Ценовник Последна промена: 08.10.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 21
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Дијагонала
- Сите -
Технологија на процесор
- Сите -
Clock Speed:
- Сите -
Max Turbo Frequency:
- Сите -
Core Name
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
SSD Capacity
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Тип на оптички уред
- Сите -
Тип на оперативен систем
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

0

дена

Dell Docking station PR03X

Part number: Docking

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Docking Station EliteBook
Бесплатна достава

Цена

1.500  ден.

Редовна цена:

2.800 ден.

Гаранција

0

дена

HP Docking Station EliteBook

Part number: Docking

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP EliteBook 8760W 17" Mobile WORKSTATION Core™ i5-2520M/ 8GB RAM/ 256GB SSD/ F...

Part number: Elitebook 8760W

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP ProBook 650 G1 15.6" Core™ i5-4200M/ 8GB DDR3/ 500GB SATA/ DVD-RW/ Win10 Pro
Бесплатна достава

Цена

28.900  ден.

Редовна цена:

30.500 ден.

Гаранција

365

дена

HP ProBook 650 G1 15.6" Core™ i5-4200M/ 8GB DDR3/ 500GB SATA/ DVD-RW/ Win10 Pro

Part number: ProBook 650

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP EliteBook 8570p 15.6" Core™ i7-3520M/ 4GB DDR3 /320GB HDD / DVD / Win10 Pro

Part number: EliteBook 8570p

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL Latitude E6530 15.6" Core™ i7-3520M/ 4GB RAM/ 320GB HDD/ DVD/ Win10 Home

Part number: Latitude E6530

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Fujitsu Celsius H710 15.6" Core™ i7-2720QM/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Nvidia Quadro/ Finger Print/ Win10 Home
Бесплатна достава Подарок

Цена

31.900  ден.

Редовна цена:

33.000 ден.

Гаранција

365

дена

Fujitsu Celsius H710 15.6" Core™ i7-2720QM/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Nvidia Quadro/ ...

Part number: Celsius H710

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP EliteBook Folio 9470m 14" LED Core™ i7-3687U/ 8GB RAM/ 500GB HDD/ Finger Print/ 3G / Win10 Pro
Бесплатна достава

Цена

24.700  ден.

Редовна цена:

26.700 ден.

Гаранција

365

дена

HP EliteBook Folio 9470m 14" LED Core™ i7-3687U/ 8GB RAM/ 500GB HDD/ Finger Pri...

Part number: EliteBook Folio 9470m

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP EliteBook 840 G1 14" IPS Core™ i5-4300U/ 4GB DDR3/ 320 GB/ Win 10 Pro
Бесплатна достава

Цена

23.900  ден.

Редовна цена:

24.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP EliteBook 840 G1 14" IPS Core™ i5-4300U/ 4GB DDR3/ 320 GB/ Win 10 Pro

Part number: EliteBook 840

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad T430 14" Core™ i5-3320M/ 8GB RAM/ 320GB HDD/ Win10Home

Part number: ThinkPad T430

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad X240 12.5" Core™ i5-4300U/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Win10Home

Part number: ThinkPad X240

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad X230 3G 12.5" IPS Core™ i7-3520M/ 8GB RAM/ 320GB HDD/ Win10Home

Part number: ThinkPad X230

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad X250 12.5" Core™ i5-5300U/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Win10Home

Part number: ThinkPad X250

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL Latitude E6430 14" Core™ i7-3720QM/ 8GB DDR3/ 320GB/ DVD RW/ Win10

Part number: Latitude E6430

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP EliteBook 840 G2 14" Core™ i5-5200U/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Win10Home

Part number: Elitebook 840 g2

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad T530 15.6"Core™ i5-3210M/ 4GB DDR3/ 320GB HDD/ DVD-RW Win10Home

Part number: ThinkPad T530

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad T450 14" Core™ i5-5300U/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Win10Home

Part number: ThinkPad T450

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP EliteBook 840 G2 14" IPS Core™ i5-5200U/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Win10Home

Part number: Elitebook 840 g2 IPS

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL Latitude E7440 14" IPS Core™ i5-4310U/ 8GB RAM/ 256GB SSD/ Win10Home

Part number: Latitude E7440

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad T540p 15.6" Core™ i5-4300M/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Win10Home

Part number: ThinkPad T540p

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP EliteBook 840 G2 14" Core™ i5-5300U/ 8GB RAM/ SSD 180GB/ No optic/ web cam

Цена

25.500  ден.

Редовна цена:

27.000 ден.

Гаранција

365

дена

HP EliteBook 840 G2 14" Core™ i5-5300U/ 8GB RAM/ SSD 180GB/ No optic/ web cam

Part number: Elitebook 840 g2

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback