), WiFi GPS BT4.0, QuadCore, 10" IPS 1280 x 800, 2GB, 16GB f...

Part number: ZA2J0041BG

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO Tab 4 8 (TB-8504X), WiFi/4G GPS BT4.0, QuadCore, 8" IPS 1280 x 800, 2GB, 16GB...

Part number: ZA2D0015BG

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LENOVO Tab 3 8 (TAB3-850M), WiFi/4G voice GPS BT4.0, QuadCore, 8" IPS 1280 x 800, 2GB...

Part number: ZA180020BG

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO Tab 4 10 (TB-X304L), WiFi/4G GPS BT4.0, QuadCore, 10" IPS 1280 x 800, 2GB, 16G...

Part number: ZA2K0022BG

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO M10 (TB-X605L), WiFi/4G GPS BT4.2, OctaCore, 10" IPS FHD 1920 x 1200, 2GB, 16...

Part number: ZA490012BG

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LENOVO B8000 -YOGA, 10” HD IPS,MediaTek 1.2 GHz quad-core,1G,16G e-MMC,WiFi+3G, 9000...

Part number: 59388203

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO MIIX 320-10ICR, Tablet+Keyboard+ Active pen (Platinum), Intel QuadCore x5-Z835/2MB...

Part number: 80XF00DVRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO MIIX 320-10ICR, Tablet+Keyboard (Platinum), Intel QuadCore x5-Z835/2MB, 4GB, 64GB, ...

Part number: 80XF000YRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

BlackVision AX1 WIFI Tablet, Black, 7 inch IPS, Resolution: 1024 x 600, Chipset: A33, CPU:...

Производител: BlackVision

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Huawei MediaPad T2, 4G LTE Tablet, 7.0 inches, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors,...

Производител: Huawei

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ASUS Zenpad Z380KNL-6A021A, LTE, 6A-Dark Gray, 8" IPS, 2 GB, 16 GB EMMC, 1280*800, 10...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Tablet PC Samsung Galaxy Tab A T580 OctaCore 1.6GHz/2GB/16GB/10.1" PLS 1920x1200/BT/2...

Part number: SMT58016WHITE

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback