Ценовник Последна промена: 08.10.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 199
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Моќност
- Сите -
Тип на заштита
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

0

дена

UPS Battery 12V 7AH

Part number: BAT12V7AH

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка
19.99.3408-3 VALUE UPS, 800VA with Cable and SW

Цена

4.974  ден.

Гаранција

360

дена

19.99.3408-3 VALUE UPS, 800VA with Cable and SW

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

UPS Battery 6V 4.5AH

Part number: BAT6V45AH

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка
NJOY Seth 650VA/360w 2 x Schuko Battery Backup & Surge Protection

Цена

2.675  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY Seth 650VA/360w 2 x Schuko Battery Backup & Surge Protection

Part number: PWUP-LI065ST-CG01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY ISIS 650L/360w 2 x Outlets with Battery Backup & Surge Protection

Цена

3.044  ден.

Гаранција

0

дена

NJOY ISIS 650L/360w 2 x Outlets with Battery Backup & Surge Protection

Part number: PWUP-LI065IS-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY RENTON USB 650VA /360W, 3 x Schuko Outlets with Battery Backup & Surge Protection

Цена

3.136  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY RENTON USB 650VA /360W, 3 x Schuko Outlets with Battery Backup & Surge Protection

Part number: UPLI-LI065RE-CG01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Soter 600/360W 4xSchuko outlets with protection

Цена

3.413  ден.

Гаранција

0

дена

NJOY Soter 600/360W 4xSchuko outlets with protection

Part number: PWUP-LI060SR-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Shed 625VA/375W 5xOutlets with Surge Protection out of which 4 Outlets with Battery Backup

Цена

3.598  ден.

Гаранција

0

дена

NJOY Shed 625VA/375W 5xOutlets with Surge Protection out of which 4 Outlets with Battery B...

Part number: PWUP-LI062SH-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Horus Plus 800VA/480W 2x Schuko, RJ11 phone line/modem surge protection&Battery Backup & Surge Protection

Цена

3.782  ден.

Гаранција

0

дена

NJOY Horus Plus 800VA/480W 2x Schuko, RJ11 phone line/modem surge protection&Battery B...

Part number: PWUP-LI080H1-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Horus Plus 1500VA/900W 4x Schuko Battery Backup & Surge Protection RJ11 phone line/modem surge protection

Цена

6.919  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY Horus Plus 1500VA/900W 4x Schuko Battery Backup & Surge Protection RJ11 phone lin...

Part number: PWUP-LI150H1-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Horus Plus 2000VA/1200W 4x Schuko Battery Backup & Surge Protection

Цена

9.790  ден.

Гаранција

0

дена

NJOY Horus Plus 2000VA/1200W 4x Schuko Battery Backup & Surge Protection

Part number: PWUP-LI200H1-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Isis 2000L/1200w 4xOutlets with Battery Backup & Surge Protection

Цена

10.696  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY Isis 2000L/1200w 4xOutlets with Battery Backup & Surge Protection

Part number: PWUP-LI200IS-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Echo On-Line 1000VA/800W 3xSchuko Battery Backup & Surge Protection

Цена

10.787  ден.

Гаранција

0

дена

NJOY Echo On-Line 1000VA/800W 3xSchuko Battery Backup & Surge Protection

Part number: PWUP-OL100EC-CG01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY ATEN 1000VA/800W 3xOutlets with Battery Backup & Surge Protection

Цена

14.912  ден.

Гаранција

0

дена

NJOY ATEN 1000VA/800W 3xOutlets with Battery Backup & Surge Protection

Part number: PWUP-OL100AT-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY ATEN 3000L/2400W 4xOutlets with Battery Backup & Surge Protection

Цена

34.854  ден.

Гаранција

0

дена

NJOY ATEN 3000L/2400W 4xOutlets with Battery Backup & Surge Protection

Part number: PWUP-OL300AT-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
PRO 3000 4 x Schuko outlets with protection

Цена

36.089  ден.

Гаранција

1080

дена

PRO 3000 4 x Schuko outlets with protection

Part number: PWUP-OL300AP-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
Philips SPN3140A/58, Surge protector  4 outlets,  power and surge indicators, max current 16 A, joules ( 3 lines protection) 900 J, max

Цена

1.028  ден.

Гаранција

0

дена

Philips SPN3140A/58, Surge protector 4 outlets, power and surge indicators, max current ...

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка
NJOY AVR AKIN 1000 VA stabilizator za struja

Цена

1.937  ден.

Гаранција

720

дена

NJOY AVR AKIN 1000 VA stabilizator za struja

Part number: PWAV-10001AK-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY PALADIN 1000VA stabilizator za struja

Цена

1.231  ден.

Гаранција

720

дена

NJOY PALADIN 1000VA stabilizator za struja

Part number: PWAV-10003PL-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
Power Tree G Line UPS 3000VA/2400W, Line-Interactive, Outlets: 4 x C13, Input: 140 - 275, Tower, Full AVR

Цена

18.237  ден.

Гаранција

360

дена

Power Tree G Line UPS 3000VA/2400W, Line-Interactive, Outlets: 4 x C13, Input: 140 - 275, ...

Part number: GLINE3000T

Производител: Power Tree

Прегледај
Во кошничка
NJOY AKIN 2000VA stabilizator za struja

Цена

3.136  ден.

Гаранција

720

дена

NJOY AKIN 2000VA stabilizator za struja

Part number: PWAV-20002AK-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
Power Tree UPS 1250 VA / 750 Watts, Line-Interactive, Outlets: 5x C13, Input: 140 - 275V, Output: 230V, Tower, AVR, Ports: USB

Цена

4.612  ден.

Гаранција

360

дена

Power Tree UPS 1250 VA / 750 Watts, Line-Interactive, Outlets: 5x C13, Input: 140 - 275V, ...

Part number: S1250P

Производител: Power Tree

Прегледај
Во кошничка
NJOY Seth 1000VA/600W, 3 x Schuko Battery Backup & Surge Protection

Цена

4.520  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY Seth 1000VA/600W, 3 x Schuko Battery Backup & Surge Protection

Part number: PWUP-LI100ST-CG01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
POWER PROTECTOR 1,5m, SPG3-B5

Цена

332  ден.

Гаранција

0

дена

POWER PROTECTOR 1,5m, SPG3-B5

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка
NJOY PW4122B 12V 4.5 AH

Цена

899  ден.

Гаранција

360

дена

NJOY PW4122B 12V 4.5 AH

Part number: ACPW-04122PW-CB01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY PW5123B 12V 5 AH

Цена

947  ден.

Гаранција

360

дена

NJOY PW5123B 12V 5 AH

Part number: ACPW-05123PW-CB01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY 12V 7AH

Цена

1.041  ден.

Гаранција

360

дена

NJOY 12V 7AH

Part number: ACPW-07123PW-CB01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY PW9123B 12V 9AH

Цена

1.420  ден.

Гаранција

360

дена

NJOY PW9123B 12V 9AH

Part number: ACPW-09123PW-CB01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
Power Tree UPS 650 VA / 390 Watts, Line-Interactive, Outlets: 3x C13, Input: 140 - 275V, Output: 230V, Tower, AVR

Цена

2.427  ден.

Гаранција

360

дена

Power Tree UPS 650 VA / 390 Watts, Line-Interactive, Outlets: 3x C13, Input: 140 - 275V, O...

Part number: S650BX

Производител: Power Tree

Прегледај
Во кошничка

Попуст

NJOY AVR AKIN 3000VA stabilizator za struja
Бесплатна достава

Цена

4.465  ден.

Редовна цена:

5.074 ден.

Гаранција

720

дена

NJOY AVR AKIN 3000VA stabilizator za struja

Part number: PWAV-30002AK-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY ERIS 600VA/360w

Цена

5.996  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY ERIS 600VA/360w

Part number: PWUP-LI060ER-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Horus Plus 1000VA / 600w 4 x Schuko with Battery Backup & Surge Protection

Цена

6.273  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY Horus Plus 1000VA / 600w 4 x Schuko with Battery Backup & Surge Protection

Part number: PWUP-LI100H1-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback