Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 11
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Дијагонала
- Сите -
Резолуција на монитор
- Сите -
Тип на монитор
- Сите -
Време на одзив
- Сите -
Дисплеј порти
- Сите -
Built-in Speakers
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkVision LT2252PWA 22" wide LED (1680 x 1050)

Part number: LT2252PWA

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Professional P2213T 22" 1680 x 1050 LCD Flat Panel

Part number: P2213T

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Professional P2210 22" LCD 1680 x 1050

Part number: P2210F

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Philips 223V5L 22" Full HD SmartControl Lite

Part number: 223V5L

Производител: Philips

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Professional P2314h 23" LED iPS FullHD (1080p) 1920 x 1080

Part number: P2314h

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Professional G2410t / P2412HB 24" 5ms 60 Hz D-Sub, DVI-D LCD Monitor

Part number: G2410t

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Fujitsu 19" B19-6 black LED 1280 x 1024
Бесплатна достава

Цена

2.700  ден.

Редовна цена:

2.900 ден.

Гаранција

365

дена

Fujitsu 19" B19-6 black LED 1280 x 1024

Part number: B19-6

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Dell Professional P190ST 19" LCD Monitor Full HD 1280 X 1024
Бесплатна достава

Цена

2.700  ден.

Редовна цена:

2.900 ден.

Гаранција

365

дена

Dell Professional P190ST 19" LCD Monitor Full HD 1280 X 1024

Part number: P190ST

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

LG Flatron IPS231P IPS 23" Black 1920x1080 Full HD 16:9 VGA DVI Stereo Speakers
Бесплатна достава

Цена

6.000  ден.

Редовна цена:

7.430 ден.

Гаранција

365

дена

LG Flatron IPS231P IPS 23" Black 1920x1080 Full HD 16:9 VGA DVI Stereo Speakers

Part number: IPS231P

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Compaq LA2405wg 24" 1920x1200 WUXGA 16:10 Silver/Black /USB Hub, DisplayPort, VGA, DVI
Бесплатна достава

Цена

6.800  ден.

Редовна цена:

7.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP Compaq LA2405wg 24" 1920x1200 WUXGA 16:10 Silver/Black /USB Hub, DisplayPort, VGA,...

Part number: LA2405wg

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Dell Professional P2314 23" Full HD 1920x1080
Бесплатна достава

Цена

5.900  ден.

Редовна цена:

6.818 ден.

Гаранција

365

дена

Dell Professional P2314 23" Full HD 1920x1080

Part number: P2314

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback