Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 20
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

365

дена

Rail Kit Dell PowerEdge R620 Rack Server Rackmount Rails Rack

Part number: Rail Kit Dell

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

16GB DDR3 ECC FOR SERVER Refirbished

Цена

3.000  ден.

Редовна цена:

3.500 ден.

Гаранција

30

дена

16GB DDR3 ECC FOR SERVER Refirbished

Part number: 16GB ECC FOR SERVER

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Hard Disk 3,5" 500GB Refurbished HDD, Various brands Western Digital, Seagate. Class ...

Part number: 500gb refurbished

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

ATI Radeon HD 4550 512MB DDR2 PCI-E Low Profile DMS-59 TV-OUT

Part number: HD 4550

Производител: Ati

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Hard Disc 3.5" 160GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested
Бесплатна достава Распродажба

Цена

700  ден.

Редовна цена:

1.000 ден.

Гаранција

30

дена

Hard Disc 3.5" 160GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 160gb Used

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Hard Disc 3.5" 250GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested
Бесплатна достава Распродажба

Цена

850  ден.

Редовна цена:

1.200 ден.

Гаранција

30

дена

Hard Disc 3.5" 250GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 250gb Used

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Hard Disc 3.5" 80GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested
Бесплатна достава Распродажба

Цена

500  ден.

Редовна цена:

800 ден.

Гаранција

30

дена

Hard Disc 3.5" 80GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 80gb Used

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Hard Disc 3.5" 320 GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested
Бесплатна достава Распродажба

Цена

1.000  ден.

Редовна цена:

1.436 ден.

Гаранција

30

дена

Hard Disc 3.5" 320 GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 320gb Used

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

HP Keyboard DT527A New Silver/Black PS/2 434820-072 Spanish QWERTY Layout

Part number: DT527A

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

SAS 3.5 "HDD Tray Caddy for server HP, DELL (only with server+HDD)

Part number: Caddy

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

Rail Kit Dell PowerEdge R710 Rack Server Rackmount Rails Rack

Производител: Cisco Systems

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

USB DVD - RW DRIVE

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Quadro NVS 285 P383
Бесплатна достава Распродажба

Цена

1.000  ден.

Редовна цена:

1.500 ден.

Гаранција

180

дена

Quadro NVS 285 P383

Part number: NVS 285

Производител: nVidia Quadro

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

Hard Disc 3.5" 1000 GB Refurbished, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 1000gb Used

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

300GB SAS various brands

Part number: 300GB SAS

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

1000GB SAS various brands

Part number: 1000gb SAS

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

2000 GB HP 7200 SAS Refurbished

Part number: 2000gb Sas

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

24 port Cisco Catalyst 2960-24TT-L Ethernet Switch Rack Mount

Производител: Cisco Systems

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Intel® Core™ i5-4570 Processor (6M Cache, up to 3.60 GHz), socket 1150
Бесплатна достава

Цена

6.000  ден.

Редовна цена:

8.400 ден.

Гаранција

90

дена

Intel® Core™ i5-4570 Processor (6M Cache, up to 3.60 GHz), socket 1150

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Intel® Core™ i7-4770S Processor (8M Cache, up to 3.90 GHz)
Бесплатна достава

Цена

11.000  ден.

Редовна цена:

16.500 ден.

Гаранција

90

дена

Intel® Core™ i7-4770S Processor (8M Cache, up to 3.90 GHz)

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback