Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 19
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
Дијагонала
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Брзина на процесор
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Тип на оптички диск
- Сите -
Тип на оперативен систем
- Сите -
HDD
- Сите -
SSD
- Сите -
SSHD
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Попуст

Fujitsu Celsius H710 15.6" A class Refurbished Intel® Core™ i7-2720QM/ 8GB DDR3 RAM/ 128GB SSD/ Nvidia Quadro/ Finger Print/ Windows 10 Home
Бесплатна достава Подарок SSD Распродажба

Цена

29.900  ден.

Редовна цена:

33.000 ден.

Гаранција

365

дена

Fujitsu Celsius H710 15.6" A class Refurbished Intel® Core™ i7-2720QM/ 8GB ...

Part number: Celsius H710

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Fujitsu LifeBook S752 14" A class Refurbished Intel® Core™ i3-3120M/ 4GB DDR3 RAM/ 320GB HDD/ Docking station / Windows 10 Home
Бесплатна достава Подарок Распродажба

Цена

12.900  ден.

Редовна цена:

13.500 ден.

Гаранција

365

дена

Fujitsu LifeBook S752 14" A class Refurbished Intel® Core™ i3-3120M/ 4GB DD...

Part number: LifeBook S752

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Lenovo Series 3 Mini Dock Plus 4338

Part number: Docking

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Dell Docking station PR03X

Part number: Docking

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Fujitsu LifeBook S751 14" A class Refurbished Intel® Core™ i5-2520M/ 4GB DDR3 /250 GB HDD/ Windows 10 Home
Бесплатна достава Распродажба

Цена

13.900  ден.

Редовна цена:

14.900 ден.

Гаранција

365

дена

Fujitsu LifeBook S751 14" A class Refurbished Intel® Core™ i5-2520M/ 4GB DD...

Part number: LifeBook S751

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HP Docking Station EliteBook

Part number: Docking

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP EliteBook Folio 9470m 14" LED A class Refurbished Intel® Core™ i7-3687U/ 8GB DDR3 / 500 GB HDD/ Finger Print/ 3G / Windows 10 Pro
Бесплатна достава

Цена

24.700  ден.

Редовна цена:

26.700 ден.

Гаранција

365

дена

HP EliteBook Folio 9470m 14" LED A class Refurbished Intel® Core™ i7-3687U/...

Part number: EliteBook Folio 9470m

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Bundle Addon - SSD 120 GB NEW + Caddy Drive

Part number: SSD + CADDY

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Fujitsu Docking station FPCPR101 | LifeBook

Part number: Docking

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Fujitsu LifeBook S752 14" A class Refurbished Intel® Core™ i3-3120M/ 4GB DDR3 / 320 GB HDD /Docking station
Бесплатна достава Подарок

Цена

9.900  ден.

Редовна цена:

12.500 ден.

Гаранција

365

дена

Fujitsu LifeBook S752 14" A class Refurbished Intel® Core™ i3-3120M/ 4GB DD...

Part number: LifeBook S752

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка
HP EliteBook 840 G1 14" A class Refurbished Intel® Core™ i5-4200U / 4GB DDR3L RAM/ 320 GB HDD/ Windows 10 Pro
Бесплатна достава

Цена

19.900  ден.

Гаранција

365

дена

HP EliteBook 840 G1 14" A class Refurbished Intel® Core™ i5-4200U / 4GB DDR...

Part number: EliteBook 840

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Lenovo ThinkPad T440p A class Refurbished 14" Intel Core i5 4200M/8GB DDR3/128GB SSD/DVD-RW/Win10Pro
SSD

Цена

22.900  ден.

Редовна цена:

24.900 ден.

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad T440p A class Refurbished 14" Intel Core i5 4200M/8GB DDR3/128GB SSD/...

Part number: T440p

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad X131e A class Refurbished 11.6" LED Intel® Core™ i3-3227U/ ...

Part number: X131e

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Lenovo ThinkPad X230 A class Refurbished 12.5" 3G Intel® Core™ i5-3320M/ 4GB DDR3/ 320 GB/ Win 10
Бесплатна достава

Цена

15.900  ден.

Редовна цена:

16.900 ден.

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad X230 A class Refurbished 12.5" 3G Intel® Core™ i5-3320M/ 4G...

Part number: X230

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Lenovo ThinkPad T430 A class Refurbished 14" 3G Intel® Core™ i5-3320M/ 4GB DDR3 RAM/ 320GB HDD/ DVD-RW/ Win10
Бесплатна достава

Цена

16.500  ден.

Редовна цена:

17.900 ден.

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad T430 A class Refurbished 14" 3G Intel® Core™ i5-3320M/ 4GB ...

Part number: T430

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Lenovo ThinkPad L540 A class Refurbished 15.6" Intel® Core™ i5-4300M /4GB DDR3/320 GB/ NO OD/Win 10 Pro
Бесплатна достава

Цена

25.500  ден.

Редовна цена:

26.900 ден.

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad L540 A class Refurbished 15.6" Intel® Core™ i5-4300M /4GB D...

Part number: L540

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP EliteBook 840 G1 A class Refurbished 14" IPS 1920x1080 Intel® Core™ i5-4...

Part number: EliteBook 840

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP ProBook 650 G1 A class Refurbished 15.6" 1920x1080 Intel® Core™ i5-4200M/ 8GB DDR3/ 500GB SATA/ DVD-RW/ Win10 Pro
Бесплатна достава

Цена

28.900  ден.

Редовна цена:

30.500 ден.

Гаранција

365

дена

HP ProBook 650 G1 A class Refurbished 15.6" 1920x1080 Intel® Core™ i5-4200M...

Part number: ProBook 650

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL Latitude E6540 A class Refurbished 15.6" 1920x1080 Intel® Core™ i7-48...

Part number: E6540

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback