Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 30
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Тип на куќиште
- Сите -
Технологија на процесор
- Сите -
Clock Speed:
- Сите -
Max Turbo Frequency:
- Сите -
Core Name
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
SSD Capacity
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Тип на оптички уред
- Сите -
Тип на оперативен систем
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Попуст

HP 400 G1 SFF Core™ i5-4570/ 8GB DDR3/ 250GB SSD + 250GB HDD/ WIN10 Pro
Бесплатна достава

Цена

17.900  ден.

Редовна цена:

19.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP 400 G1 SFF Core™ i5-4570/ 8GB DDR3/ 250GB SSD + 250GB HDD/ WIN10 Pro

Part number: HP 400 G1 PRO

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL OptiPlex 7010 SFF Core™ i5-3470/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ Win10 PRO
Бесплатна достава

Цена

14.900  ден.

Редовна цена:

16.500 ден.

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 7010 SFF Core™ i5-3470/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ Win10 PRO

Part number: DELL 7010 SFF 120PRO

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i3-3220/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD /Win10Home

Part number: 7010 USFF Win10

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL OptiPlex 790 Desktop Core™ i3-2100/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD/ Win10Home
Бесплатна достава

Цена

9.900  ден.

Редовна цена:

10.900 ден.

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 790 Desktop Core™ i3-2100/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD/ Win10Home

Part number: OPTIPLEX 790 win10

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i5-2400s/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD/ Win10Hom...

Part number: 7010 USFF Win10

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Acer Veriton M2632G Tower Core™ i5-4670T/ 8GB DDR3/ 240GB SSD + 500GB HDD/ Win10Home

Part number: Veriton M2632G win10

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell OptiPlex 9010 Tower Core™ i5-3470/ 16GB DDR3 /240 GB SSD + 500GB HDD/ DVD/ Win1...

Part number: OPTIPLEX 9010 Win10

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i7-3770s/ 8GB DDR3/ 240GB SSD/ DVD/ Win10Home
Бесплатна достава

Цена

19.900  ден.

Редовна цена:

21.500 ден.

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i7-3770s/ 8GB DDR3/ 240GB SSD/ DVD/ Win10Hom...

Part number: 7012 USFF Win10

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell OptiPlex 3020 Tower Core™ i5-4570 4th gen/ 16GB DDR3/ 240GB SSD + 500GB HDD / W...

Part number: OPTIPLEX 3020 Win10

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Compaq Elite 8200 SFF Core™ i5-2400/ 4GB DDR3/120GB SSD NEW + 250GB HDD/ Win10 Home
Бесплатна достава

Цена

11.900  ден.

Редовна цена:

13.500 ден.

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8200 SFF Core™ i5-2400/ 4GB DDR3/120GB SSD NEW + 250GB HDD/ Win10 Ho...

Part number: HP8200

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Lenovo ThinkCentre M82 SFF Pentium® G620/ 4GB RAM/ 250 GB HDD /DVD
Бесплатна достава

Цена

4.900  ден.

Редовна цена:

5.500 ден.

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkCentre M82 SFF Pentium® G620/ 4GB RAM/ 250 GB HDD /DVD

Part number: ThinkCentre M82

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL Optiplex 980 Tower Core™ i7-860/ 4GB DDR3/ 320GB HDD/ DVD/ Win10Home
Бесплатна достава

Цена

11.900  ден.

Редовна цена:

12.900 ден.

Гаранција

365

дена

DELL Optiplex 980 Tower Core™ i7-860/ 4GB DDR3/ 320GB HDD/ DVD/ Win10Home

Part number: Optiplex 980

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Elite 8200 Tower Core™ i7-2600/ 4GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 250GB HDD/ DVD/ Win10Home
Бесплатна достава

Цена

16.400  ден.

Редовна цена:

17.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP Elite 8200 Tower Core™ i7-2600/ 4GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 250GB HDD/ DVD/ Win10Ho...

Part number: 8200 ELITE Tower

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Lenovo ThinkCentre M82 SFF Pentium® G620/ 4GB RAM/ 250 GB HDD / DVD / Win10 Home
Бесплатна достава

Цена

7.500  ден.

Редовна цена:

8.500 ден.

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkCentre M82 SFF Pentium® G620/ 4GB RAM/ 250 GB HDD / DVD / Win10 Home

Part number: ThinkCentre M82

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Compaq Elite 8200 SFF Core™ i7-2600/ 4GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 250GB HDD/ DVD-RW/ Win10Home
Бесплатна достава

Цена

15.900  ден.

Редовна цена:

17.500 ден.

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8200 SFF Core™ i7-2600/ 4GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 250GB HDD/ DVD-RW/...

Part number: 8200 ELITE SFF

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

New PC 4th gen i5 DD-OfficePro Delux Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce GT610 1GB/ DVD-RW
Бесплатна достава

Цена

19.600  ден.

Редовна цена:

21.900 ден.

Гаранција

365

дена

New PC 4th gen i5 DD-OfficePro Delux Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce G...

Part number: DDOfiicePro Delux

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

New PC 3th i7 gen DD-Render Delux Core™ i7-3770 / 8GB RAM/ 1TB HDD/ DVD/AMD Radeon™ HD 6450
Бесплатна достава

Цена

22.900  ден.

Редовна цена:

27.000 ден.

Гаранција

365

дена

New PC 3th i7 gen DD-Render Delux Core™ i7-3770 / 8GB RAM/ 1TB HDD/ DVD/AMD Radeon&t...

Part number: DDRender Delux

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i7-4770/ 16GB DDR3/ 500GB HDD/ No ODD/ Win10Pro
Бесплатна достава

Цена

24.900  ден.

Редовна цена:

26.500 ден.

Гаранција

365

дена

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i7-4770/ 16GB DDR3/ 500GB HDD/ No ODD/ Win10Pro

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Lenovo ThinkCentre M91P SFF Core™ i5-2400/ 8GB RAM/ 120 GB SSD/ DVD/ Win10 Home
Бесплатна достава

Цена

11.400  ден.

Редовна цена:

11.900 ден.

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkCentre M91P SFF Core™ i5-2400/ 8GB RAM/ 120 GB SSD/ DVD/ Win10 Home

Part number: ThinkCentre M91P

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL OptiPlex 7010 SFF Core™ i7-3770/ 8GB RAM/ 240GB SSD/ DVD/ Win10
Бесплатна достава

Цена

19.900  ден.

Редовна цена:

21.900 ден.

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 7010 SFF Core™ i7-3770/ 8GB RAM/ 240GB SSD/ DVD/ Win10

Part number: OptiPlex 7010 i7

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP EliteDesk 800 G2 Mini PC Core™ i5-6500T/ 8GB DDR4/ 500 GB HDD
Бесплатна достава

Цена

22.400  ден.

Редовна цена:

25.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP EliteDesk 800 G2 Mini PC Core™ i5-6500T/ 8GB DDR4/ 500 GB HDD

Part number: Elitedesk 800 G2

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP ProDesk 600 G2 SFF Core™ i5-6500 6th Gen/ 8GB DDR4/ 500GB HDD/ DVD/ Win10Home
Бесплатна достава

Цена

24.900  ден.

Редовна цена:

27.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP ProDesk 600 G2 SFF Core™ i5-6500 6th Gen/ 8GB DDR4/ 500GB HDD/ DVD/ Win10Home

Part number: HP ProDesk 600 G2

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Compaq Elite 8200 USDT Core™ i5-2400S/ 4GB DDR3/ 250GB HDD/ Win10Home
Бесплатна достава Распродажба

Цена

9.900  ден.

Редовна цена:

12.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8200 USDT Core™ i5-2400S/ 4GB DDR3/ 250GB HDD/ Win10Home

Part number: 8200 USDT

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP EliteDesk 800 G1 SFF Core™ i5-4570/ 4GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 500GB HDD/ DVD/ Win10Home
Бесплатна достава Распродажба

Цена

16.900  ден.

Редовна цена:

17.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP EliteDesk 800 G1 SFF Core™ i5-4570/ 4GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 500GB HDD/ DVD/ Win...

Part number: EliteOne 800 G1 i5 sff

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

AIO DELL OptiPlex 9020 23" Core™ i5-4570S / 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD-RW/ Win10 Pro
Бесплатна достава

Цена

25.000  ден.

Редовна цена:

28.900 ден.

Гаранција

365

дена

AIO DELL OptiPlex 9020 23" Core™ i5-4570S / 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD-RW/ Win10 ...

Part number: OPTIPLEX 9020

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

AIO Lenovo ThinkCentre M93z 23" FullHD Core™ i5-4570S/ 4GB DDR3/ 500GB HDD/ DVD-RW/ Win10 Pro
Бесплатна достава

Цена

25.000  ден.

Редовна цена:

27.500 ден.

Гаранција

365

дена

AIO Lenovo ThinkCentre M93z 23" FullHD Core™ i5-4570S/ 4GB DDR3/ 500GB HDD/ DVD...

Part number: M93z

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL Optiplex 390 Tower Core™i5-2400/ 8GB RAM/ 500GB HDD/ DVD/ Win10Home
Бесплатна достава

Цена

12.900  ден.

Редовна цена:

13.900 ден.

Гаранција

365

дена

DELL Optiplex 390 Tower Core™i5-2400/ 8GB RAM/ 500GB HDD/ DVD/ Win10Home

Part number: Optiplex 390

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i5-4570/ 8GB DDR3/ 500GB HDD/ No ODD/ Win10Home

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP EliteDesk 800 G1 Mini PC Core™ i5-4570T/ 8GB RAM/ 240 GB SSD/ Win10 Home
Бесплатна достава

Цена

15.900  ден.

Редовна цена:

16.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP EliteDesk 800 G1 Mini PC Core™ i5-4570T/ 8GB RAM/ 240 GB SSD/ Win10 Home

Part number: Elitedesk 800 G1 SSD

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback