Ценовник Последна промена: 15.12.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 222
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Дијагонала
- Сите -
Резолуција на монитор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Оперативен систем
- Сите -
Брзина на процесор
- Сите -
Капацитет
- Сите -
Интегрирана веб камера
- Сите -
Тип
- Сите -
Процесор
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

360

дена

LENOVO Tab 3 8 (TAB3-850M), WiFi/4G voice GPS BT4.0, QuadCore, 8" IPS 1280 x 800, 2GB...

Part number: ZA180020BG

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO Tab 3 8 (TB3-850F), WiFi GPS BT4.0, QuadCore, 8" IPS 1280 x 800, 2GB, 16GB fla...

Part number: ZA170171BG

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO Tab 4 8 (TB4-8504X), WiFi/4G GPS BT4.0, QuadCore, 8" IPS 1280 x 800, 2GB, 16G...

Part number: ZA2D0015BG

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO Tab 3 7 (TB3-710L), WiFi/3G Voice GPS BT4.0, QuadCore, 7" IPS 1024 x 600, 1GB...

Part number: ZA0S0006BG

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Alcatel Pixi 3 (8) 3G Tablet 9005X, 8" HD (1280 x 800), black, Android Kitkat 4.4, CP...

Производител: Alcatel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO Tab 4 10 (TB4-X304F), WiFi GPS BT4.0, QuadCore, 10" IPS 1280 x 800, 2GB, 16GB ...

Part number: ZA2J0041BG

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO Tab 4 8 (TB4-8504F), WiFi GPS BT4.0, QuadCore, 8" IPS 1280 x 800, 2GB, 16GB fl...

Part number: ZA2B0059BG

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback