Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 15
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Дијагонала
- Сите -
Резолуција на монитор
- Сите -
Тип на монитор
- Сите -
Време на одзив
- Сите -
Дисплеј порти
- Сите -
Built-in Speakers
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

365

дена

Dell iPS 20 inch wide P2014Ht

Part number: P2014Ht

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP IPS 22 inch wide ZR22W 1920 x 1080, Full HD

Part number: ZR22W

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP LED 24 inch wide ZR2440w 1920 x 1200

Part number: ZR2440w

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Monitor DELL Professional P2412H 24" 1920x1080 Full HD 16:9 Black TCO 5.0 USB Hub, VG...

Part number: P2412H

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL P2012H 20" Professional series 1600x900 WSXGA 16:9 Black TCO 5.0 USB Hub , VGA D...

Part number: P2012H

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL U2412M 24" UltraSharp Series 1920x1200 WUXGA 16:10 Silver/Black TCO 5.0 USB Hub DisplayPort, VGA DVI A class Refurbished
Бесплатна достава Распродажба

Цена

9.500  ден.

Редовна цена:

10.900 ден.

Гаранција

365

дена

DELL U2412M 24" UltraSharp Series 1920x1200 WUXGA 16:10 Silver/Black TCO 5.0 USB Hub ...

Part number: U2412M

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP EliteDisplay E271i 27" LED Backlit IPS Monitor - Proffesional series refurbished

Part number: E271i

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL U2410F 24" UltraSharp Series 1920x1200 WUXGA Resolution 16:10 Silver/Black USB...

Part number: U2410F

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

LG Flatron IPS231P IPS 23" Black 1920x1080 Full HD 16:9 VGA DVI Stereo Speakers A cla...

Part number: IPS231P

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq LA2205wg 22" 1680x1050 WSXGA+16:10 Silver/Black /USB Hub /VGA, DVI, Display...

Part number: LA2205wg

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL P2213t 22" 1680x1050 WSXGA+16:10 Silver/Black /VGA, DVI, DisplayPort /USB Hub /A...

Part number: P2213t

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq LA2405wg 24" 1920x1200 WUXGA 16:10 Silver/Black /USB Hub, DisplayPort, VGA,...

Part number: LA2405wg

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL P190S 19" 1280x1024 VGA/DVI, Silver/Black, USB Hub A class Refurbished

Part number: P190S

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

WINCOR NIXDORF BA73R-2 15" POS TOUCHSCREEN MONITOR A class Refurbished

Part number: BA73R-2

Производител: Wincor

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Philips 190B7 19" 1280x1024 VGA, DVI Silver/Black, Stereo Speakers + USB Hub A class ...

Part number: 190B7

Производител: Philips

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback