Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Total products: 18
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Дијагонала
- Сите -
Image Quality
- Сите -
WiFi
- Сите -
3D Ready
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

720

денови

Arielli LED24DN5T2, 24" (61cm) LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, Dynamic Contras...

Производител: Arielli

Преглед
Во кошничка

Гаранција

730

денови

Arielli LED32DN5T2 32" (82cm), LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, Dynamic Contras...

Производител: Arielli

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

Arielli LED32DN4T2, 32" (82cm), LED TV, HD Ready Resolution 1366x768, Dynamic Contras...

Производител: Arielli

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

Arielli LED32DN6T2 Smart, 32" (82cm), Android SMART LED TV, integrated WiFi, HD Ready...

Производител: Arielli

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

Arielli LED43DN6T2 43" (109cm), LED TV, FullHD, Resolution 1920x1080, Dynamic Contras...

Производител: Arielli

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

Arielli LED43DN6T2 SMART, 43" (109cm) Android Smart LED TV, FullHD, Resolution 1920x1...

Производител: Arielli

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

Arielli LED50DN4T2 + Android box, 50" (127cm) LED TV, FullHD Resolution 1920x1080, Dy...

Производител: Arielli

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

Arielli LED55DN4T2 SMART, 55" (109cm) Android Smart UHD LED TV, UltraHD Resolution (3...

Производител: Arielli

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback