Ценовник Последна промена: 15.12.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHostГаранција

360

дена

LENOVO Tab 3 8 (TAB3-850M), WiFi/4G voice GPS BT4.0, QuadCore, 8" IPS 1280 x 800, 2GB...

Part number: ZA180020BG

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO Tab 3 8 (TB3-850F), WiFi GPS BT4.0, QuadCore, 8" IPS 1280 x 800, 2GB, 16GB fla...

Part number: ZA170171BG

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO Tab 4 8 (TB4-8504X), WiFi/4G GPS BT4.0, QuadCore, 8" IPS 1280 x 800, 2GB, 16G...

Part number: ZA2D0015BG

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO Tab 3 7 (TB3-710L), WiFi/3G Voice GPS BT4.0, QuadCore, 7" IPS 1024 x 600, 1GB...

Part number: ZA0S0006BG

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Alcatel Pixi 3 (8) 3G Tablet 9005X, 8" HD (1280 x 800), black, Android Kitkat 4.4, CP...

Производител: Alcatel

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback