Ценовник Последна промена: 09.10.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 10
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Дијагонала
- Сите -
Резолуција на монитор
- Сите -
Тип на монитор
- Сите -
Време на одзив
- Сите -
Дисплеј порти
- Сите -
Built-in Speakers
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

366

дена

HP LP2065 А клас 20.1" 1600x1200 UXGA 4:3 Silver/Black TCO03 USB Hub DVI

Part number: LP2065

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP EliteDisplay E201 А клас 20" 1600x900 WSXGA 16:9 Black - Refurbished Original indi...

Part number: E201

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка
DELL U2410F 24" UltraSharp Series 1920x1200 WUXGA Resolution  16:10 Silver/Black  USB Hub DisplayPort, VGA DVI HDMI Card Reader
Бесплатна достава

Цена

10.900  ден.

Гаранција

365

дена

DELL U2410F 24" UltraSharp Series 1920x1200 WUXGA Resolution 16:10 Silver/Black USB...

Part number: U2412M

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP EliteDisplay E271i 27" LED Backlit IPS Monitor - Proffesional series refurbished

Part number: E271i

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Professional LA2306x 23" LED Monitor

Part number: LA2306x

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL U2312HM 23" UltraSharp series 1920x1200 WUXGA 16:9 Silver/Black TCO 5.0 USB Hub...

Part number: U2312HM

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Monitor DELL Professional P2412H 24" А Class 1920x1080 Full HD 16:9 Black TCO 5.0 USB...

Part number: P2412H

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL P2012H 20" Professional series 1600x900 WSXGA 16:9 Black TCO 5.0 USB Hub , VGA D...

Part number: P2012H

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка
DELL U2412M 24" UltraSharp Series 1920x1200 WUXGA 16:10 Silver/Black TCO 5.0 USB Hub DisplayPort, VGA DVI
Бесплатна достава

Цена

10.900  ден.

Гаранција

365

дена

DELL U2412M 24" UltraSharp Series 1920x1200 WUXGA 16:10 Silver/Black TCO 5.0 USB Hub ...

Part number: U2412M

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка
Monitor DELL Professional P2210f 22" А Class 1680x1050 WSXGA+16:10 Silver/Black USB Hub DisplayPort, VGA, DVI
Бесплатна достава

Цена

4.800  ден.

Гаранција

365

дена

Monitor DELL Professional P2210f 22" А Class 1680x1050 WSXGA+16:10 Silver/Black USB H...

Part number: P2210f

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback