Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 22
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
Дијагонала
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Clock Speed:
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
Тип на оптички уред
- Сите -
Тип на оперативен систем
- Сите -
SSD Capacity
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad T430 14" Core™ i5-3320M/ 8GB RAM/ 320GB HDD/ Win10Home

Part number: ThinkPad T430

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad X240 12.5" Core™ i5-4300U/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Win10Home

Part number: ThinkPad X240

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad X230 3G 12.5" IPS Core™ i7-3520M/ 8GB RAM/ 320GB HDD/ Win10Home

Part number: ThinkPad X230

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad X250 12.5" Core™ i5-5300U/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Win10Home

Part number: ThinkPad X250

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP EliteBook 840 G2 14" Core™ i5-5200U/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Win10Home

Part number: Elitebook 840 g2

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad T530 15.6"Core™ i5-3210M/ 4GB DDR3/ 320GB HDD/ DVD-RW Win10Home

Part number: ThinkPad T530

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad T450 14" Core™ i5-5300U/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Win10Home

Part number: ThinkPad T450

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP EliteBook 840 G2 14" IPS Core™ i5-5200U/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Win10Home

Part number: Elitebook 840 g2 IPS

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL Latitude E7440 14" IPS Core™ i5-5200U/ 8GB RAM/ 256GB SSD/ Win10Home

Part number: Latitude E7440

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad T540p 15.6" Core™ i5-4300M/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Win10Home

Part number: ThinkPad T540p

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP EliteBook 840 G2 14" Core™ i5-5300U/ 8GB RAM/ SSD 180GB/ No optic/ web cam

Цена

25.500  ден.

Редовна цена:

27.000 ден.

Гаранција

365

дена

HP EliteBook 840 G2 14" Core™ i5-5300U/ 8GB RAM/ SSD 180GB/ No optic/ web cam

Part number: Elitebook 840 g2

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Dell Docking station PR03X

Part number: Docking

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Docking Station EliteBook
Бесплатна достава

Цена

1.500  ден.

Редовна цена:

2.800 ден.

Гаранција

0

дена

HP Docking Station EliteBook

Part number: Docking

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP ProBook 6470b 14" Core™ i5-3210M/ 4 GB DDR3/ SSD 120GB/ DVD-RW/ Win10 Home
Бесплатна достава SSD

Цена

13.500  ден.

Редовна цена:

15.500 ден.

Гаранција

365

дена

HP ProBook 6470b 14" Core™ i5-3210M/ 4 GB DDR3/ SSD 120GB/ DVD-RW/ Win10 Home

Part number: ProBook 6470b

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP EliteBook 8760W 17" Mobile WORKSTATION Core™ i5-2520M/ 8GB RAM/ 256GB SSD/ F...

Part number: Elitebook 8760W

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP ProBook 650 G1 15.6" Core™ i5-4200M/ 8GB DDR3/ 500GB SATA/ DVD-RW/ Win10 Pro
Бесплатна достава

Цена

28.900  ден.

Редовна цена:

30.500 ден.

Гаранција

365

дена

HP ProBook 650 G1 15.6" Core™ i5-4200M/ 8GB DDR3/ 500GB SATA/ DVD-RW/ Win10 Pro

Part number: ProBook 650

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP EliteBook 8570p 15.6" Core™ i7-3520M/ 4GB DDR3 /320GB HDD / DVD / Win10 Pro

Part number: EliteBook 8570p

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL Latitude E6530 15.6" Core™ i7-3520M/ 4GB RAM/ 320GB HDD/ DVD/ Win10 Home

Part number: Latitude E6530

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Fujitsu Celsius H710 15.6" Core™ i7-2720QM/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Nvidia Quadro/ Finger Print/ Win10 Home
Бесплатна достава Подарок

Цена

31.900  ден.

Редовна цена:

33.000 ден.

Гаранција

365

дена

Fujitsu Celsius H710 15.6" Core™ i7-2720QM/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Nvidia Quadro/ ...

Part number: Celsius H710

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP EliteBook Folio 9470m 14" LED Core™ i7-3687U/ 8GB RAM/ 500GB HDD/ Finger Print/ 3G / Win10 Pro
Бесплатна достава

Цена

24.700  ден.

Редовна цена:

26.700 ден.

Гаранција

365

дена

HP EliteBook Folio 9470m 14" LED Core™ i7-3687U/ 8GB RAM/ 500GB HDD/ Finger Pri...

Part number: EliteBook Folio 9470m

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP EliteBook 840 G1 14" IPS Core™ i5-4300U/ 4GB DDR3/ 320 GB/ Win 10 Pro
Бесплатна достава

Цена

23.900  ден.

Редовна цена:

24.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP EliteBook 840 G1 14" IPS Core™ i5-4300U/ 4GB DDR3/ 320 GB/ Win 10 Pro

Part number: EliteBook 840

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL Latitude E6430 14" Core™ i7-3720QM/ 8GB DDR3/ 320GB/ DVD RW/ Win10

Part number: Latitude E6430

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback