Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 19
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
RAM капацитет
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
Тип на куќиште
- Сите -
Тип на оперативен систем
- Сите -
SSD Capacity
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

365

дена

DELL PowerEdge R710 2U 2x Xeon® E5645/ 32 GB RAM ECC / No HDD /Perc 6/i-2xPSU

Part number: Poweredge R710

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Proliant DL360 G8p 1U 2x Xeon® E5-2650L v2/ 32 GB RAM ECC /Smart Aixay P420/ 2Gb FR...

Part number: HP Proliant DL360

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Proliant DL360 G8p 1U 2xXeon® E5-2650L v2 /32 GB RAM ECC / 2x 600GB SAS / FREE RAIL...

Part number: HP Proliant DL360

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL PowerEdge R720 2U 2x Xeon® E5-2660 v2/64GB RAM ECC /2xSAS 2000Gb /Perc H710mini /...

Part number: Poweredge R720

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL PowerEdge R720 2U 2x Xeon® E5-2690/ 64GB RAM ECC/ 2xSAS 2000GB/ Perc H710mini /2 ...

Part number: Poweredge R720

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL PowerEdge T610 Tower Xeon E5506/ 8GB RAM/ 2x2GB SAS/ 2xPSU perc 6i

Part number: T610

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL PowerEdge T610 Tower Xeon E5506/ 8GB RAM/ 2x1TB SAS/ 2xPSU no raid

Part number: T610

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Z600 Workstation 2 x Xeon® X5670/ 8GB ECC RAM / 500GB/ DVD-RW/ Quadro 2000 1024Mb D...

Part number: Z600

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP ProLiant DL360 G8e 1U 2 x Xeon® E5-2450L/ 16GB RAM/ 2 x SAS 600GB 2 x psu raid p420

Part number: DL360

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP ProLiant DL360 G8e 1U/ 2 x Xeon® E5-2450L/ 16GB ECC RAM/ 2 x 1000GB / No optic - 2 ...

Part number: DL360

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP ProLiant DL380 G6 2U 2 x Xeon® E5530/ 4GB DDR/ 2 x SAS 146GB/ 2 x psu, rai

Part number: DL380

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Z400 Workstation Xeon® W3680/ 8GB RAM/ 120GB SSD/ Quadro K2000 2GB/ Win10 Home

Part number: Z400

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback