Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 7
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
RAM капацитет
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
Тип на оперативен систем
- Сите -
SSD Capacity
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Попуст

LENOVO ThinkStation C30 Tower Xeon® E5-2609 v2/ 8GB DDR/ 240GB SSD/ Nvidia Quadro 2000 1024Mb/ DVD
Бесплатна достава

Цена

15.480  ден.

Редовна цена:

17.200 ден.

Гаранција

365

дена

LENOVO ThinkStation C30 Tower Xeon® E5-2609 v2/ 8GB DDR/ 240GB SSD/ Nvidia Quadro 2000...

Part number: Thinkstation C30

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

LENOVO ThinkStation P700 Xeon® E5-2620 v3/ 8GB DDR/256GB SSD/ Nvidia Quadro K4000 3072Mb/ DVD
Бесплатна достава

Цена

43.200  ден.

Редовна цена:

48.000 ден.

Гаранција

365

дена

LENOVO ThinkStation P700 Xeon® E5-2620 v3/ 8GB DDR/256GB SSD/ Nvidia Quadro K4000 3072...

Part number: Thinkstation P700

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

LENOVO ThinkStation P500 Tower Xeon® E5-2620 v3/ 32GB DDR/ 256Gb SSD/ Nvidia Quadro K2200/ DVD
Бесплатна достава

Цена

53.100  ден.

Редовна цена:

59.000 ден.

Гаранција

365

дена

LENOVO ThinkStation P500 Tower Xeon® E5-2620 v3/ 32GB DDR/ 256Gb SSD/ Nvidia Quadro K2...

Part number: Thinkstation P500

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Z620 Тower 2 x Intel® Xeon® E5-2690/ 32GB RAM/ 256GB SSD/ DVD-RW/ Quadro K4000 3072Mb
Бесплатна достава

Цена

72.810  ден.

Редовна цена:

80.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP Z620 Тower 2 x Intel® Xeon® E5-2690/ 32GB RAM/ 256GB SSD/ DVD-RW/ Quadro K4000 ...

Part number: Z620

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Z400 Workstation Xeon® W3680/ 8GB RAM/ 120GB SSD/ Quadro K2000 2GB
Бесплатна достава

Цена

23.310  ден.

Редовна цена:

25.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP Z400 Workstation Xeon® W3680/ 8GB RAM/ 120GB SSD/ Quadro K2000 2GB

Part number: Z400

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL PRECISION T3610 Workstation A class Refurbished Xeon® E5-1620 v2 3700Mhz/ 16GB DDR/ 256Gb SSD/ Nvidia Quadro K2000 2gb 128bit/ Windows 10Pro
Бесплатна достава

Цена

42.000  ден.

Редовна цена:

46.000 ден.

Гаранција

365

дена

DELL PRECISION T3610 Workstation A class Refurbished Xeon® E5-1620 v2 3700Mhz/ 16GB DD...

Part number: T3610

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Z420 Workstation Xeon® E5-1650/ 16GB ECC RAM / 250GB HDD /VGA Quadro 4000 2GB / DVD-RW
Бесплатна достава

Цена

38.000  ден.

Редовна цена:

42.000 ден.

Гаранција

365

дена

HP Z420 Workstation Xeon® E5-1650/ 16GB ECC RAM / 250GB HDD /VGA Quadro 4000 2GB / DVD...

Part number: Z420

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback