Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 260
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Моќност
- Сите -
Тип на заштита
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

0

дена

UPS Battery 12V 7AH

Part number: BAT12V7AH

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

UPS Battery 6V 4.5AH

Part number: BAT6V45AH

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка
Belkin Surge protector w/timer 8 sockets 2m cord CNS08deT-2M

Цена

1.983  ден.

Гаранција

360

дена

Belkin Surge protector w/timer 8 sockets 2m cord CNS08deT-2M

Производител: BELKIN

Прегледај
Во кошничка
19.99.3408-3 VALUE UPS, 800VA with Cable and SW

Цена

4.974  ден.

Гаранција

360

дена

19.99.3408-3 VALUE UPS, 800VA with Cable and SW

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка
Power Tree UPS 850 VA / 510 Watts, Line-Interactive, Outlets: 3x C13, Input: 130 - 285V, Output: 230V, Tower, AVR

Цена

3.109  ден.

Гаранција

360

дена

Power Tree UPS 850 VA / 510 Watts, Line-Interactive, Outlets: 3x C13, Input: 130 - 285V, O...

Part number: S850E

Производител: Power Tree

Прегледај
Во кошничка
NJOY AVR AKIN 1000 VA stabilizator za struja

Цена

2.214  ден.

Гаранција

720

дена

NJOY AVR AKIN 1000 VA stabilizator za struja

Part number: PWAV-10001AK-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY PALADIN 1000VA stabilizator za struja

Цена

1.231  ден.

Гаранција

720

дена

NJOY PALADIN 1000VA stabilizator za struja

Part number: PWAV-10003PL-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
Power Tree G Line UPS 3000VA/2400W, Line-Interactive, Outlets: 4 x C13, Input: 140 - 275, Tower, Full AVR

Цена

18.237  ден.

Гаранција

360

дена

Power Tree G Line UPS 3000VA/2400W, Line-Interactive, Outlets: 4 x C13, Input: 140 - 275, ...

Part number: GLINE3000T

Производител: Power Tree

Прегледај
Во кошничка
NJOY AKIN 2000VA stabilizator za struja

Цена

3.136  ден.

Гаранција

720

дена

NJOY AKIN 2000VA stabilizator za struja

Part number: PWAV-20002AK-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Horus Plus 600 VA/360w

Цена

2.860  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY Horus Plus 600 VA/360w

Part number: PWUP-LI060H1-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Seth 1000VA/600W, 3 x Schuko Battery Backup & Surge Protection

Цена

5.074  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY Seth 1000VA/600W, 3 x Schuko Battery Backup & Surge Protection

Part number: PWUP-LI100ST-CG01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
POWER PROTECTOR 1,5m, SPG3-B5

Цена

332  ден.

Гаранција

0

дена

POWER PROTECTOR 1,5m, SPG3-B5

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка
NJOY PW4122B 12V 4.5 AH

Цена

899  ден.

Гаранција

360

дена

NJOY PW4122B 12V 4.5 AH

Part number: ACPW-04122PW-CB01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY PW5123B 12V 5 AH

Цена

947  ден.

Гаранција

360

дена

NJOY PW5123B 12V 5 AH

Part number: ACPW-05123PW-CB01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
Power Tree UPS 650 VA / 390 Watts, Line-Interactive, Outlets: 3x C13, Input: 140 - 275V, Output: 230V, Tower, AVR

Цена

2.427  ден.

Гаранција

360

дена

Power Tree UPS 650 VA / 390 Watts, Line-Interactive, Outlets: 3x C13, Input: 140 - 275V, O...

Part number: S650BX

Производител: Power Tree

Прегледај
Во кошничка
NJOY Seth 650VA/360w

Цена

2.675  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY Seth 650VA/360w

Part number: PWUP-LI065ST-CG01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY ISIS 650L/360w

Цена

3.044  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY ISIS 650L/360w

Part number: PWUP-LI065IS-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY SEPTU 600VA/360w

Цена

3.229  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY SEPTU 600VA/360w

Part number: PWUP-LI060SP-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Soter 600/360w

Цена

3.690  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY Soter 600/360w

Part number: PWUP-LI060SR-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Horus Plus 800VA/480w

Цена

3.874  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY Horus Plus 800VA/480w

Part number: PWUP-LI080H1-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Shed 625VA/375w

Цена

3.967  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY Shed 625VA/375w

Part number: PWUP-LI062SH-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY ERIS 600VA/360w

Цена

5.996  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY ERIS 600VA/360w

Part number: PWUP-LI060ER-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Horus Plus 1000VA / 600w 4 x Schuko with Battery Backup & Surge Protection

Цена

6.273  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY Horus Plus 1000VA / 600w 4 x Schuko with Battery Backup & Surge Protection

Part number: PWUP-LI100H1-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Septu 1000VA/600w

Цена

7.011  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY Septu 1000VA/600w

Part number: PWUP-LI100SP-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Horus Plus 1500VA/900w

Цена

8.339  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY Horus Plus 1500VA/900w

Part number: PWUP-LI150H1-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Horus Plus 2000VA/1200w

Цена

10.062  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY Horus Plus 2000VA/1200w

Part number: PWUP-LI200H1-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY ARES 700VA Ideal for central heating units, Product does not include battery

Цена

10.424  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY ARES 700VA Ideal for central heating units, Product does not include battery

Part number: PWUP-OF070AR-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY Isis 2000L/1200w

Цена

11.784  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY Isis 2000L/1200w

Part number: PWUP-LI200IS-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY ATEN 1000VA/800 W

Цена

15.442  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY ATEN 1000VA/800 W

Part number: PWUP-OL100AT-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
NJOY ATEN 3000L/2400w

Цена

36.089  ден.

Гаранција

1080

дена

NJOY ATEN 3000L/2400w

Part number: PWUP-OL300AT-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
nJoy Aten PRO 3000

Цена

36.089  ден.

Гаранција

1080

дена

nJoy Aten PRO 3000

Part number: PWUP-OL300AP-AZ01B

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка
UPS Gembird 1500VA Rackmountable LCD w/AVR

Цена

12.777  ден.

Гаранција

360

дена

UPS Gembird 1500VA Rackmountable LCD w/AVR

Part number: UPSRACK1500

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка
UPS Hantol 650VA/360W w/AVR, Surge Protection HU650

Цена

2.769  ден.

Гаранција

360

дена

UPS Hantol 650VA/360W w/AVR, Surge Protection HU650

Part number: HU650

Производител: Hantol

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback