Ценовник Последна промена: 15.12.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 12
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
Дијагонала
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Брзина на процесор
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Тип на оперативен систем
- Сите -
HDD
- Сите -
SSD
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Попуст

HP ProBook 6470b Intel Core i5 3210M 2,5GHz 3rd gen/4GB RAM/320 GB HDD So-Dimm DDR3 5400 rpm SATA 14" 1366x768 WXGA LED 16:9 Slim DVD-RW 10/100/1000 Camera eSATA DisplayPort Windows 7
Бесплатна достава Распродажба

Цена

16.900  ден.

Редовна цена:

17.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP ProBook 6470b Intel Core i5 3210M 2,5GHz 3rd gen/4GB RAM/320 GB HDD So-Dimm DDR3 5400 r...

Part number: 6470b

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP EliteBook 2540p 12.1" A Class Intel Core i7 640LM 2GHz/4GB DDR3/160GB HDD/No OD/Finger Print/Win10Home Preinstalled
Бесплатна достава Распродажба

Цена

17.900  ден.

Редовна цена:

20.000 ден.

Гаранција

365

дена

HP EliteBook 2540p 12.1" A Class Intel Core i7 640LM 2GHz/4GB DDR3/160GB HDD/No OD/Fi...

Part number: EliteBook 2540p

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Fujitsu Celsius H710 15.6" A Class Intel Core i7 2760QM 2,4GHz 2nd gen/8GB DDR3/128 GB SSD/Nvidia Quadro 1920x1080 Full HD/Finger Print/Win10
Бесплатна достава SSD

Цена

31.900  ден.

Редовна цена:

33.000 ден.

Гаранција

365

дена

Fujitsu Celsius H710 15.6" A Class Intel Core i7 2760QM 2,4GHz 2nd gen/8GB DDR3/128 G...

Part number: Celsius H710

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Fujitsu-Siemens Esprimo M9410 14.1" A Class Intel Celeron M 585 2Ghz/2GB DDR3/160 GB HDD/Win7Home MAR Preinstalled
Бесплатна достава Распродажба

Цена

7.900  ден.

Редовна цена:

8.900 ден.

Гаранција

365

дена

Fujitsu-Siemens Esprimo M9410 14.1" A Class Intel Celeron M 585 2Ghz/2GB DDR3/160 GB ...

Part number: Esprimo M9410

Производител: Fujitsu Siemens

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Dell Docking station PR03X

Part number: Docking

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HP Docking Station EliteBook

Part number: Docking

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP EliteBook 8470p 14" Intel Core i7 3520M/4GB DDR3/320GB HDD/Win10Pro

Part number: EliteBook 8470p

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL Latitude E6330 13.3" LED, Intel Core i5 3320M /4GB DDR3/320GB HDD/Win 10/Docking...

Part number: Latitude E6330

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad T430 14" Intel Core i5 3320M/4GB DDR3/320 GB HDD/Win10Pro

Part number: ThinkPad T430

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Fujitsu LifeBook S752 14" Intel Core i3 3120M/4GB DDR3 /320 GB HDD/Docking station /W...

Part number: LifeBook S752

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Fujitsu LifeBook S751 14" Intel Core i5 2520M/4GB DDR3 /250 GB HDD/Win10

Part number: LifeBook S751

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Fujitsu Docking station FPCPR101 | LifeBook

Part number: Docking

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback